Aralık, Ocak ve Şubat ayına hamile kalmak isteyenler

2 gün ama ilk kez böyle oldu geçti adetim bakalım hayırlısı aylarca bekleyince fazla bi beklentiyede kapılmak istemiyom hayal kırıklığı daha kötü adet olunca tekrar doktora gidecektim hormonlarıma bakacaktı bekliyom bakalım
evet çokta kapılmak daha kötü cnm kırmızı kartı yiyince çok üzülüyoruz bence idrar testi yap varsa pozitif çıkıcaktır tek çizgi çıkarsada günüm geçti acaba hamişmiyim diye düşünmezsin yada kırmızıları görünce şok olmazsın kafan rahatlar şu anda çok heyecanlısın rahatla biraz canımm

bir dua ALLAHım bana senin tarafından tertemiz bir çocuk nasip eyle.Muhakkakki sen duayı hakkıyla işitensin. yani hapimize AMıNNNNNNNNNNNN kızlar amin diyin ALLAHım yarınki günün hatrı hürmetine dualarımızı kabul elle

kuşum o kırmızılar o kadar yüzsüzki istenmediklerini bile bile geliyolar utanmadan:eek:klava:

valla ablacımm ya ne yapcezz biz bu kırmızılarlaa yaff ablacımmm yaa sana bişi sorcammm biss o işi yapalı daha 4 gün oldu ama dün akşam ben bi kötüydümm midem ekşidi acayip gaz problemim var ve hala devam ediyo afedersin ama abdest alıyom ablacımm abdestim bile durmuyooo ve karnımm acayipp şiş saanki çatlıcamm ya bu kadar erken belirti olurmu ablacımm yaa diğer iki hamileliğimdede bunları yaşadım ama hani o anda ne zaman tuttuğunu bilmediğim için bilmediğim için diyorum herhal ben mideyi üşüttüm bu kadar erken belirtimi çıkar demii?

X