Aralık, Ocak ve Şubat ayına hamile kalmak isteyenler

zor olunca kıymet bılıo dmekkı walla bende korkuorumm bunada bıse olursa bıdaha bebek sahıbı olamam gıbıgelıo tabı allah ne derse oolurr ama ruhen cokerımm

kızlar şimdi kocişe farklı marka bi test daha aldırdım emin olmak istedim buda çift çizgi çıktı kan testine gitmeye gerek kalmadı 2 hafta sonra keseyi görmeye giderim inş..:CüvCüv:

öncelikle sizi tebrik ediorumm darısı başıma ben olsaydı hemen dr giderdim heralde çok sabırlısın ilkmi sezenn

gelsin bebişler :ecrin_bebek: :Saruboceq:

Son düzenleme:
öncelikle sizi tebrik ediorumm darısı başıma ben olsaydı hemen dr giderdim heralde çok sabırlısın ilkmi sezenn
sağol canım tez zamanda senin başına inş..2.bebişim olucak kısmetse canım doktora 2 hafta sonra gidicem şimdi gitsem keseyi göremez alttan muayene eder

Sezenciğim 2.idrar testinide yapmışsın tekrar pozitif çıkmış senin adına tekrardan çok sevindim.Kayınvalidem derki hamile olanın ve yeni doğum yapanın herzaman duaları kabul olurmuş.Bizler için çok dua et lütfen...:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

sağol canım tez zamanda senin başına inş..2.bebişim olucak kısmetse canım doktora 2 hafta sonra gidicem şimdi gitsem keseyi göremez alttan muayene eder

diğeri kaç yaşında benimde eğer olursa 2,olucak 3,5yaşında bi oğlum var.benimde sat30ocaktı bakalım bende eger olmazsam 10martta gidicem

merhaba arkadaslar sız daha deneyımlısınız sıze sorsam daha ii olucak benım adetım gectı goguslerımde sızlama kı hıc olmazdı bıde kasıklarımda ara ara sancı oluyo 31 gunum bugun adet olmadım test nezman yapmalıyım ?

allahım sanada en kısa zamanda hamile olmayı nasip ertsin ve tüm bebek isteyen arkadaşlarımıza:Saruboceq::Saruboceq:

günün bugünmüş yarın test yap varsa çıkar canım müjdeli haberini bekliyoruz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…