Aralık 2022 çatlatma iğnesi olanlar gelin süreci beraber geçirelim....

Merhaba başlığı yeni gördüm bende 1 nde çatlatma ignesini yaptım 3 nde aşılama oldum 16 sında test vercem inşallah hepimizim bebisleri olur. Sizin gibi öncesi test yapmaya cesaretim olmadı günü bekliyorum.

Mihriban kuzum naptın test yaptın mı benim kalan son testi yaptım şaka gibi test bozuk çıktı başka testim de yok pufff akşama kan vereyim artık diyorum sende versene kız

Merhaba arkadaşlar bende 5 Aralık'ta iğne oldum dün progesteron ve bhcg baktırdım. Progesteron 30 bhcg 10 çıkmış. Sizce kandaki hâlâ iğnenin etkisi olabilir mi? İğne gününü saymazsak dün sekizinci gündü

Bende bunu merak ediyorum kaç günde etkisi gidiyor ?

Ben de 1 inde iğne oldum 13. Günüm bugün test negatif çıktı daha sonra pozitife dönebilir mi? Hafif kasık ağrım var korkuyorum.

Ben de 1 inde iğne oldum 13. Günüm bugün test negatif çıktı daha sonra pozitife dönebilir mi? Hafif kasık ağrım var korkuyorum.
Yarın da testini yenile 14. Gün.Kasık ağrılarına ve belirtilere pek bakma benim de çok sancım olmuştu sürecimi anlatmıştım umarım pozitife döner ama oda düşük bi ihtimal oluyor negatiften sonra benim pozitife dönmedi şimdi yeniden başladı sürecim:)

Çok zor bi surec gerçekten yoruldum. Doktora gittim bir sorun görmedi yumurtan var sağlıklı bir iğne yapalım adet olursan gel muayene edeceğim dedi adetken nasıl muayene edecek onu da bilmiyorum. iğne yaptı iğne de umutlandırdı beni ama şuan negatif çıkıyor bilmiyorum. Umarım sonu güzel olur :) inşallah seninde bu ay surecin mutlu bir şekilde sonuçlanır :)

Canım iğneden sonra adet görünce doktor mutlaka çağırıyor yumurtan çatlamış mı çatlamamışsa kiste dönüşmüş mü diye bakıyorlar alttan ultrasonla bakıyorlar olması gereken o çok doğru demiş doktorunuzay inşallah çok zor süreç valla billa allah hepimize yardımcı olsun

bende ilk iğnemde çok ümit bağladım ama aslında bağlamamak lazımmış 2. İğne daha çok şans arttırıyomuş ilk iğnede olması mucize gibi bişeymiş çok düşük ihtimal iğneler zaten yumurta için 2 ay etkisi devam ediyomuş iğne olmak biraz daha şansı fazla arttırıyor

Amin canım inşallah valla 10 yıl aldı ömrümden resmen bu süreç Rabbim dualarımızı kabul etsin imtihandan hayırlısıyla gecebilmeyi nasip etsin. Bakalım neler olacak. Beklemekte çok zor bazen inancımı kaybediyorum ama diyorum saçmalama kendine gel çok gelgitliyim inanki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…