Aralık, Ocak ve Şubat ayına hamile kalmak isteyenler

çiçeğim günaydın canımmm gözün aydınn çok sevindimm hiç bişicik yokmuşşş herşeyin başı bu stres ama düşünmemek de elde değilkii beaaa neyse canım bundan sonra artık daha dikkatli olcez dimiii

çok saol canım.tabi dikkatli olces.sallamıomuş gibi yapicess-tatlicadiarzu-

kızçelerr yafff eşim geçen hafta elazığa inmişti iş nedeniyle benim patoloji sonuçlarımıda almış temiz çıkmışş bendee geçen pazar günü eşim devriyedeyken giyindimmm cicili bicili süslendim püslendimm ve devriyeden gelinceee ilk kez içime boşaldı bakemm bir kez yaptık amma tutcakmı aceppp

günaydın kıslarr nasılsınız

günaydın cicekcigim ben sana yazmıştım stresten gecikmiştir diye cünkü ben de bir ay gec oldum doktara gittigimde stres demişti ve stres yapma bebek olmasını engeller dedi ondan sonra stres yapmamaya calışıyorum benim bu ayda olmadı malasef ama hayırlısı olsun demekten başka bişey gelmıyo elimden

kızçelerr yafff eşim geçen hafta elazığa inmişti iş nedeniyle benim patoloji sonuçlarımıda almış temiz çıkmışş bendee geçen pazar günü eşim devriyedeyken giyindimmm cicili bicili süslendim püslendimm ve devriyeden gelinceee ilk kez içime boşaldı bakemm bir kez yaptık amma tutcakmı aceppp
çalışmalara başladınız hadi hayırlısı inş.çok beklemezsin cnmm

yaren sen nerelerdesin görünmüosun ne zamandır

sorma çiçeğimmm sormaa tefriciyeye bi daldımm ne nete giriyorum ne tv açıyorumm adetime kadar bitereyim istedimm emme bitmiyoki anammm çok zor be yafff artık eşimide alıştırdım evdeyken oda bana yardım ediyoo ama o daha 2 tesbih anca dolandıı

çalışmalara başladınız hadi hayırlısı inş.çok beklemezsin cnmm

başladık ablacımm ama daha yapmıcazz dedik nasipte varsa tutar yoksa diğer ay devam etcezzz eğer tutmazsa temizlenip doktora gitcemmm tutarsa biraz daha bekleyip öle diderimmm sen nasılsın ablacımmadet yaklaştıı varmı belirtiler?

yarencim adetiinin kaçıncı günüydü içine boşaldığında canım.belkide olur.kürtajdan çıktın ya oolma ihtiali çok yüksek canım

yaren ben daha temizlenmedim temizlenim devam etcem.11. tesbihteyim.ben tek okuorum canım ama baya hızlıyım.bitirince istersen sana da okurum

başladık ablacımm ama daha yapmıcazz dedik nasipte varsa tutar yoksa diğer ay devam etcezzz eğer tutmazsa temizlenip doktora gitcemmm tutarsa biraz daha bekleyip öle diderimmm sen nasılsın ablacımmadet yaklaştıı varmı belirtiler?
evet 28 şubat 4 gün kaldı ama kafam karışık adet belirtilerim varr ama kırmızılarıda görmeden umudumu yitirmek istemiyorum

X