Aralık, Ocak ve Şubat ayına hamile kalmak isteyenler

evet sezencim ya bu bebek fikrini nasıl atcaz aklımızdan tam diyorum düşünmüyorum ama adetim yaklaşırken yine heycanlanıyorum aklıma takıyorum zaten bu ay da olmadı inşallah bi da ki ay olur

ya canım aslında öle.ama sigara gibi bağımlılık yapıo kıs burası.ben bilg.başında yarım saat bile duramazdım sıkılırdım.şimdi açmazsam gözüme batıooo vallaa dürtüo bişilerr :KK70::KK70::KK70::KK70:

benim kociş dediğine göre şimdiye kadar 3 kere bebeğimiz oldu hiç böle sorunlarımız stres olmadı dioo.direk siteyi suçluo yani.sorularını sor aklına takılanları ama hayatının bi parçası yaptın dio.bi daha açtığını görmeyim dedi :KK70::KK70::KK70::KK70:
doktor onada söledi çünkü benim durum piskolojik vahimmiş ohhohooho :KK70::KK70::KK70:
ha ha ha kocişler erkekler kulübü kurup buraya savaş açıcaklarr:1ninca:

evet canım ya yalnız kalmamamız gerek yalnız kaldığımız ann tek düşüncemiz bebişşş valla benim eşim benden daha stresli diyoo içime doğduu tuttu bu sefer diyoo artık diyoo ağır kaldırmak yokk temizlik yapmak yokkk o yapcekmiş ne kadar yapabilirsee zemuszemus kola içmek vs.vs. bi sürü yasak koyduuu ilk düşüğümde benim çok hatam vardı şimdi diyooo hiç yerinde durmuyosun artık yatacaksın diyoo ama bende yatmaya hiç gelemem yaa çok abartıyo eşimm daha tutup tutmadığı belli bile değil diyorumm olsun ya tutmuşsa diyooo

işte böle davranmakta doğru değil canım.rahat olmak lazım.böle üstüne düşüncede allah korusun sorun oluo.ama temkinide elden bırakmıcan.denge yaniii.

ben duayı okuyunca çok rahatlıorum valla.

kıslar benim ütüm var onları yapcam bugün.bide yemek düşünüom şimdiden akşam ne yapıonus söleyin bakem

ha ha ha kocişler erkekler kulübü kurup buraya savaş açıcaklarr:1ninca:

ama burda bilmediğimiz herşeyi birbirimle paylaşıyoruzz dertlerimizi sevinçlerimizi hep beraber yaşıyoruzz aklımıza takılan soruları birbirimize sorupp öğreniyoruzzz ben burdan başka hiçbir yerde böye bi arkadaşlık görmedimm burda herkes çok içtenn çok samimii sizleri çoook seviyorumm iyiki tanımışımm hepinizii

kızlar yardım edin aylardır hamile kalmaya calışıyom dün adet günüm dü bi pembe bir akıntı geldi sonra gerisi gelmedi bugünde tık yok acaba hamilemiyim ALLAH hepimize versin bebeişler korkuyorum test yapmaya

işte böle davranmakta doğru değil canım.rahat olmak lazım.böle üstüne düşüncede allah korusun sorun oluo.ama temkinide elden bırakmıcan.denge yaniii.

ben duayı okuyunca çok rahatlıorum valla.

bende öyle canmm yaa bi huzurlu oluyomm diyomm bu sefer rabbim sağlıklı bi hamilelik nasip edecek inşallah

amin canım inşallaaaaaaaaaaaaaaaaah.

menüde güselmiş.bende et istemiom bu aralar.düşünüom karaaa kara

kızlar yardım edin aylardır hamile kalmaya calışıyom dün adet günüm dü bi pembe bir akıntı geldi sonra gerisi gelmedi bugünde tık yok acaba hamilemiyim ALLAH hepimize versin bebeişler korkuyorum test yapmaya

canımm benimm ne korkuyosun testten böle ikilemde kalmak daha zor varsa çıkar yoksa diğer aya devam çalışmalara ama canımm yazdıklarından anlıyorum ki sende bizler gibi çok stres yapmışsınn bu stres hayatımızı alt üst etti be canımm strestende kaynaklanıyo olabilir ama yerleşme kanamasıda olabilir bence bi test yap kafandan bu soru işaretlerini sil canımmm

hııııııııım ozaman bende pelinden mantar çaldım.yarenden de bulgur pilavı istedi canım :KK70::KK70:

güveçte başka zaman artıkım
saolun kıslaaaaaaaaaaaar

X