Aralık 2022 çatlatma iğnesi olanlar gelin süreci beraber geçirelim....

Sagolun bende dua edicem size inşallah tutar❤ Ben tam tersi ilk denememde çok umutluydum sonra çok üzüldüm, şimdi kafamı yormuyorum olur yada olmaz sabir edeceğiz ve bekliycez

Arkadaşlar 2 aralıkta çatlatma iğnesi olmuştum bugün adetime 5 gün kala çok sancılı bir şekilde adet oldum sanırım yerleşme kanaması değil
Acile gittim beta 0.2 çıktı ama doktor ara kanama da olabilir erken adet de olmuş olabilirsin dedi kadın doğuma git en kısa zamanda dedi yarın gidecem bakalım

Bugün oldum aşılamayı 1 saat önce bir belirti ağrı yok ama midem bulanıyor biraz heyecandan olabilir bir de sol yumurtalığımda hafif sızı var
Bu asilama nasil oluyo acaba , benim hormonlarim iyi esimin spermi iyi bugün hsg cektirdim oda iyi cikti. Progesteron a bakip asilama yapariz dediler. Ama direkt asilama gerekir mi hap filan yazmadilar hic klomen femara vs ya

Canım hormon filan aldık bence öyle geleceği tutmuştur. Bu arada herşeyin hayırlısı kuzum lik denemenmiydi benim doktorum tedavi öncesi benimle peşin peşin konuştu bu en az 3-4 aylık bir süreç dedi sabırlı olacağız dedi her geçen ayın şansın artar dedi Allah hepimiz hakkında hayırlısını versin

Evet her geçen ay şans artıyor o yüzden pes etmemek lazımben 2. İğne tedavime başladım haftaya vurulacağım iğnemi ilki olmadı ama pes etmedim bu ay inşallah olur

Evet her geçen ay şans artıyor o yüzden pes etmemek lazımben 2. İğne tedavime başladım haftaya vurulacağım iğnemi ilki olmadı ama pes etmedim bu ay inşallah olur
Aynen canım sonuçta hormon verdik vücut ilk aylarda ölçüp biçiyor sonra tam anlamıyla hormonu kullanmaya dedi Dr sabır edeceğiz bir kaç ay geç kucaklayıveririz n'olacak

İlk denemeydi canım doktorum baya umut vermişti açıkçası bilemiyorum hayal kırıklığı yaşadım

Aynen canım sonuçta hormon verdik vücut ilk aylarda ölçüp biçiyor sonra tam anlamıyla hormonu kullanmaya dedi Dr sabır edeceğiz bir kaç ay geç kucaklayıveririz n'olacak
Aynen hayırlı zaman da gelsin de sağlıkla gelsşn bi kaç ay sabrederiz:)

Arkadaşlar catlama ignesinden sonra en geç ne zaman yumurta catlar kafama takildi birde kesin catliyor mu doktor beni muayeneye cagirmadi igneden sonra

10.gunden önce cikmiyor kuzum

Arkadaşlar catlama ignesinden sonra en geç ne zaman yumurta catlar kafama takildi birde kesin catliyor mu doktor beni muayeneye cagirmadi igneden sonra
Aynen beni de çağırmadi 36saat sonra dendigine göre çatlıyor demekki mutlaka inşallah tutar yaa ilk denemem tabi ama

Herhangi bir probleminiz var mı
Pcosum yumurtalıklarim direnç gösteriyor 10 gun gonalf iğneyle bile zar zor 18 mm getirdik ilk gonalf kullanisim catlama igneside öyle bundan 7 yil once klomen ve catlama ignesi kullanmistim gebelik olusmamisti pes edip bıraktığım ay kendiliginden hamile kaldim :)

Ya çocuğunuz var yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…