Gelinlik Modelleri aqualilly'nin diktirmek için sabırsızlandığı gelinliği

bu arada laf sokmaya çalışma çaban da takdir edilesi ama saçma buluyorum...gelinliğin resmini koymuşsun ben yorum yaptım,sanırım hakkım var değil mi?
olmamış işte,tanımadığın "dışardan" 100 kişiye sor anket yap:)

ömür boyu mutlu ol eşinle inşallah...

ben de anlamadım ama özel bi sebeptir diye sormamıştım sen dayanamadın bak :) ben de merak ettim yani prosedürle alakalı mı kişisel bi neden mi kevokcum?

Bir yıl içerisinde iki tane tayin isteyebilmen için yeni özür durumu oluşturman lazım. Yani şöyle izah edeyim. İlk önce il dışı tayini var bekarım ve ona başvurdum ve diyelim ki olumsuz oldu. İşte o zaman resmi nikah kıyıp özür durumum oluştu diye eş durumuna başvuruyorsun. Ama il dışında evli oldun mu birine başvurma şansı veriyor...

oo bunu bilmiyordum gerçi benim ildışı hakkım yoktu artık evliyim de neyse artık hayırlısı hepimiz için :)

Canım model çok güzel, ben de çok severim böyle değişik, farklı gelinlikleri. Benim de düğünüm eylülde. Çok istedim böyle farklı bir gelinliğim olmasını, hatta çok begendiğim bir modelin fotografını da alıp gezdim dükkan dükkan. Ama çok kararsız kaldım modele yakıştığı kadar bana da yakışıp yakışmayacağı konusunda. En sonunda üzerime deneyerek begendiğim içime sinen başka bir model aldım. Çok mu farklı bir model dersen hayır çok farklı değil, zaten piyasada inanılmaz farklı modeller de görmedim hiç. Senin dedigin gibi pembe veya siyah renkte bir kumaş ve bir fiyonk istiyordum ama fotograflarda gördüğümüzü magazalarda görmem hiç mümkün olmadı.

Sanırım düğünün oldu. Umarım içine sinmiştir. Nasıl oldu merak ettim?
Ya da henüz olmadıysa da umarımm istediğin gibi olur. Benim yapamadığımı sen yap :) Cesaret et ve diktir :))

düğünüm olmadı henüz ama nikahım oldu gelinliği nikahta giydim :) ben beğendim gelinliğimi, açıkçası diktirirken biraz tereddütlüydüm nasıl olur acaba benzeyecek mi diye -burcu kara'nın gelinliğine benzeyecek diye korkuyordum açıkçası- ama kesim olarak modelin aynı oldu. sadece gelinlikteki aplike çiçeklerde sıkıntı yaşadım bulamadım özel yaptıracak zamanım da olmadı benzer bir materyal kullandık, onun dışında her şey istediğim gibi oldu umarım herkese gönlündeki gelinliği giymek nasip olur :)

sana da eminim aldığın gelinlik çok yakışmıştır, mutluluklar dilerim şimdiden. her şey gönlünce olsun, sevgiler :))

düğünden elime geçen ilk fotolar, gelinliği merak edenler için geliyor

duvağın net fotosu yok henüz ama o da gelir heralde yakında, gizcim livacan özellikle size bu fotolar :)

canım çok ama çok romantik ben çok beğendim maşallah artık evli bir bayansın çok güzelsiniz yaaa duygulandım zaman ne çabuk geçti böyle inşallah bizde görcez bu günleri çok çok güzelsin canım fotoları paylaştığın için çok saol ayakkbı ve çiçekte harikalar inşallah bizde gönlümüze göre buluruz

Amaaann Allahııımmm bu da neeeeeee :123:

Aquaaamm ne de güzel olmuşsun seeen, fotoğraflar ne de güzeeeel

Allahım sizi nazarlardan korusuunnn

Gelinlik acaip tatlı durmuş, çiçeğine ve ayakkabılarına da bittim!

Kısaca harikasınııızzz!:123:

En kısa zamanda albümm yaapp yüffeeen yüffen

inşallah canım, sizin benden daha uzunbi zamanınız olacak gönlünüze göre bulursunuz inşallah her şeyinizi. sizinkiler daha da güzel oalcak hiç merak etmeyin öpüyorum canım benim

beğendin mi canım ♥ nikahta prof. çekim yaptırmadığımız için foto yükleyememiştim düğün fotoları elime geçer geçmez ekledim hemen. tüm detaylar için feysbukta buluşalım

aqualilly evlendimi sen kısssssssssmaşalllah çok tatlı çıkmışsın eşinle çok çok yakışmışsınız bunu bütün samimiyetimle söylüyorum canım allah bir ömür böyle mutlu kılsın sizi çok büyük mutluluklar canım çok güzel olmuşsun

Ama ama ama benim neden facebook'um yok! Ağlamak istiyorum şuan! Annemin bile facebooku var, benim yok

Çok beğendim aquam çoook hemde

Ama ama ama benim neden facebook'um yok! Ağlamak istiyorum şuan! Annemin bile facebooku var, benim yok

Çok beğendim aquam çoook hemde

teşekkürler kızlar, ben de sizi çok beğeniyorum ikiniz de benim bebeklerimsiniz sonuçta

şaka bi yana çok teşekkürler güzel sözleriniz için çok mutlu ettiniz beni

ayy canım yaa çok duygulandım valla.
bayıldım sana yalnız o köprüde neden öyle sert baktın bakayım enişte mi bişey dedi
çok tatlısın canım , gelinliğin çok güzel duruyor ve sana çok yakışmış keza saçın makyajın o derece güzeller
çok çok güzelsiniz Allah mutluluğunuzu daim etsin

düğünden elime geçen ilk fotolar, gelinliği merak edenler için geliyor

duvağın net fotosu yok henüz ama o da gelir heralde yakında, gizcim livacan özellikle size bu fotolar :)

canım harika görünüyorsunuz çok çok çok mutlu olun inş Allah ağzınızın tadını bozmasın

güneş çok fenaydı o bakışlar ondan acılı biraz

gelinliği beğendin mi hakket?

ay ben de sizinkini görrüm inşallahbir an önce

canım harika görünüyorsunuz çok çok çok mutlu olun inş Allah ağzınızın tadını bozmasın

teşekkür ederim canım çok sağol güzel dileklerin için

ben gelınlıgın bıtmıs halını cok begendım ck guzel olmus

teşekkürler, darısı senin fotolara :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…