Sevgili anne adayları nasıl hamile kaldiniz?umut olun

Sevgili anne adayları anne olanlar :anne::anneadayı:anne olmak isteyen ve çabalayan biz arkadaşlarınıza yaşadığıniz sureci tedavileri paylassaniz ne güzel olur:KK68: Bize ışık olsanız.inanın bu sitede kim nasıl hamile kalmis diye tek tek dolaşıyoruz bütün konuları.sizler bu topige yazsanız ve bize umut olsanız...:KK5:sizlerin hikayelerini bekliyorum

Boyle bir topic vardi altinda da bir sürü paylasim deneyimler,ama linki bulamadim

Benim olmuyordu. Arastirma hastanesine gittim. Birtakim tahliller ultrason smear gibi testler yapildi. Normal cikti sorun yoktu. Hormonlarda dengesizlik vardi ama o da cok onemli degil demisti doktot. Universite hastanesinde tedaviye baslamaya karar verdim. Orda da bazi tahliller ve rahim filmi istediler. Tahlillerin bir kismini zaten yaptirmistim. Tek rahim filmi kalmisti. Onu da yaptirdim ve hemen doktora gitmeyip bir kac ay beklemeye karar verdim. Cunku rahim filminden sonra hamile kalan cok oluyor demislerdi. 1 kez adet olup hamile kaldim. Bos gebelik oldugu icin kurtaj oldum. Gecen yil mayis ayindaydi. Eylulde tekrar hamile oldugumu ogrendim. Su an 39 haftalik hamileyim. Allah izin verirse her an dogum bekliyorum :)

Benim olmuyordu. Arastirma hastanesine gittim. Birtakim tahliller ultrason smear gibi testler yapildi. Normal cikti sorun yoktu. Hormonlarda dengesizlik vardi ama o da cok onemli degil demisti doktot. Universite hastanesinde tedaviye baslamaya karar verdim. Orda da bazi tahliller ve rahim filmi istediler. Tahlillerin bir kismini zaten yaptirmistim. Tek rahim filmi kalmisti. Onu da yaptirdim ve hemen doktora gitmeyip bir kac ay beklemeye karar verdim. Cunku rahim filminden sonra hamile kalan cok oluyor demislerdi. 1 kez adet olup hamile kaldim. Bos gebelik oldugu icin kurtaj oldum. Gecen yil mayis ayindaydi. Eylulde tekrar hamile oldugumu ogrendim. Su an 39 haftalik hamileyim. Allah izin verirse her an dogum bekliyorum :)
:nazar::nazar:maasallah Rabbim sagliklica kucağına almayı nasip etsin canım çok tesekkur ederim paylaşımın için...:KK200:

Benim bi evladım var ikinciyi istiyoruz iki senedir olmuyor.rahimde hafif bi dönme olmuş oda engel değilmiş.rahim filmi istemedi benden doktor çocuğum olduğu için herhalde diyorum.aşılama oldum bu ay inşallah tutar da senin gibi kucagimiza almayı bekleriz.Rabbim bir avazda kurtarsın inşallah

Hamilesin yani ?? Ne güzel.ben o testlerden kullanmadim hic.biraz stres yaratiyormus diye okudum simdi aşılama oldum canım onu bekliyorum tavsiyen için teşekkür ederim :*
Evet hamileyim çok şükür. Yok bana hiç stres yapmadı. İnşallah hamilesindir:KK200:

Evet hamileyim çok şükür. Yok bana hiç stres yapmadı. İnşallah hamilesindir:KK200:
:nazar: ay ne güzel ya yeminle boyle hamisleri okudukça ağzım kulaklarımda oluyor çok mutlu oluyorum.Rabbim sagliklica kucağınıza almayı nasip etsin inşallah tedavisiz oldu sadece ovulasyon testiyle yani ne kadar sanslisiniz :super:

Ay bugün iki hamile haberi daha aldım bu siteden ne mutlu oldum daha çok paylaşım yapın arkadaşlar hem motive etmeniz için hemde akil vermek adına :KK54:

Ben hamile kalmaya karar verdğmde önce test yaptrdm hamile kalmama engel varmı diye olumsuz birşey çkmadı.eonra doktor dediki iki adet ortası birliktelik olacak dedi ama her ikigüne bir mutlaka ve ilişkiden sonra ayaklarınızı havaya kaldrp yarm saat yatın en az. Doktor ekstra inofolic şase diye bir toz ilaç verdi bir ay onu kullandm her ay denedik üöün aydaki denememizde tuttu

Merhaba öncelikle buraya yazdığımı için kusura bakmayın yeni katıldım siteye konu açmayı bilmiyorum mazur görün :) ben 2 yıllık evliyim ve bebek çok istiyorum.en son 22 temmuzda regl oldum ve geçtiğimiz pazar günü yani regliden sonra 15.gün eşimle korunmadan birlikte olduk.ben tutsun diye 5 10 dakika sırt üstü yattım :) reglime 7 gün kaldı ve çok heycanlıyım.içimde bir gariplikler var gurulduyor karnım ağrıyor belki psikolojik olabilir bilemiyorum :KK43: sizce tutma olasılığı nedir beni aydınlatırsanız çok sevinirim bu işler nasıl olur hiç bi bilgim fikrim yok :) şimdiden teşekkürler

X