Aralık, Ocak ve Şubat ayına hamile kalmak isteyenler

hosbuldukk kızlarrr....mervam canım daha gıtmedım dr a bu hafta gıtmeyı dusunuorumm 10 gun gecmesını beklıorumm azıze ole demıstı..sen gıttınmı canım

iyi geceler
azizeciğim nasılsın? ya canım sıkıldı şekerim cok yüksek cıktı doktor dıyet verdı senin bilgin varmı buu konuda

çiçek iyorm kı topıcın ismını degiştire gerekmıyor mu aralık artık bıttı o cak da bitti...
şimdi de şubat mart nisan ayında hamıle kalmak isteyenlerin topıc ı olarak degıştırse azıze abla....

günaydın kızlar...nohutum nasılsın canım güccük nohutumuz nasıl...bebişi gördün mü canım en son keseyi görmüştün merak ettim...

günaydın kızlar...nohutum nasılsın canım güccük nohutumuz nasıl...bebişi gördün mü canım en son keseyi görmüştün merak ettim...

günaydın canım.. iyiyim çok şükür...güccük nohut yerınde şincilik 1-2 ay daha sabrederde kımıldmaz ınşallah...ultrason daq gördüm cn hatta geçmiş sayfalara resım bıle ekledım bakmak ıstrsen bakabılırsın....sen nasılsın...

günaydın canım.. iyiyim çok şükür...güccük nohut yerınde şincilik 1-2 ay daha sabrederde kımıldmaz ınşallah...ultrason daq gördüm cn hatta geçmiş sayfalara resım bıle ekledım bakmak ıstrsen bakabılırsın....sen nasılsın...

canım çok sevindim yaa..maşallah:)) aman dikkat et kendine arkdaşım..bende iyiyim canım adetimin2. günü bitince başlıyacağız çalışmalara sabırsızlıkla bekliyorum bakalım:)))

oooooooo kimler gelmiş.günaydın canlarım.
ben başka yerlere dalmışım.nohut sen erkenden gelmeye başladın canım öğleden önce gelmezdin

uğur böcüğümüze bende bakmak istiyommm dur bi bulayımmm bilmiyorumkismile

oooooooo kimler gelmiş.günaydın canlarım.
ben başka yerlere dalmışım.nohut sen erkenden gelmeye başladın canım öğleden önce gelmezdin

çiçeğim günaydın canımmm gözün aydınn çok sevindimm hiç bişicik yokmuşşş herşeyin başı bu stres ama düşünmemek de elde değilkii beaaa neyse canım bundan sonra artık daha dikkatli olcez dimiii

X