Aralık 2022 çatlatma iğnesi olanlar gelin süreci beraber geçirelim....

Aa bunu bilmiyordum, peki şimdi ben gidince tekrar mi iğne olacağım ki adet bitiminde mi yapiliyor o zaman igne canım? Ben ne bilem hemen hamile kalırım sandım umut fakirin ekmegi

Allll benden de o kadar valla tam kaybediyorum negatifi görünce sonra regl oluyorum hadi bu ayda devam edeyim diyorum sonra sil baştan birdaha

Allll benden de o kadar valla tam kaybediyorum negatifi görünce sonra regl oluyorum hadi bu ayda devam edeyim diyorum sonra sil baştan birdaha
İyi olacağız inanıyorum yani bazen kaybetsemde inancımı birde inat gibi hep çevrem de bu ara herkesin bebeği oluyor cok seviniyorum ama içim de gidiyor diyorum bende niye olmuyor kiskandigimdan da değil kendimi böle bı tuhaf hissediyorum bazen insanlarla gorusmuyorum bile kaldıramıyorum sorarlar ederler diye

Aynen insanın içi bir buruk oluyor sorma kendi kendime ağlıyorum öyle haber duyunca aynısı benim en yakınım da car kıskançlık değil insanın içi buruluyo garip bir duygu

Sen şimdi ne zaman iğne oldun kaçıncı günündesin iğnenin
Ben 1 Aralık'ta oldum onu saymazsak bugün 14 gün. Ovu testi yaptim iğneden sonra 3. Gününde çatladı yani 4 Aralık'ta. Sonra çizgi soluk çıkmaya başladı yapmadım. İşte bugün gebelik test yapınca negatif çıktı yapmaz olaydım

Aynen insanın içi bir buruk oluyor sorma kendi kendime ağlıyorum öyle haber duyunca aynısı benim en yakınım da car kıskançlık değil insanın içi buruluyo garip bir duygu
Ay içimi ferahlattin biliyor musun kendimi bu dünyada yapayalniz hissediyordum diyorum millet evleniyor şak hamile kalıyor nabiyosunuz böle ne iciyonuz ne yiyonuz

Sakın canını sıkma belli olmaz ama ümitlendirmede kendini eğer allah korusun regl olursan direk doktorunu bilgilendir o seni çağırır ikinci iğne tedavini aksatmadan başlatırsın

Ay içimi ferahlattin biliyor musun kendimi bu dünyada yapayalniz hissediyordum diyorum millet evleniyor şak hamile kalıyor nabiyosunuz böle ne iciyonuz ne yiyonuz
Geçen aynısını anneme söyledim dedim nası beceriyolar ilk gecede hamile kalıp peş peşe doğurmayı maşallah biz bitanesini denk getiremiyoruz saar hesaplayıp

Sakın canını sıkma belli olmaz ama ümitlendirmede kendini eğer allah korusun regl olursan direk doktorunu bilgilendir o seni çağırır ikinci iğne tedavini aksatmadan başlatırsın
Öle yapayım bakalım ne cikcak gebelik testi de bitirdim elimde alayım da yarın da yapayım sağolasın canım

Geçen aynısını anneme söyledim dedim nası beceriyolar ilk gecede hamile kalıp peş peşe doğurmayı maşallah biz bitanesini denk getiremiyoruz saar hesaplayıp
He ya onlar alfa bence bu ay yapmadigim kalmadı soğan suyu iğne eşime keçiboynuzu suyu bide okunmuş su içtik bu gidişle kadın doğum değil de ruh sağlığına gideceğim

Kızlar iğneden sonra 12.günüm 10 gündür adet olacak gibi ağrı çekiyorum resimdeki sizce yerleşme kanaması mı adetime 5 gün var daha

Son düzenleyen: Moderatör:
Böyle resmler atmak yasak canm kaldır ceza yemeden. Yerleşme kanaması olabilr artış gösterip göstermemesi önemli olan . Ve renginin koyulaşma adı önemli canm
Yasak olduğunu bilmiyordum hemen silerim, renginin koyulaşması mı gerekiyor yerleşme olması için

Yasak olduğunu bilmiyordum hemen silerim, renginin koyulaşması mı gerekiyor yerleşme olması için
Hayır pembe ve kahve tonunda olması lazım yerleşme kanmasının canlı kan rengi olmıycak yani canm . Sen yinede dikkat et kendine yorma ayaklarını uzat dinlen bi kaç gün bebek yerleşiyorsa riske atma kendini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…