Aralık, Ocak ve Şubat ayına hamile kalmak isteyenler

sezoş gayette normal öle bi kanama dedi.o bile stresten olabiliomuş mevsim değişio dedi vs.
hatta stresten kist bile olurmuş biliomusun çok şaşırdım.
tabi ben tatmin olmadım.adanadaki gerçek doktorumu aradım.ona anlattım oda hemen hemen aynı şeyleri sölediiiii

sezoş gayette normal öle bi kanama dedi.o bile stresten olabiliomuş mevsim değişio dedi vs.
hatta stresten kist bile olurmuş biliomusun çok şaşırdım.
tabi ben tatmin olmadım.adanadaki gerçek doktorumu aradım.ona anlattım oda hemen hemen aynı şeyleri sölediiiii
hımm anladımm bu stresi nasıl atıcakmışız valla ne yaparsak yapalım kafamızda o düşünce var

yaren ben daha temizlenmedim temizlenim devam etcem.11. tesbihteyim.ben tek okuorum canım ama baya hızlıyım.bitirince istersen sana da okurum

çok sağol bitanemm benimmm düşünmen bile yeterliii ne zaman bitcek adetin kaç gün sürer hadi bakem inşallah bu ay hepberaber hamiş kalırıss inşallah ama önce şu bebiş fikrini aklınızdan atıp öle eşinizle beraber olun istediğiniz için diolar diolar ama düşünmemek elde değilki heran her dakika aklımda sankii hiç çıkmıyokii çıkarmak elde diill

pelincim senin de sorunun aynısı canım taktıkı takıos işte.
eşimde kızıo KK da takıldığın sürece kafandan silemezsin dioo.hatta yasakladı ama ben giriom
sevom sizleri

cicekcigim benim doktorumda stresten cocugunun olması bile gecikebilir dedi ben de stres yapmamaya calışıyorum ama yine de olmuyo olmuyo artık ugraşmıcam oluruna bırakcam...

çok sağol bitanemm benimmm düşünmen bile yeterliii ne zaman bitcek adetin kaç gün sürer hadi bakem inşallah bu ay hepberaber hamiş kalırıss inşallah ama önce şu bebiş fikrini aklınızdan atıp öle eşinizle beraber olun istediğiniz için diolar diolar ama düşünmemek elde değilki heran her dakika aklımda sankii hiç çıkmıyokii çıkarmak elde diill

4.gündeyim canım baya azaldı zaten.bitti sayılır ama tam temizlenmem bi kaç günü alır canım.
doktordan sora benim kocişte uzun bi konuşma yaptı bana.aklımda sildim dedim ona nasıl olcek bende bilmiorum.bol bol gescez :KK70::KK70::KK70:

vala ablacımm tamda yumurtlama günlerimdii kaydirigubbakcemile3 birgün önce peynir kesiği gibi akıntım oldu kasıklarımda batmalar vardı amma artık takdiri ilahiii :eek:
inş.tutarda aramızda yorulmadan en kolay hamiş kalan sen olursun biz bi ay çalış çalış yoruldum valla zaten bıraktım çalışmayı son haftaya girdim

pelincim senin de sorunun aynısı canım taktıkı takıos işte.
eşimde kızıo KK da takıldığın sürece kafandan silemezsin dioo.hatta yasakladı ama ben giriom
sevom sizleri

evet canım benim eşim de takma kafana diyo ama elimizde olmuyo ki bi de k.k ya girince daha da aklımıza takıyoruz ama burda cok güzel dostluklar edindik girmeden duramıyorumki ben de sizleri cok seviyorumŞeniz

aslında evet burda dahada takılıyo kafamıza bu fikir

ya canım aslında öle.ama sigara gibi bağımlılık yapıo kıs burası.ben bilg.başında yarım saat bile duramazdım sıkılırdım.şimdi açmazsam gözüme batıooo vallaa dürtüo bişilerr :KK70::KK70::KK70::KK70:

benim kociş dediğine göre şimdiye kadar 3 kere bebeğimiz oldu hiç böle sorunlarımız stres olmadı dioo.direk siteyi suçluo yani.sorularını sor aklına takılanları ama hayatının bi parçası yaptın dio.bi daha açtığını görmeyim dedi :KK70::KK70::KK70::KK70:
doktor onada söledi çünkü benim durum piskolojik vahimmiş ohhohooho :KK70::KK70::KK70:

4.gündeyim canım baya azaldı zaten.bitti sayılır ama tam temizlenmem bi kaç günü alır canım.
doktordan sora benim kocişte uzun bi konuşma yaptı bana.aklımda sildim dedim ona nasıl olcek bende bilmiorum.bol bol gescez :KK70::KK70::KK70:

evet canım ya yalnız kalmamamız gerek yalnız kaldığımız ann tek düşüncemiz bebişşş valla benim eşim benden daha stresli diyoo içime doğduu tuttu bu sefer diyoo artık diyoo ağır kaldırmak yokk temizlik yapmak yokkk o yapcekmiş ne kadar yapabilirsee zemuszemus kola içmek vs.vs. bi sürü yasak koyduuu ilk düşüğümde benim çok hatam vardı şimdi diyooo hiç yerinde durmuyosun artık yatacaksın diyoo ama bende yatmaya hiç gelemem yaa çok abartıyo eşimm daha tutup tutmadığı belli bile değil diyorumm olsun ya tutmuşsa diyooo

X