Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Insallah verırısın canım kac yılık evlısın suan bı tedavı falan yapıyormusun
O da 16 ay :) yok canım regl olunca gel aşılama yapalım dedi doktor ama ben bi süre daha bıraktım akışına canıma tak edince gider tüp bebek yaptırırım direk diye düşünüyorum :) sen tedavi görüyo musun?

Çörek otu bal tarçın bildiğim kadarıyla regl 2inci gün başlayıp 10 gün tüketiyosun canım

Bılmıyordum cnm sagol soyledıgın ıcın.. yumurtalama zamanında mı bal tarcın corek otunu yemek lazımıs bende bu gun yumurtalama zamanına gırdım

Amin canım aminnn. Ben sadece bu ay klomene başladım bakalım Pazartesi randevum var. İnşallah gelişme olmuştur
Insallah canım eger bu ay olmasa ama ınsallah olur olmasa femara soyle doktoruna o tek yumurya ama kalıtelı yumurta olusturuyormus bende doktora gıttıgımde onu ısteyecegım.. ben ıkı ay klomen kullandım 18 mm oldugunda catlatma ıgnesı bıle gobegıme kendım yaptım ama olmadı sonra 2 ay falan ara verdım uc aydıe bı nınneye gıdıyorum belıme uc aydır yakı yakıyor olacak dedı bakalım rabbım hayırlısını nasıp etsın olmasa bı ay daha gıdecem olmasa doktora gıdıcem dedıgım gıbı femara kullanıcam olmasa artık bakalım asılama falan dusunuyorum.. benım hormon taılerımde ıyı cıktı rahım fılmı de yaptım oda ıyı esımın sprem testı de ıyı sadece morfolojısınde sıkıntı var ama doktorlar olur dıyor yanu buyuk sıkıntı degılmıs ama baklım artık

Kızlar ben ovılasyon testı hıc kulöanmadım bu ay kullansam mı ne dersınız aranızda kullanan var mı ben kullanmadıgım ıcın naıl oldugunu bılmıyorum yardımcı olursanız sevınırım

Kızlar ben ovılasyon testı hıc kulöanmadım bu ay kullansam mı ne dersınız aranızda kullanan var mı ben kullanmadıgım ıcın naıl oldugunu bılmıyorum yardımcı olursanız sevınırım
Bende hic denemedim aslinda bu ay onu deneyecektim ama doktora gideyim en iyisi dedim daha once klomen ile ilk ayda hamile kalmistim belki yine hemen olur dedim bakalm

Hmm hayırlısı ınsallah hıcbısey gerek kalamaz da bu ay hamıle oldugunu ogrenırsın.. canım ben klomen falan kullandım ıkı ay olmadı sımdı bı nınneye gıdıyorum yakı yakıyor uc aydır belıme bakalım bunda da olmasa yıne tedavıye baslayacam asılama falan bakım ınsallah olur da artık ugrasmayız cok yoruluyor ınsan cok stres yapıyorum

Insallah yıne olur canım gerek kalamaz doktora da ovılosyana ama bı tane cocugun var dımı allah bagıslaaın ınsallah
Saol canim evet var. Ona dugunden sonra hemen hamile kalmistim. Ama ikincisine kalamadim bir sene kendim denedim olmadi sonra iste doktora gittim klomen ile catlatma ignesi verdi hemen hamile kaldim ama malesef onu dogumda kaybettim simdi rabbim kucagima almayi nasio eder uzun omurler verir insallah

oncelıkle yavrunu allah bagıslasın uzun guzel omurlu olsun ınsallah.. allah sabır versın canım cok zor yasadıgın ama o melek oldu ınsallah sımdı yuzun guler en yakın zamanda guzel haberını alırsın.. bı tane varmıs cok sukur rabbım ınsallah bana da bı tane bıle olsa cok sukur edecegım cok ıstıyoruz esım de bende cevremde benden sonra kım evlendıyse hepsının oldu allah cok sukur ama ıste ınsan bazrn cok uzuluyor

Saol canim rabbim isteyen herkese ikiz ikiz versin tez zamanda INSALLAHHH

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…