Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba yazalı çok uzun zaman olmuş ama merak ettim
Merhaba yazalı çok uzun zaman olmuş ama merak ettim
Bende geçen yıllarda dr önder koç a laparoskopi için gitmiştim görüşmeye gittiğim gün bana tüp bebek tedavisi uyguladı. Hemen yapalım tutar diye ümit verip kandırdı resmen.. hemde ne benden ne esimden hic bir tahlil bir sey alıp araştırmadan apar topar bizde zaten 400 tl muane ücreti vermiştik boşa gitmesin derken 14 bin liramızdan olduk. Sonuc tabiki hüsran iki tane 3.gün embriyosu koydu tutmadı ve doktor bey arayıp sormadi bile hic ilgilenmedi tabii parayı almıştı ama sakın tüp bebekte dr önder koça gitmeyin sakın zarzor bulup buluşturdugum paramamı yanayım giden umutlarıma hayal kırıklığıma mı Allaha havale ettim ne deyim. Siz memnun kaldınız mı tüp bebekte peki????

Canım labaratuvardan labaratuvara göre değişiyor ama yüksek değil öyle seninki. Benimki en son 45 cıktı, şu an ilaç kullanıyorum bayagı etkili bi şey. Yüksek cıksa bile çaresi var yani
Canım naptın ilaç kullanıyorum yazmışsın düştümü.bende dün tam verdim 45 çıkmış deli olacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…