Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay aksam yemegi saati geldi bile. Neler yaptınız kizlar ben daha bisey yapmadim

Kızlar ben ovılasyon testı hıc kulöanmadım bu ay kullansam mı ne dersınız aranızda kullanan var mı ben kullanmadıgım ıcın naıl oldugunu bılmıyorum yardımcı olursanız sevınırım
Canım ben kullanıyorum. Şöyle yapıyosun temizlendiğin günden 1 diye sayıp 5.gün sabah 11’le akşam 11 arasında herhangi bir zaman testi yapıyosun ama testten önce 2 saat sıvı almaman gerekiyor. Çift çizgi silik çizgi filan çıkıyor. Önemli olan iki çizginin de eşit koyulukta olması ya da T çizgisi daha koyu olacak. O zaman yumurtlaman yakın demek oluyor o günü değerlendiriyorsun. Çizgi silikleşene kadar her gün teste devam ediyorsun ve her günü değerlendiriyorsun. Silikleşince de 3gün devam ediyorsun ilişkiye. Umarım anlatabilmişimdir:) youtube da ve instagramda birgebeningunlugu diye arat orada anlatıyor. İnstagramdan testin fotografını gönderince takibini de yapıyor Ebru diye bir hanım.

Kızlar ben ovılasyon testı hıc kulöanmadım bu ay kullansam mı ne dersınız aranızda kullanan var mı ben kullanmadıgım ıcın naıl oldugunu bılmıyorum yardımcı olursanız sevınırım
Testi internetten al ama daha uyguna geliyor ve çok al 30’lular filan var. Marka Laboquick kullanıyorum genelde bunu kullanıyorlar ve olumsuz yorum okumadım

Bnde intagramdan takip ediyorum ebru hanimi. Gercekten cok umut veriyor paylasimlari

İnşallah canım . Benim de bütün tahlillerim iyi bir tek pco var ama o da tamamen engel değilmiş hamileliğe. Bakalım bu ay olmazsa söylerim doktora. Sanırım benim yumurtam gelişiyor ama çatlayamıyor öyle hissediyorum 19 mm falan oluyo hep bugün yarın çatlar diyo doktor ama yok. En son klomen verdi işte bakalım sonuç inşallah hayırlı olur hepimiz için .

Tatlım yumurta catlamasa kıst olusur o yuzden kontorlerını aksatma bende ıkı ay kullandım catladı ama olmadı hamılelık.. herseyın hayırlısı olsun ınsallah

Cok tesekkur ederım cnm msjın ıcın cok guzel acıklamısın.. tatlım ben bughn yumurtalama gunlerıme gırdım bugunden baslasam ovılosyan testıne olur mu acaba cunku nasıl olsa bugunden baslıyor bı hafta falan suruyor yumurtalama zamanı ya belkı en uygun gunu kacırmam boylelıkle dıye dusunuyorum

Yakıyı ben de duydum ama ben sıcağa hiç gelemiyorum dayanamam heralde diye cesaret edemedim. Hayırlısı olsun hakkımzda benim eşimin likefaksiyon süresi uzun ona bağlıyorum ben başka bi sorunumuz yok çünkü çok şükür

Canım sımdı saydım zaten temızle
Ben kullanmıştım şuanda kullanıyorum ne merak ediyosun canım
Tatlım ben hıc kullanmadım bu gun yumurtalama gunume gırdım yanı adetımden 5 gun gectı dıyorum kı bu ay ovılasyon testı mı yapsam ama gec kalmıs olabılırmıyım..

Lıkefaksıyon ne bılmıyorum canım ınsallah buyuk bı sorun degıldır ınsallah olur.. cnm benım esımın de morfolojısı 01 cıktı en az 04 olması gerekıyormus o sadece bızde de yada doktor guzel tedavı etmedı bılmıyorum.. o gıttıgım nıneye cok gıden var ve kım gıtmısse hepsı hamıle kalmıs ve ben uc aydır gıdıyorum devamlı gelen var hıc evı bos degıl.. cok canımı yakıyor o yakı ama ıkı gum oyle cok agrı oluyor sonra gecıyor benım belımde 3 hafta falan kalıyor kadın kendısı kalkana kadar kaldırma dıyor oyle cnm ınsallah artık olur cunku gercekten cok uzuluyoruz artık rabbım hepımıze nasıp etsın en hayırlısını ınsallah

Gerçekten mi. O zaman çatlıyordur çünkü muayene etti kist yok klomene başlayabiliriz dedi. O zaman daha zamanı var demekki
Kıst yoksa o zaman yumurtan catlıyor demek kı tatlım o yuzden yumurtalama zmanını ıyı degerlendırmen gerekıyor ama ama bazen degerlendırsen de olmuyor ama yumurtan catlıyor cok sukur .. bu ay ınsallah klomenle olucak cnm sen ıcını rahat tut

Gerçekten mi. O zaman çatlıyordur çünkü muayene etti kist yok klomene başlayabiliriz dedi. O zaman daha zamanı var demekki
Canim yumurtlama zamanini bulamiyorsun ondan olmuyor demekki. Klomen ile isin daha kolay olacak. Pozitifi gorecegiz bu ay insallah

Sıvılaşma süresi canım 55dakika yatmam gerekiyomuş minimum o da belim kopuyo yastıklardan filan zor oluyo. Çakşır denediniz mi eşine? Bizim sayıları hareketi çok düzeltmişti

Sıvılaşma süresi canım 55dakika yatmam gerekiyomuş minimum o da belim kopuyo yastıklardan filan zor oluyo. Çakşır denediniz mi eşine? Bizim sayıları hareketi çok düzeltmişti
Canım esımın sayıları cok ıyı sadece bu morfolojı yanı sekıl bozuklugu anlamına gelıyormus pekmez falan kulandı yıne test yapmayı dusunuyoruz duzeldı mı dıye.. canım onu hıc yapmadık o ne cok duydum ama almadım ıse yarıyor mu sadece esım mı kullanması gerekıyor.. canım ne yapıcaksın bazen zorlukları yasayacaksın kı guzel seyler olsun ben yastıgı belımde 1 saat falan tutuyorum

İnşallah canım yaa. Bu ay hepimiz hamile kalalım inşallah

Ben yastik falam bisey kullanmiyorum ya. Bi 10-15 dk falan ayaklarimi kaldirip yatiyorum o kadar. Birde iliskiden sonra tuvalete girmemeye ozen gosteriyorum sizde girmeyin bir sure

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…