Aralık 2022 çatlatma iğnesi olanlar gelin süreci beraber geçirelim....

Hayır pembe ve kahve tonunda olması lazım yerleşme kanmasının canlı kan rengi olmıycak yani canm . Sen yinede dikkat et kendine yorma ayaklarını uzat dinlen bi kaç gün bebek yerleşiyorsa riske atma kendini
Tamam çok teşekkür ederim şu an tam tarif ettiğiniz gibi, umarım adet değilimdir

Merhaba.Bende 30 Kasım da çatlatma iğnesi vurdurdum.2 Aralikta da aşılama oldu.Yarin aşılamanın 14.gunu olacak sabah test yapmayı düşünüyorum. Gebelik varsa yarın çıkar sanıyorum test değil mi?16.sinda da doktorum kan testi ver mutlaka dedi.

Geç döllenmediyse cıkar . Sabredebilirsen direk 16 sında kan verip öğren yanıltıcı olmasın idrar testi canm

12.günde idrar testi yapmak mantıklı değil o zaman öyle mi ? Zor duruyorum
Bence test yapabilirsiniz yarın tekrar edersini varsa silikte olsa gölgede olsa çıkaren azından negatif olup olmadığını görmüş olursunuz benim 12 gün negatifti negatif devam etti

Merhaba hanımlar benim 2. İğnem ve ilk iğnemde 10. Gün negatifti bu sefer 10. Gün ama pozitif heveslenmek istemiyorum ama bi umut işte göğüslerimde çok fazla hassasiyet oluştu Şuan da hassas ve dün geceden beri kaşık sancım var siz nasılsınız Şuan belirtiler var mı

Mihriban kuzum naptın test yaptın mı benim kalan son testi yaptım şaka gibi test bozuk çıktı başka testim de yok pufff akşama kan vereyim artık diyorum sende versene kız
Bugün sabah negatif çıktı bence tutmadı bu ay benim.. dünkü testte kuruma cizgisiydi demek ki. Neyse umudu kesmek yok yine deneriz

Bugün sabah negatif çıktı bence tutmadı bu ay benim.. dünkü testte kuruma cizgisiydi demek ki. Neyse umudu kesmek yok yine deneriz
Benimde eşim aldı demin getirdi dünküyle neredeyse aynı bir gram bile koyulaşmamış bende ümidi kestim gibi oldum artık hayırlısı bebişim

Selam herkese öncelikle Allah herkese sağlıkla hayırlı zamanda bebek nasip etsin, bende bu ayın 1 catlatma ignesi oldum 13 günüm beklemedeyim, kizlar sizde öyle oldumu 2 günü karnim çok ağrıyordu gezemiyordum normal şekilde bu benim 3 kez catlatma iğnem hiç bölye olmamişti

Bende de herhangi bir belirti vermedi. Sonucunuz ne olucak çok merak ediyorum. Acaba belirti vermediği için fayda sağlamıyor olabilir mi

Bende de herhangi bir belirti vermedi. Sonucunuz ne olucak çok merak ediyorum. Acaba belirti vermediği için fayda sağlamıyor olabilir mi
Ama kasiklarimda hafif ağri oluyordu göğüs hassasiyeti, sizde hiç belirti olmadimi? Bence dollenmede bir sorun var ve yumurta kalitesi olmadiği için mi..

12.günde idrar testi yapmak mantıklı değil o zaman öyle mi ? Zor duruyorum
Geçen ay 12. Gün normal gebelik testim sabah idrariyla pozitif çıktı ama hâlâ iğne etkisiymis. Herkesin farklı oluyor sanırım ama benim 14 gunde ancak etkisi geçiyor

Ama kasiklarimda hafif ağri oluyordu göğüs hassasiyeti, sizde hiç belirti olmadimi? Bence dollenmede bir sorun var ve yumurta kalitesi olmadiği için mi..
İğneyi pazar günü vurdum sadece şişkinliğim var onun haricinde kaşık ya da karın ağrım, göğüs hassasiyetim yok. Döllenme de sorun olunca böyle mi oluyor bilmiyorum ki sizin sonucunuz ne zaman çıkıcak

Üzülmeyin sonrada kasik ağrisi olabilir belirtiler zamanla çıkıyor herkesin başka oluyor. Yanı dollenmede sorun olmasaydı belki ilk yada ikinci denememde tutardı(
Vitaminde kullanıyorum sizki?
Cuma yada cumartesiyi bekliyorum inşallah bu sefer tutar sizinde inşallah

İnşallah tutar sizin için de dua edicem ben vitamin kullanmıyorum. Folik asit kullanmıştım doktorum depoların zaten doludur o yüzden gebelik olursa kullanırsın dedi. Nasip ne zamansa o zaman olsun diye bekliyorum. Nedense bu ay pek ümitli değilim ilk denemem ya pozitif olmaz diye düşünüyorum. Bir de şu zamana kadar çok bekledim çok hayal kırıklığı yaşadım, artık zamana bıraktım tekrar hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…