Mezeler - Ordövrler Ara Sıcaklar - Mezeler & Oylama Anketi

En Başarılı Bulduğunuz Tarif?

• Ankete Katılan
    160
  • Anket Kapalı .
Yarın senin tencere kekini yapmayı planlıyorum Nevoş ama yiyemiyecem sırf yapmak için eltime beş çayına götürecem :KK70:

Yok ya daha var son kilolar inatçı çıktı :KK51:ama yılmak yok yola devam ben daha inatçıyım En Büyük KK
Selam tatlım :KK60:
Canım diyet listende 6-7 dilim ekmek gördüm.Çok fazla değil mi diyet yapana.Onları azaltsan belki verirsin.Bir süre duruyormuş zayıflama.Belki de o dönemdesindir.:KK66:

image.jpg
Sıcacık sufleye kim hayır der ki :)

Canım diyet listende 6-7 dilim ekmek gördüm.Çok fazla değil mi diyet yapana.Onları azaltsan belki verirsin.Bir süre duruyormuş zayıflama.Belki de o dönemdesindir.:KK66:
Canım aynı soruyu ben diyetisyene sordum hayır yemelisin diye beni uyardı :KK51:hata canım istemiyor normal hayatta ben bu kadar yiyemem dedim zorla yiyeceksin dedi :KK45:
Önce inan şüpeledim bunda var bir bit yeniği baktım hakiketen veriyorum sonra karışmadım :KK51:
Zaten onunla ilgi hayatım hep düzensiz ne geliyosa başıma onun yüzünden geliyor :KK70:

Canım aynı soruyu ben diyetisyene sordum hayır yemelisin diye beni uyardı :KK51:hata canım istemiyor normal hayatta ben bu :KK3:kadar yiyemem dedim zorla yiyeceksin dedi :KK45:
Önce inan şüpeledim bunda var bir bit yeniği baktım hakiketen veriyorum sonra karışmadım :KK51:
Zaten onunla ilgi hayatım hep düzensiz ne geliyosa başıma onun yüzünden geliyor :KK70:
O benimde dikkatimi cekti:KK64:
Çok fazla degil mi:KK23:

Canım aynı soruyu ben diyetisyene sordum hayır yemelisin diye beni uyardı :KK51:hata canım istemiyor normal hayatta ben bu kadar yiyemem dedim zorla yiyeceksin dedi :KK45:
Bugün ben de onu dedim.Bazı kişiler yiyerek zayıflıyormuş.Demekki sen de o dilimin içindesin.Şanslısın ne güzel işte.:KK53:

X