Arabesk-Fantazi mzik dinleyenler buraya

ne dilicem gülü müllü kızım kötükedihüso sen asıl rock barlara gidip başını sallamıyorsan ben top olayım aklinialirimsmile

theshecim rakı balık yer birseyle gider vallaha

hadi ordan pabucumun metalcisikaydirigubbakcemile3
sevgili günlüğe yazıcam şimdi
sevgili günlük...az önce bişey öğrendim..çok sevdiğim kankam liv meğer has bir arabeskçiymiş:kahve:bir sevindim,bir sevindim anlatamamhihoyyyt sempatiksalakcinnideşifre edicem seni yandın kızım:))))) nihahahakötükedihüso

kızım sen varya işi biliyosun hemde erol budandan koymuşaklinialirimsmilevarya allama jiletlerim hee gelmeyin üstüme:içelim:

Kız kim bilmiyom o adam benimkinin face girdim onun damarcı arkileri var onların sayfadan buldum:roflol::roflol:
Tmam tamam gelmedik üstüne sakin ol vur kadehi:içelim:

kankalarım hadi dağılalım yeter bu gece bu kadar:))damara devam dostlara selamsempatiksalakcinni

Kız kim bilmiyom o adam benimkinin face girdim onun damarcı arkileri var onların sayfadan buldum:roflol::roflol:
Tmam tamam gelmedik üstüne sakin ol vur kadehi:içelim:

sırnaşık şey sırnaşık şey
tamam coştum bi an iyiyim:kahve:kaydirigubbakcemile3

tinerci öyle mi :roflol:
has damarcı liv :roflol:

şey istiyom can kenarından "izzetyıldızhan fanı hülya" :icecream:
bu adamın adı geldi aklıma en fena, bu ayarda başka biri de olabilir aklinialirimsmile
uykum gelmiş yaratıcı olamıyorum ohaoldumsmile
Allah belanı vermesin:mymeka: Dost dedim bağrıma bastım, bastığın yerleri toprak diye geçme tanı,düşün bu hayınlığın yanına kar kalır mı?
tamamdır işlem..zemuszemus
Senin için de çok güzel planlarım var ağzını burnunu yolduğumalsanaalsanasmile
anam hatunun avatara bakınkaydirigubbakcemile3utanmadan rakı resmi ekliyosunuz bidealsanaalsanasmileyapılırmı gider ayakaklinialirimsmile
damar bizim işimiz damar bizim olayımızı,olmasaydı derdimiz söylermiydi ferdi ağbimiz,aşka baba dedik bizi yetim bıraktı...şimdilik bu kadar..hadi yerine verdim sloganı gidebilirsin:nazar:Şeniz
yapalım anama c.teside fasıl yapalım:emir_bebek:

cokacimcoook İnti kam soğuk yenen bir yemektir yavrum:jeyyar:

bacılar banada turk sanat muzigi uyar vallaha =)
Rakı da uyuyo sana, o zaman çilingir sofrası ve türk sanat müziği&fasıl eşliğinde bir izmir buluşması öneriyorum. Sumak da itiraz edemez aklinialirimsmile
şimdiden 3 kişi ettik ona göre :nazar:
Allah belanı vermesin:mymeka: Dost dedim bağrıma bastım, bastığın yerleri toprak diye geçme tanı,düşün bu hayınlığın yanına kar kalır mı?
Sen yaptın yapacağını daha ne intikamı boshayallersmile

ıntikamdan vazgeçtim:nazar:
Yeter ki topiğe gelin.
Her ne kadar işgüzar olsanız da,arkadan pıçaklasanız da, ne olursanız olun gelin :nazar:
Gelsenize nan :mymeka:

ıntikamdan vazgeçtim:nazar:
Yeter ki topiğe gelin.
Her ne kadar işgüzar olsanız da,arkadan pıçaklasanız da, ne olursanız olun gelin :nazar:
buraya da gelirim
zaten kendimi şu mutfağa saldıran gremlinler yok mu öyle hissediyorum topiklere dalıyorum sıkıntımdan :jeyyar:

bütün kankişler burada ama ben bu topige hiç uymuyorum mafoldumbenbaska topige gidelim aklinialirimsmilevallaha güllüden bir parca fln yollarsanız yakarım sizi alsanaalsanasmile

slm kızlarr kimseler var mııııı?
varda geç geldi ses:)
İntikamdan vazgeçtim:nazar:
Yeter ki topiğe gelin.
gelseniza nan:roflol:allah razı olsun affettin beni demek:asigim:senden korkan top olsun:nazar:savaşa hazırım hertürlü bebeğim:kahve:
Gel vatandaş gelllkaydirigubbakcemile

buda pazarcı oldu başımakaydirigubbakcemile3

Gel vatandaş gelllkaydirigubbakcemile
olumunekankayizsmile
buraya da gelirim
zaten kendimi şu mutfağa saldıran gremlinler yok mu öyle hissediyorum topiklere dalıyorum sıkıntımdan :jeyyar:
Aynen..Önümde çekirdekle kola var nan sıtkım sıyrıldı konu arıyorum sohbet edecekolumunekankayizsmile
bütün kankişler burada ama ben bu topige hiç uymuyorum mafoldumbenbaska topige gidelim aklinialirimsmilevallaha güllüden bir parca fln yollarsanız yakarım sizi alsanaalsanasmile

Seni bi döverim, bi döverim sonra ohh kendime geldim deyip ne dersek onu yaparsın vallaha he.
Tamam ne istiyorsan onu dinleyelim nan hadi.bayanssulusmile

X