Mezeler - Ordövrler Ara Sıcaklar - Mezeler & Oylama Anketi

En Başarılı Bulduğunuz Tarif?

• Ankete Katılan
    160
  • Anket Kapalı .
Acıkınca çay kahve dolduruyoruz işte mideyi.:KK48:
Bu diyet isleri hic bana gore degil gecen gun diyetisyene gittim 6ay yapamazsin dedi bende ben diyet istemiyorum sizin verdikelerinizin ben zaten yarisini yemiyorum olmuyor anlasamiyoryz dedim kadina :KK70:
Yok bizim yoresel yemek yok deyince oyle bir izlenim oldu:KK45:tabi sevinirim:KK70:
varda ben hic sevmedim icin ugrasmam :KK48: bakalim kizcemin huyu degisti huyzsuz bi kiz oldu:mad:

Bu diyet isleri hic bana gore degil gecen gun diyetisyene gittim 6ay yapamazsin dedi bende ben diyet istemiyorum sizin verdikelerinizin ben zaten yarisini yemiyorum olmuyor anlasamiyoryz dedim kadina :KK70:

varda ben hic sevmedim icin ugrasmam :KK48: bakalim kizcemin huyu degisti huyzsuz bi kiz oldu:mad:
Allah kolaylik versin:KK60:

Zor be Meryem ne sen sor sen ben söyleyim.:KK70:Bazı insanlar yiyerek zayıflıyormuş bunu biliyormuydun.:KK48: Keşke öyle olsaydık.:KK48:

Pink list yapiyor bugun kilo bildirimi yapanlar icin:KK19:Her cuma yapacagiz bu Cuma sart degil ama bundan sonra mecburi:KK45:
Evet biliyorum ama dört günde pek fark olmaz.Moral bozmak istemedim.Haftaya yazarım.:KK53:

X