Aralık, Ocak ve Şubat ayına hamile kalmak isteyenler

evet sezencim ya bu bebek fikrini nasıl atcaz aklımızdan tam diyorum düşünmüyorum ama adetim yaklaşırken yine heycanlanıyorum aklıma takıyorum zaten bu ay da olmadı inşallah bi da ki ay olur

ha ha ha kocişler erkekler kulübü kurup buraya savaş açıcaklarr:1ninca:

işte böle davranmakta doğru değil canım.rahat olmak lazım.böle üstüne düşüncede allah korusun sorun oluo.ama temkinide elden bırakmıcan.denge yaniii.

ben duayı okuyunca çok rahatlıorum valla.

kıslar benim ütüm var onları yapcam bugün.bide yemek düşünüom şimdiden akşam ne yapıonus söleyin bakem

ha ha ha kocişler erkekler kulübü kurup buraya savaş açıcaklarr:1ninca:

ama burda bilmediğimiz herşeyi birbirimle paylaşıyoruzz dertlerimizi sevinçlerimizi hep beraber yaşıyoruzz aklımıza takılan soruları birbirimize sorupp öğreniyoruzzz ben burdan başka hiçbir yerde böye bi arkadaşlık görmedimm burda herkes çok içtenn çok samimii sizleri çoook seviyorumm iyiki tanımışımm hepinizii

kızlar yardım edin aylardır hamile kalmaya calışıyom dün adet günüm dü bi pembe bir akıntı geldi sonra gerisi gelmedi bugünde tık yok acaba hamilemiyim ALLAH hepimize versin bebeişler korkuyorum test yapmaya

işte böle davranmakta doğru değil canım.rahat olmak lazım.böle üstüne düşüncede allah korusun sorun oluo.ama temkinide elden bırakmıcan.denge yaniii.

ben duayı okuyunca çok rahatlıorum valla.

bende öyle canmm yaa bi huzurlu oluyomm diyomm bu sefer rabbim sağlıklı bi hamilelik nasip edecek inşallah

kıslar benim ütüm var onları yapcam bugün.bide yemek düşünüom şimdiden akşam ne yapıonus söleyin bakem

kolay gelsin canım ben öglene yapcam kociş öglen yemene geliyo mantar sote, makarna ,domates corbası salata yapcam canımcokacimcoook

amin canım inşallaaaaaaaaaaaaaaaaah.

menüde güselmiş.bende et istemiom bu aralar.düşünüom karaaa kara

canımm benimm ne korkuyosun testten böle ikilemde kalmak daha zor varsa çıkar yoksa diğer aya devam çalışmalara ama canımm yazdıklarından anlıyorum ki sende bizler gibi çok stres yapmışsınn bu stres hayatımızı alt üst etti be canımm strestende kaynaklanıyo olabilir ama yerleşme kanamasıda olabilir bence bi test yap kafandan bu soru işaretlerini sil canımmm

hııııııııım ozaman bende pelinden mantar çaldım.yarenden de bulgur pilavı istedi canım

güveçte başka zaman artıkım
saolun kıslaaaaaaaaaaaar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…