Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hamile kalan varmı
Sanırım ben:) halâ emin olamıyorum ama bu sabah ikinci çizgiyi gördüm gebelik testinde:) çatlamadan bir gün öncesini ve bir gün sonrasını değerlendirdik. Çift çizgiyi iki gün gördüm ben adetimin 10.günü ilk çift çizgiyi gördüm o günü değerlendirdik 11.gün akşam çatladı 12.gün tamamen silikti o günü de değerlendirdik. Sonra değerlendiremedik.

Kızlar günaydın:KK68: dayanamadım test yaptım. Çok silik bir çizgi çıktı gerçek mi değil mi inanamıyorum şu an 5 gün var bata. Fotograf çektim ama belli olmuyor çıplak gözle görülüyor da şu an şoktayım. O kadar emindim ki çıkmayacağına çıkınca inanamadım.

Eki Görüntüle 2209180
Şimdiden hayırlı olsun canım benimde ilk bebeğimde böyle çıkmıstı bente regile 5 gün kala yapmıstım ve silik cıkmıstı senin adına çok sevindim

Ama yani zaten sag tarafimdaki dişime dolgu yaptirmistim o dolgu da hic olmamis hala sag tarafimi kullanamiyorum. Simdi de agriyan disim sol tarafta. Inanin ön dislerimle kahvalti yaptim yani geceden beri gargara ve karanfil ile duruyorum. Ne guzel gecmisti az once geri basladi gecici degil heralde tedavisi olana kadar bu dis kotu olacak benim

Bu arada kizlar yumurta takibi yaptiran arkadaslar icin farkettigim sey paylasayim sizlerle havuc yedigim zaman sol kasik agrisi oluyor keciboynuzu ozu yedigim zaman sag tarafta agrim oluyor sanirim biri sag biri sol yumurtaya daha fazla etki ediyor hangi taraftaki yumurtaniz daha buyukse onu deneyebilirsiniz yani

Canım ben de geçen ay 20’lik dişimi çektirdim antibiyotik kullandım o ayı boş geçtik o yüzden. Dişinde sorun varsa önce onu hallet bence.
Bu arada keçi boynuzu özü ben de kullanıyorum her sabah 1 kaşık kendi kaşığıyla. Benim yumurtlama günü sol kasığım çok ağrıdı. Kişiye göre değişiyordur o

Canım ben de geçen ay 20’lik dişimi çektirdim antibiyotik kullandım o ayı boş geçtik o yüzden. Dişinde sorun varsa önce onu hallet bence.
Bu arada keçi boynuzu özü ben de kullanıyorum her sabah 1 kaşık kendi kaşığıyla. Benim yumurtlama günü sol kasığım çok ağrıdı. Kişiye göre değişiyordur o
Olabilir canim. Yok bu ay ugrastim bos gecsin istemem sabrederim ben dişime ya

Hanımlar benim bata 8 gün kaldı.başlarda biraz belirtilerim vardı ama hepsi gecmisti.zaten o belirtilerinde psikolojik oldugunu düşünüyordum.Bugun pazar eşim evde,pazar günleri genelde kahvaltıyı o hazırlar,çok afedersiniz sucuk yapmış.benim midem kokusundan mahvoldu.midem ağzımda geziyorum.pazara gidecegiz 2 saattir midemin düzelmesini bekliyoruz.İnşallah bi belirtidir :KK16: ayy cok komigim yaa :-)

Hanımlar benim bata 8 gün kaldı.başlarda biraz belirtilerim vardı ama hepsi gecmisti.zaten o belirtilerinde psikolojik oldugunu düşünüyordum.Bugun pazar eşim evde,pazar günleri genelde kahvaltıyı o hazırlar,çok afedersiniz sucuk yapmış.benim midem kokusundan mahvoldu.midem ağzımda geziyorum.pazara gidecegiz 2 saattir midemin düzelmesini bekliyoruz.İnşallah bi belirtidir :KK16: ayy cok komigim yaa :-)
Insallah belirtidir canim dualarimiz seninle :dua:

X