Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Rabbim saglikli sihatli kucagina almayi nasip etsin insallah canim benim. Rabbim emeginin karsiligini verdi simdi sira bizde insallah duskapani
Amin canım inşallah buradaki herkese ve tüm isteyenlere Allahım sağlıklı gebelikler nasip etsin. Sana da ikinciyi inşallah :) bu topik gerçekten uğur getirdi

:)) ben sadece ben görüprum sanmıştım canım:) sonradan baktım herkes gördü:)
Çok tebrik ederim inşallah sağlıkla kucağına da alırsın.
Benim de salı günü bat. Sabah erken gebelik testlerinden yaptım tek çizgi çıktı. Duvara toslamış gibi oldum. Daha da adetim gecikmeden test yapmam :)))

Çok teşekkür ederim canım inşallah senin de vardır batlarımız aynı seninle:)
inşallah cnm bende test yapsam var yada yok çıkar belki ama ben adet gecikmesini yaşamak istiyorum bu sefer biraz heyecan olsun eşim de hep sürpriz olsun takip edip durma test yapma der hep ilkinde erken öğrendim 3 haftalıktı ve biz 7 .haftaya kadar bebeği göremedik .boş gebelikmi diye çok ağladım kendimide bebeğimide üzmüşüm boşu boşuna geç döllenme olmuş dedi doktor .o 4 haftayı çok stresli geçirdim .o yüzden varsa biraz geç öğrenmek istiyorum .inşallah sende Ağustos annesi olacaksın

Canım teşekkür ederim, inşallah senin de vardır bebiş yoksa da en yakın zamanda olur inşallah canım. Ben de bu kadar erken çıkmasını beklemiyordum o yüzden şaşırdım çıkınca kesin çıkmaz bi de bat günü yaparım diyordum yaparken. Benimki erken yerleşmiş demek ki

Evet canım inşallah:) benim de şu an 3 haftalık görünüyor son adet tarihime göre. 3hafta 7.gün yazıyor uygulamada:) ben ne zaman gitmeliyim peki doktora? Kese ne zaman görünmeye başlıyor ki? Önce sağlık ocağında kan tahlillerini yaptırayım sağlıklı artarsa sonra giderim diye düşündüm ama doğru mu düşündüm bilemedim

5 gün kala test yaptım dediniz ya,Acaba Erken gebelik testi mi yaptınız,reglden 6 gün önceye kadar sonuc veren testler varmış,yoksa herhangi normal gebelik testinde de çıkıyormu ? Ben daha önce hic test yapmadım.Normal testlerde de çıkiyormu bilmiyorum

Canim sen adet gununde git once gebeligin icin kan testi yapilsin. Sonra doktor gebeligin icin gerekli ilaclari versin ondan sonra seji zTen 15 gun sonrasina cagiracaktir keseyi gormek icin

Normal gebelik testi yaptım canım Laboquick marka ovulasyon testleriyle beraber almıştım. Yerleşmeye göre belli oluyor benim yumurtam 15nde akşam çatladı. Tam 10 gün geçti üzerinden yani. O arada yerleşmiş demek ki

Kızlar bundan sipariş verdim kullanan varmı sonuç veriyor mu

Eklentiler

• Screenshot_20181125-115533.png
    258,6 KB · Görüntüleme: 31
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…