Arabesk-Fantazi mzik dinleyenler buraya

allahhhhhhhhh be tanrıcam sana gelsin bu sarkı senin hatundan :jeyyar:
İzlesene.com : Video - güllü - acımıyorsan süper damar arabesk'in sultani

kırocanın teki boyle yazmıs :jeyyar:
sevmek çay,sevilmek şeker bizim gibi garipler çayı şekersiz içer a-q kral müslüm kraliçe güllü damara devam jiletler çiçek olsun ulannn :KK43::KK43::KK43:

bu jiletler çiçek olsun arzular şelale gibi bişey heraldesırnaşık şey
bak bnm gurban olduma nasılda biliri kankası güllü sever hemde en damarlardan almış vat canını yediğim allahına kurban be ahh ahhboshayallersmile

emdev ya anasını satayım o etiketlerinin 1/4 de isimim var hiç asagıya bakasım gelimıyor sayenizde kk dakı karizmam yerlerde =)))))))

liv coştu :)
ama o şarkı çok güzel ya liv nasıl sevmezsin ama sen onun rock versiyonunu seversin kesin
yaktiin sevkii denannn dugularııııyeah

Gebertecem ben bunları arkamdan iş çevirdiler.
:asabi bakışlarla çekirdekleri tüüü diye monitöre tüküren smile:

Ben ham bir domatestim canım yeşil yeşil, KK beni olgunlaştırdı kırmızı domates oldum:kedi:

He nazar değmesin:nazar:

valla uzun zamandır topiklerde gezdiğim kadarıyla zaten olgun bir hatunsun

kk da olgunluğuna olgunluk katmışsın şutarafagitti

emdev ya anasını satayım o etiketlerinin 1/4 de isimim var hiç asagıya bakasım gelimıyor sayenizde kk dakı karizmam yerlerde =)))))))
bende oraya baktıkça mutlu oluyorum nedense:smiley-cool:
zaten seni tanımasam full damarcı sanıcam aklinialirimsmile
zaten öyle haberin yoksositososito
valla uzun zamandır topiklerde gezdiğim kadarıyla zaten olgun bir hatunsun

kk da olgunluğuna olgunluk katmışsın şutarafagitti

:roflol:hulya vay be:))

Neyimi gördün dombalak aşarken hıyar kemiren Tanrıça?:mymeka:
:1closedeyes:

hıyar kemirencokacimcoooküşenmesemde kalksam kemirsem ama ben yine nutella aldım onu araklıyorumbilmiyorumkismile
valla yüzünü gördüm bi oda yetti be kuzum:asigim::nazar:başka bişeyini görmedimaklinialirimsmile

hıyar kemirencokacimcoooküşenmesemde kalksam kemirsem ama ben yine nutella aldım onu araklıyorumbilmiyorumkismile
valla yüzünü gördüm bi oda yetti be kuzum:asigim::nazar:başka bişeyini görmedimaklinialirimsmile

aklinialirimsmile
Gönül alma yöntemine bak:1closedeyes:

X