Aralık Ayı Ovitrelle İgnesi Olanlar Beraber Geçirelim Bu Süreci

Merhabalar kızlar benimde 7.günüm Femara ile 2 yumurtam oluştu biri sağda biri solda soldaki 17 sağdaki 20 mm di işte bugün 7.günüm sabah bir test yaptım çok çok silik bir çizgi çıktı bakalım hayrlısı

Ayy çok güzel ya hepimiz neredeyse aynı günlerde olmuşuz igneyi belirtilerin ne canın

Kızlar merhaba bende tam 1 Ocak saat sabah 11 de çatlatma iğnemi vuruldum. 5 gün günde 2 kez klomen sonrası en büyüğü 17 15 olmak üzere 6 yumurtam oldu. Ölçümden 3 gün sonra iğneyi kendim vurdum. Normalde bir sorunum yok ama 2 yıla yakındır olmuyor. En geç 15 Ocak ya regl olmam gerek ki inşallah olmam. Allah hepimizin gönlüne göre versin inşallah.

Amin amin kuzum beraber geçirelim burda süreci benimde igne günü ile beraber 7.günüm. belirtilerin neler canım

Maşallah senin yumurta iyi olmus bende ili tane vardı inşallah tutar

Canım ilişkiye girmek de sıkıntı yok öyle düşünme. Ama benim doktorum çok iyi bir doktor ve bana dedi ki. Ben perşembe oldum ignemi cuma akşam pazar sabah olsun sonrası çok önemli degil o iki ilişki bizim için önemli o yüzden sıkıntı yapma kendine

Amin amin kuzum beraber geçirelim burda süreci benimde igne günü ile beraber 7.günüm. belirtilerin neler canım
Benim ilk 3 gün ağrı şişlik uyku gaz hepsi yoğundu ama şimdi sadece sol da biraz ağrı böle degısık bi his var. Korkuyorum belirtiler azalınca acaba işe yaramadı mı diye. Senin nasıl

Aynen aslında ben 7 gün sanıyodum iğneyle 5 gün olmuş benimki aynen önemli olan yumurta catladigi an işte canim

Benim ilk 3 gün ağrı şişlik uyku gaz hepsi yoğundu ama şimdi sadece sol da biraz ağrı böle degısık bi his var. Korkuyorum belirtiler azalınca acaba işe yaramadı mı diye. Senin nasıl
Belirti degişir bence canım ya ignenin etkiside oluyor biliyorsun ilk 3 gün yaşadıgın igne etkisi zaten. Hiç hissetmeyedebilirsin. Benimde mesela şuan bacagomda agrım var ama ne alaka yani demi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…