Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu arada adetin 5. Gününden 12. Gününe kadar sabah akşam bal tarçın çörek otu yemiştim onun etkisiyle bir tanesi 20 diğeri 15 mm iki tane yumurtam oluşmuştu. İşe yaramadı bende gerçi ama belki yumurta olgunlaşması sorunu olanlara yardımcı olur diye düşündüm.

S SekerliYogurt canım sen ne zamandır ıstıyosun suan yaptıgın bı tedavı var mı
Canım ben evleneli 1.5 yıl oldu hiç korunmadım istiyorum takdir i ilahi bekliyoruz inşallah bu ay umudum vardı bakalım bu ay da olmazsa ovulasyon testiyle deneyip yine olmazsa hastaneye gidcem inşallah

Benimde 16 ay canım ben veremem diye düşünüyorum sizden duyarız inşallah :)

Canım ben evleneli 1.5 yıl oldu hiç korunmadım istiyorum takdir i ilahi bekliyoruz inşallah bu ay umudum vardı bakalım bu ay da olmazsa ovulasyon testiyle deneyip yine olmazsa hastaneye gidcem inşallah
Tatlım ıkımızde aynıymıssız benımde 1,5 yıl oldu evlenelı bızde hıc korunmadık ama olmadı bu zamana kadar ıkı ay klomen kullandım olmadı sımdı de bı nıneye gıdıyorum belıme yakı yakıyor uc aydır bakalım nolacak ben rahım fılmı de cektırdım tuper acıkmıs yanı bı sorun yok ama ıste hala kucagımız bos

Ben de 16 aydır bekliyorum canım. Her ay hüsran bilmiyorum bu ay ümitliyim ama belli de olmaz. İnşallah hayırlı haberler veririz. Rabbim tez zamanda meleğimizi göndersin inşallah

Rabbım kımsenın kucagını b
Ben de 16 aydır bekliyorum canım. Her ay hüsran bilmiyorum bu ay ümitliyim ama belli de olmaz. İnşallah hayırlı haberler veririz. Rabbim tez zamanda meleğimizi göndersin inşallah
Rabbım kımsenın kucagını bos brakmasın ınsallah canım bu ay hepımız guzel haberlerı yazarız buraya.. sen suan bı tedavı goruyormusun

RABBİMİN vardır bir bildiği canım benim demek ki daha vaktimiz var hayırlısı olsun inşallah canım benim

Kızlar bende 18 aydır beklemedeyim bendede jinekolojik açıdan bir sıkıntı yok eşiminde sonuçlarıda temiz bende troid var doktorlar ona bağlıyor artık ama troidi olupta hamile kalan çok kişi var anlamadım bende beklemedeyiz

Insallah hepımızın yuzu guler en yakın zamanda senın adet tarıhın ne zaman

Bu aralar çörek otu bal tarçın karışım yapanları görüyorum bende başlayacağım bugün tam yumurtlama dönemindeyim ama faydası olur belki bu arada kızlar avakado hiç yemiyordum bi kere denemiştim yiyememiştim bu ay haftada 3 gün tüketiyorum kadın rahmine çok faydası varmış bilginize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…