Mezeler - Ordövrler Ara Sıcaklar - Mezeler & Oylama Anketi

En Başarılı Bulduğunuz Tarif?

• Ankete Katılan
    160
  • Anket Kapalı .
Kızlar geçen bu tarifi yaptım kuzu gömleğinde ciğerli pilav. ilk kez yaptım osmanlı mutfağında çok yapılırmış . birebir uyguladım tarifi çok lezzetli bi yemek tam misafire çıkacak olanlardann..
gömlek.JPG

Ay canımcım neler var insanın mutfağa dalası geliyor.. yeni ve değişik tarifler yapmayı çok severimm. mutfak stresimi, kızgınlığımı,, öfkemi ,alıyor, iyi terapi oluyor benim içinn..
aynen bende aynı şeylerden sıkılır yeni tarifler isterim :KK19: bende yapmaısnı severim de mutfağı toplamasını sevmiyorum :63::KK48:

Aaa öylemi valla onu yaptıgınız gün orda olmayı cok isterdim patates aşığıyımmm müthiş görünüyorrr:kk77:
Ahh canımm cidden lezzetli oldu aslında kirpi köfte diye geçer ama ben içli köfte harcı hazırlayıp içine koyup kızarttım istersen galeta ununa bandırıp yapabilirsin. kendimize misafirlerimize yaptıklarımın arasına girdi..
s12486.gif

Ahh canımm cidden lezzetli oldu aslında kirpi köfte diye geçer ama ben içli köfte harcı hazırlayıp içine koyup kızarttım istersen galeta ununa bandırıp yapabilirsin. kendimize misafirlerimize yaptıklarımın arasına girdi..
s12486.gif

Valla öyle yada böyle yapcam yani orası kesinn:KK48:
bu sondaki koca smiley nerden yapılıyor pro uyeleremi özel acaba?:KK45:

X