Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
EceCigdem EceCigdem seninle aynı seyleri yaşıyorz suan cuma günü gttim 11. 12 cm olşmş pazartesi tekrar gel çatlatma iğnesi kullanalm Dedi inşallah büyür yumoşlar

Kızlar çok yazamıyorum yoğunluktan girdikçe okuyorum takipteyim devamlı kendime dua ederken sizleride katıyorum hep :KK200: EceCigdem EceCigdem canım merak etme olur gelişir onlar bence gayet iyi oluşmuşlar hadi bakalım :dua: Bu arada kasımda aşk başkadır diyerekten kasımda hamile kanlanlar çok olur her yıl Doğum da Ağustos’a denk gelir bu böyledir umarım bu şanslıların içinde bizde oluruz :KK200:
Taze anne adayimiz cok tesekkur ederiz dualarin iicin kendini ozletme arada gel yanimiza eminim arkadaslarin sana soracagi cok seyler var :-)

Kızlar günaydın:KK68: dayanamadım test yaptım. Çok silik bir çizgi çıktı gerçek mi değil mi inanamıyorum şu an 5 gün var bata. Fotograf çektim ama belli olmuyor çıplak gözle görülüyor da şu an şoktayım. O kadar emindim ki çıkmayacağına çıkınca inanamadım.

93E93015-07BB-4D03-9FF4-28552398DC7C.jpeg

Kızlar günaydın:KK68: dayanamadım test yaptım. Çok silik bir çizgi çıktı gerçek mi değil mi inanamıyorum şu an 5 gün var bata. Fotograf çektim ama belli olmuyor çıplak gözle görülüyor da şu an şoktayım. O kadar emindim ki çıkmayacağına çıkınca inanamadım.

Eki Görüntüle 2209180
Günaydın canım bariz belliii benim de böyleydi beş gün kala testim kan vermiştim 7,3 cıkmıştı

Günaydın canım bariz belliii benim de böyleydi beş gün kala testim kan vermiştim 7,3 cıkmıştı
Ben halâ inanamıyorum canım ya inşallah sağlıkla ilerler. Ben yarın kan vereyim o zaman sabah bir daha idrar testi yaparım hem emin olmak için. O kadar şoktayım ki sevinemiyorum bile ya gerçek değilse diye

Teşekkür ederim canım yumurtlama gününü biliyorum ovulasyon testiyle takip ettim. Bir de yoğun kasık ağrısından dolayı anladığım kadarıyla 15 Kasım akşamı çatladı. Zaten 16 kasımda test yaptığımda 2.çizgi tamamen silikleşmişti. Yani 15 Kasım desek yarın 10 gün oluyor çıkmaz o zaman. En erken Perşembe filan yapsam çıkar bu durumda varsa tabii:işsiz:
Oğlunu Allah bağışlasın canım ben de bu çift çizgileri görürüm inşallah hayırlısıyla:dua::)
inşallah cnm Allahın izniyle göreceksin inşallah.benimde perşembe günü adet olmam lazım ama belli olmaz 1 aralık da olabilir 13 kasımda oldu çatlama .hayırlısı hakkımızda

Eki Görüntüle 2209180
Günaydın sayın hamile o kadar sevindim ki anlatamam hayırlı olsun inşallah :anneadayı::KK200::KK200::KK200:

Eki Görüntüle 2209180
daha yeni gördüm testi evet cnm var belli oluyor çok sevindim hayırlı olsun :KK200::anneadayı: maşallah:nazar:

Eki Görüntüle 2209180
Canım çok sevindim inşallah çok güzel ilerler hadi bakalım darısı bize :dua:

Eki Görüntüle 2209180
Nasil belli degil canim gayt guzel goruyorum ben o cizgiyii :anneadayı::halay::rapci::KK48:

Eki Görüntüle 2209180

Günaydın,çift çizgi gözüküyor,çok sevindim hayırlı olsun inşallah.Darısı bizlerin başına :anneadayı:

X