Apaşık, musmutlu, huphuzurlu, dopdolu, epenerjik muhabbetler :))))

amin tubikim

ders çalışırken oluyor ya o hayattan zevk alamama hali falan kendini zorunlu hissetme durumları

bana da geliyolar arada

Rabbim başka dert vermesin

Amin Pınartoşum

Yookk benimki öyle diil normalde sıkıntılıyım ders çalışırken geçiyo benimki

bugün de akşam oldu çok şükür

bu kız işten çıkar yolda çalışa çalışa evine giderrr:26:

akşam gelip yoklama alcam heee

neler çalıştınız yazın taam mı:26:

iyi akşamlarrrr

İyi geceler canlariimmm

Ben bu aksam tarih ve coğrafya cikmis sorulari çözdüm bide biraz matematik calistim

Bir kaç gündür baya geç uyuyodum acayip uykum geldi yatmadan size iyi geceler demek istedim opuldunuz

Yarin musmutlu,huphuzurlu,apasik birgun olsun inşallah

günaydın

yagmurlu bigün ıslandım çamura battım yan yattım

böyle günlerde evde uyusak yaaa

yolda çalışamadım bugün malum sebepten tıklım tıkış

ama akşam yaş problemlerini halletmiş bulunmaktayım

birazdan tarih çözücem yine

görüşürüz

Tünaydıınnnn

Burda da akşam yağmur yağdı azıcık ama sabahtan beri hiç bişey yok

Yazın kuraklık yaşamayız inşallah

Bende tarih kitabımı alacaktım yolda çalışmak için geç kalıyorum diye unuttum

Ama yarın kesinlikle aliciiimmmm

Hu huuu

Caliskan kuzular nerdesiniz yaa benim gazim bitmek uzere sankim.gazim diil de pilim diyelim

Cok yoruldum 3 gunde sabah erken kalkmak cook zor

Kacta uyaniyosunuz sizler :26:aksam kacta uykunuz geliyor:26:

Hu huuu

Caliskan kuzular nerdesiniz yaa benim gazim bitmek uzere sankim.gazim diil de pilim diyelim

Cok yoruldum 3 gunde sabah erken kalkmak cook zor

Kacta uyaniyosunuz sizler :26:aksam kacta uykunuz geliyor:26:

Oyy kuzumm ilk başlarda olur öyle uzun zamandır evde olduğun için ama alışırsın zamanla

Ben sabah 07.15'te uyanıyorum,gece de 12 de falan uykum dayanamayacak kadar gelmiş oluyo

Ama şimdi kendimi alıştırmaya çalışıyorum bikaç akşamdır 1 de falan yatarak alıştığımda daha fazla ders çalışabileceğimm

Tubikim yaa yeni oldugundan dimiii gecer dimiiicok yorgun hissediyorum

Sabah 6.30 da kalkiyorum ama ben 7 de evden cikiyorum 8 de isbasi anca yetisiyorum yani

Aksam da 11 de falan gozlerim kapaniyor kendiliginden 2 aksamdir boyle yani

Tubikim yaa yeni oldugundan dimiii gecer dimiiicok yorgun hissediyorum

Sabah 6.30 da kalkiyorum ama ben 7 de evden cikiyorum 8 de isbasi anca yetisiyorum yani

Aksam da 11 de falan gozlerim kapaniyor kendiliginden 2 aksamdir boyle yani

Ondan tabiki kuzum ben ilk işe başladığımda bir ömür bu hayat çekilir mi yiaa diye kalkıyodum her sabah

Ama şimdi iyi ki bi işim var diyorum evde durmak çok zor benim için

iyi gecelerrrrr yinee bi gece ve yine bi bennn
yaaa ben dün gelmemişimmmm miiii geçmişi okurken fark ettimmm
tubik sorma kuzummm çok gezgiç oldum bu ara ben ama çalışmadıgım gün olmuyo ya azda olsa bakıorum
bugünde sabah 10 da başladım bütün gün çalışıcimmm didimmm 3 e kadar sürebildi :26:
sonra kankişimmm geldi sevgililer günü kutlamaya birbirimizlenn yetindikk :18:
osmanlı yaktı bitirdi beni kitaptan pes ettiğimmm an hakan dedeyi açıp keyifleniorumm resmen çok şekey o adammm ya

bu arada tubikkkkimmm yaaa 77 ne demek 33 benimm bu level falan atlamıyomu ya :26: kaça kadar gidiyokii nası yaptın okadar

pınarmikkkk maşşaallh hakkaten sana ya bu arada yeni işine alışabildinmi nasıl gidiyo sevdinmi ?
ben çok tırsıom yeni iş yeni insanlar falan ya :26:
pazartesi başlayabilirim bende biyerle anlaştık ama ben kararsızımmm çok pazara kadar kararımı vericem inşaşllah :26:
hakkımızda hayırlısı herşeyinn
gelmeyincee bölee uzun yazıomm ben k bakmayınnn artık cancazzlarımmm
iyi geceler öptümmmm

