Gebeliğe Hazırlık Aralık Ayı Çatlatma İğnesi Olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
2.idrarla comfort days yaptım kızlar böyle 14.günde . Yarında bi predictor early patlatıcam ilk idrarla ve kan testi🧿

Eklentiler

• B0084521-1DF3-4520-9B73-4DFE5AF270CB.jpeg
    B0084521-1DF3-4520-9B73-4DFE5AF270CB.jpeg
    149,9 KB · Görüntüleme: 50
Kız bu askere gidecek olmuş 😂
Şaka bir yana maşallah azmin zaferisin, hamilelik testi üreticileri bayram etti sayende :)

Benim 11. Günüm bugün bakalım🙏
Ahsjsjjs eczaneleri bayram ettirdim ben vallaa:)) bana sponsor olmaları lazım bence herkesi gaza getirdim burda dimi😂😂
Test istiyoruz senden yarın artık ne diyosun

Ahsjsjjs eczaneleri bayram ettirdim ben vallaa:)) bana sponsor olmaları lazım bence herkesi gaza getirdim burda dimi😂😂
Test istiyoruz senden yarın artık ne diyosun
Bir yanım sanki 2022 ye hamile olarak gidicem diyor ama bir yanım yok olmadı, zaten ilk seferdeki iğne ile hamile kalan çok az sayıda insan var diyor..
Genelde hep 2-3. İğnelerde gelmiş pozitif haberler🤷🏻‍♀️

Ama allahtan Ümit kesilmez umut etmeye devam🙈

Canım 2 gün üst üste kan ver benım gibi kurtul bu düsüncelerden😛
ayyy valla bnde zor tuuyom kendımı gecen ay esımden gızlı gızlı sabahları kab verıyodum sonra ıse gelyordum.dun esım dıyo yıne baslarsın dedektıf gııbı kan vermeye dıyo yok ya dedım beklıycem pazartesıye kdar :)

Ne güzel gün gün takip ediyorsunuz kızlar ya benimde bugün yapmam lazım ama iğnenin etkisiyle çıkan çizgi bile beni çok mutlu eder silinirse de yıkılırım o yüzden sanırım hiç test yapmıycam ben zamanında okadar çok yaptım ki artık cesaret edemiyorum olumsuz sonuç görmeye 😐

Ne güzel gün gün takip ediyorsunuz kızlar ya benimde bugün yapmam lazım ama iğnenin etkisiyle çıkan çizgi bile beni çok mutlu eder silinirse de yıkılırım o yüzden sanırım hiç test yapmıycam ben zamanında okadar çok yaptım ki artık cesaret edemiyorum olumsuz sonuç görmeye 😐
ya ben bu sekıldede dusunyorum , oldumu olacak mı dye , o yuzden artık uzulmuyorum sanırım

Hayır kuzum temmuzda ilk iğne denemem negatif sonuclandı. Ondan öncede 1 ay doğal denemiştik.Bu 2.
Sonrs biz korunduk biliyosjndur sigortadan dolayı
Bak işte senin de 2. Olmuş😂

Ama diyorum ki zaten 16. Ay oldu biz bebek düşünmeye başladı 2 kez düşük yaşadım Allah bir hediye verir bana belki sene bitmeden, umutluyum bakalım inşallah sağlıklı bir gebeliğim olsun. Haftaya bugün ak koyun kara koyun belli olmuş olacak :))

ya ben bu sekıldede dusunyorum , oldumu olacak mı dye , o yuzden artık uzulmuyorum sanırım
Surda birkaç gün sonra olumlu yada olumsuz sonucu öğrenicez rabbim hakkımızda een hayırlısını versin bu ay olmazsa da diğer ay insallah olur birdahaki ay iğneli tedaviye başlıycaz dedi doktor onun ne olduğunu bile bilmiyorum hap yerine iğne vurcam sanırım hergün çatlaması için bu sekıl yapan varmı?

Karın ağrısı bel ağrısı göğüs ucu hassasiyeti rahim batması ve uyku hali canım🤗 bide kabız ve siskinlik oldu ama kabız geçti suan
Benimde iğnenin 11. Günü 4 aralıkta oldum benzer belirtilerim var ama göğüs ucu hassasiyetim yok sadece hafif bir dolgunluk var oda adet öncesi oluyordu zaten 😭 yine hamilelik yok galiba. İnşallah siz sağlıklı bir şekilde bebeğinizi alırsınız kucağınıza

Surda birkaç gün sonra olumlu yada olumsuz sonucu öğrenicez rabbim hakkımızda een hayırlısını versin bu ay olmazsa da diğer ay insallah olur birdahaki ay iğneli tedaviye başlıycaz dedi doktor onun ne olduğunu bile bilmiyorum hap yerine iğne vurcam sanırım hergün çatlaması için bu sekıl yapan varmı?
evet canım aynen oyle erkende yapsan gecte sonuc aynı,

X