Arabesk-Fantazi mzik dinleyenler buraya

bütün kankişler burada ama ben bu topige hiç uymuyorum mafoldumbenbaska topige gidelim aklinialirimsmilevallaha güllüden bir parca fln yollarsanız yakarım sizi alsanaalsanasmile
sen topiğe uymuyorsun ama sana bi etiket uydurmuşlar ismail yekacı livvv diye kaydirigubbakcemile3 koptuğum andır.sevmezsin sen onu sempatiksalakcinni

sen topiğe uymuyorsun ama sana bi etiket uydurmuşlar ismail yekacı livvv diye kaydirigubbakcemile3 koptuğum andır.sevmezsin sen onu sempatiksalakcinni

sen onlara bakma daha adamın isimini bile duzgun yazamamışlar sempatiksalakcinni

gelseniza nan:roflol:allah razı olsun affettin beni demek:asigim:senden korkan top olsun:nazar:savaşa hazırım hertürlü bebeğim:kahve:

Vayy..Nan ben sana vazgeçtim savaş yok diyom, sen savaşak diyon, sen istedinalsanaalsanasmile
:örme donunun bol gelen bel lastiğine bir adet mısır kozası,7 numara örgü şişi ve çekirdek sıkıştıran smile:

sagol bacım hosgeldin yalnız asagıdakılerinde ortama uyma zorunlulugu var ...her asagıdakıden sarkı bekliyoz zemuszemus

tinerci hülya:)), ^jiletçi liv^ :roflol: etiketlere bak bak kop allahımgülme krizi tutuuu

bütün kankişler burada ama ben bu topige hiç uymuyorum mafoldumbenbaska topige gidelim aklinialirimsmilevallaha güllüden bir parca fln yollarsanız yakarım sizi alsanaalsanasmile
senmi topiğe uymuyosunsengözlerimebaksanabtopiğin demirbaşısın sen be:lepi:
aaa kim demiş!!bayılır:hulya:
İyi geceler hanımlar topiğiniz hayırlı olsun a.s.
zaten ayırlıydı aylardır ama geç gördünkaydirigubbakcemile3hoşgeldin canım
sen onlara bakma daha adamın isimini bile duzgun yazamamışlar sempatiksalakcinni
yazdım bi kere:kızgın:ismail yeka:enbuyukkk:aklinialirimsmile
Vayy..Nan ben sana vazgeçtim savaş yok diyom, sen savaşak diyon, sen istedinalsanaalsanasmile
:örme donunun bol gelen bel lastiğine bir adet mısır kozası,7 numara örgü şişi ve çekirdek sıkıştıran smile:
olum ünide böle soruyu okurken böyle zorlanmamıştım sınavda:)))))onu nası bi smildirzemuszemus
sagol bacım hosgeldin yalnız asagıdakılerinde ortama uyma zorunlulugu var ...her asagıdakıden sarkı bekliyoz zemuszemus
karabiber yazıya bak..saol bacım falansırnaşık şey
tinerci hülya:)), ^jiletçi liv^ :roflol: etiketlere bak bak kop allahımgülme krizi tutuuu
boshayallersmile:nazar:şutarafagitti
Hoşbuldum tatlım kendimi tanıtayım isterseniz sonradan küt diye daldı demeyin sonra

Ben 1 çocuk annesiyim istanbulda oturuyorum.sizler?

ben henüz hamile bile değilim yarışamya ist den katılıyorum yarışmacı arkidişlere başarılarsempatiksalakcinnidilemiyorum:1closedeyes:

Gebertecem ben bunları arkamdan iş çevirdiler.
:asabi bakışlarla çekirdekleri tüüü diye monitöre tüküren smile:
hoşbuldum canım a.s.

Hülyacım sen yeşildin ne zaman kırmızı oldun bacım?
Ben ham bir domatestim canım yeşil yeşil, KK beni olgunlaştırdı kırmızı domates oldum:kedi:
hoşbuldum emdevcim

kız ne güzel sesin var öyle senin maaşallah :nazar:

He nazar değmesin:nazar:

X