Gebeliğe Hazırlık Aralık Ayı Çatlatma İğnesi Olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Eklentiler

• IMG_20211212_194748.jpg
    IMG_20211212_194748.jpg
    123,9 KB · Görüntüleme: 74
  • IMG_20211212_194752.jpg
    IMG_20211212_194752.jpg
    76,7 KB · Görüntüleme: 80
Vay baya belli benim 8.günde gitmişti açıkçası🙈 hergün tekrarla bakalım neler olacak merakla bekliyorum🤗
Sen bana ilham oldun 😂🥰 aslında uc gun bekliycektim de aman yapalım gitsin dedim zaten düşünüyorum oldu mu oldumu diye , sabah yine yapcam üç dört gün deniycem bakalım inşallah koyulaşır. ❤️🤲

Sen bana ilham oldun 😂🥰 aslında uc gun bekliycektim de aman yapalım gitsin dedim zaten düşünüyorum oldu mu oldumu diye , sabah yine yapcam üç dört gün deniycem bakalım inşallah koyulaşır. ❤️🤲
Aynen düşünüp durmaktansa görmek daha mantıklı banada öyle geldi hep. En iyisi canım merak etme olcağı varsa olur Allahın izniyle🙏🏻🙏🏻🥰

İlk iğne deneyimim başarısız oldu. Cok stresli bir zaman diliminden geçtim 🥺 Perşembe tekrar yumurtaliklarima bakıp doktorum iğne yapacak. Yumurta boyutu 18den büyük olunca tutma ihtimali daha mı yüksek acaba? Kasım'da biri 18 biri 15 idi benim 15 için yarim enjeksiyon iğne vuruldu ama olmadı 😔

İlk iğne deneyimim başarısız oldu. Cok stresli bir zaman diliminden geçtim 🥺 Perşembe tekrar yumurtaliklarima bakıp doktorum iğne yapacak. Yumurta boyutu 18den büyük olunca tutma ihtimali daha mı yüksek acaba? Kasım'da biri 18 biri 15 idi benim 15 için yarim enjeksiyon iğne vuruldu ama olmadı 😔
Canım benim 15 den sonra tutmaya her zaman meyilli çünkü ignede 2 mm daha büyütüyor catlayana kadar

Canım benim 15 den sonra tutmaya her zaman meyilli çünkü ignede 2 mm daha büyütüyor catlayana kadar
O zaman beni stres cok etkiledi,cok umutlanmistim ilk denemede çünkü ignenin 12.gunu hafif leke seklinde kan gelmisti ama tam 15.gun adet oldum 😔 umudum bu ay eğer olmazsa rahim filmi cektiricem ya da biraz kendimi dinlendirecegim 🙄

O zaman beni stres cok etkiledi,cok umutlanmistim ilk denemede çünkü ignenin 12.gunu hafif leke seklinde kan gelmisti ama tam 15.gun adet oldum 😔 umudum bu ay eğer olmazsa rahim filmi cektiricem ya da biraz kendimi dinlendirecegim 🙄
Canım ilk iğnede hamile kalan çok az kişi vardır inan bütün grupları tara bu işte sabır önemli benimde 3 ayım ikinci ayım kimyasal oldu geçen ay 2 yumurta olmasına rağmen tutmadı bu ayda olmadı adet olmayı bekliyorum daha önce cektirmediysen çektir sperm testi yaptirmadiysan yaptır sonra tedavine devam et iğneden sonra ki 1 hafta hem değerlendirme yap hemde kafanı boşaltacak şeyler yap gez eğlen toz kafanı sürekli meşgul tut ondan sonra 12 günde kan ver sonra öyle takip et idrar daha çok insanı sıkıntıya sokuyor Kan ver kafa rahat olur sonra 14-yada 15 de tekrar kan ver canım zaten varsa çıkar hadi bakalım

Ben geçen ay 2 tane yumurta olunca günde 4 tane idrar testi yapıyordum öyle kafayı siyirmistim peki ne oldu gittim 14 gün kan verdim 0 çıktı ve adetim 5 gün gecikmeli geldi

Birde yumurtlamadan 8 gün sonra progesteron baktır o hormon 10 -15 arası kaliteli yumurta 15 den sonra dollenme ihtimalini gösteriyor

Aynen düşünüp durmaktansa görmek daha mantıklı banada öyle geldi hep. En iyisi canım merak etme olcağı varsa olur Allahın izniyle🙏🏻🙏🏻🥰
Günaydın canlar.bugun gayet silik demekki dunki iğne etkisi karnında ağrıyor sanki 🤢🥺

Eklentiler

• IMG_20211214_062647.jpg
    IMG_20211214_062647.jpg
    28,7 KB · Görüntüleme: 46
X