Son düzenleme:

Tünaydııınnnn

İşlerimi bitirdim de geldim

Bende dün akşam pek çalışamadım sadece biraz türkçe ve tarih sorusu çözdüm. Çok uykum vardı

Bende Hakan Dedeyle neşe katıyorum çalışmalarıma

Bu aradaaa ben 85 oldum Level falanda atlamıyo kuşum aynı devam ediyo sürekli

İş için de hayırlısı neyse o olsun canım

tünaydınına iyi geceler diorumm
oaaaa yaaa nası yapıon okadarrr
59 da kaldım bende
bende şimdi senle msjlastıkdan sonra azıcık tekrar yaptım bde nete bakim dedim uyucam
kimse gelmemiş bugünn tatilmi yapıonuzzz bakimmmm

günaydııınnnn

güpgüzel sabahlar musmutlu haftalaaaaarrrrrr

bugün çok mutlu uyandım bi işim var çok şükür dediimmm

sibelim bugün alıştığımı hissettim

3 gün çok zorlandım geçen hafta ama hafta sonu dersaneme gittim derslerimi çalıştım içim de rahat yani

yeni insanlar yeni ortamlar olmadan olmuyor iyidir yani

hayırlısı olsun iş için nasip işi bence bunlar yiyecek ekmeğin varsa o işyerinden oluyor yani:26:

endişe etme daha önceki işyerlerimiz de de yeniydik yıllandık dimi yeni işler de öyle olacak inşallah

tubikim sana da günaydın tatlımko nası gidiyo bakim ders kayıtları

hafta sonu tarihi kayıt altına aldım bende

yolda dinledim hemen tekrar yapmış oldum valla aklını seveyim heee

hadi bakalım mutlu günlleeerrr

Günaydııınnnnnnn

Beni Sevgilicik uyandırıyo sabahları O yüzden günüm güzel başlıyo ama şuan uykusuzluğun dibini yaşıyorum yahuu

Dün akşamda erken yatmıştım oysa ki :44:

Sibeliko kardeşim 105 yapmış böyle oldum

Ben artık oynamıyorum pek, ders çalışmadığım için o zamanlarda vicdan yaptığımı farkettim çünkü

Pınarmik geçen hafta kayıt yapamadım ama bugün ve yarın yaparım

Şimdi işler beni bekler , hepinizi öperim

günaydınlarrrrr yeni bi hafta yeni bi gün inş musmutlu geçer gider
işe başlamadım pek içim ısınmamıştı çünkü başlıcağım yerin müdürü fazla samimi oldu benle açıkcası gözüm korktu birden :26: hayırlısı artıkın acelem yok zaten bakalım nasip artık hayırlı bi iş çıkar elbet

uyandım kahvaltımı yaptım bende derse başlıcamm birazdannn osmanlıylaann devammm yollaraa

tubik her oyun stres attırır insana ama bu strese sokuyo yaa sorma bende oynamamayaa çalışıorum artıkınnn

haydin öptüm sizi

hayırlısı olsun sibelcim:26:acele karar vermemek lazım hayatını etkileyecek bi durum sonuçta ve müdür çook önemli:18:

ben iyiyim şimdilik tek sıkıntım yol

ayakta yolculuk çok zor yaa

cumartesi eve ayakta dönmek zorunda kaldım da cinnet getirmek nası bişi anlamış oldum

hellhööööö

netten ders çalışıp soru çözdüğünüz siteleri istiyorum sizlerden zahmet olmazsa:26:

soru çözüyorum ama bana basit geliyor benim bulduklarım:82:

pınarcım benim nette bildiklerim ;
taarihte : hakan dede
matematik : şenolhoca- ekolhoca
coğrafyada : nihan ataman

soru çözmedim ben netten ama face de bütünn kpss sayfalarını takip ediorum soru paylaşıolar sürekli ordan da çok şey öğreniyorum ben mesela

bugün osmanlı devleti kültür medeniyete kadar geldimm bakalım bikaç gün soru çözücem öyle başlıcam

bugün gelmemiş pek kimseler pazartesi sendromumuu acebaaa

bu arada ben instgrm aççtımm ama nedir pek bilmiorum sırf meraktan ordaki meselaa bi fotoyu beğencez feystee çıkıomu şu kişinin fotosunu instgrmda beğendi diye ? :26:
2.soru mesela ben x i takip etmeye başladım onun profil resmine tıklayıp göremiommu minik mi görünüoo hep ölee ?

ne çok yazdım yinee ıyhhh kaçıormmmm bilennn miniklerrr cvplayınn sorularımııı

iyi gecelerrr

günaydın beybiloplar

sabah şerifleriniz hayırlı olsuunn

sibelikom konu anlatımı değil de soru çüzümü istiyorum aslında yeterince konu çalıştım artık

işyerinde soru çüzüp evde konu çalışmak istiyorum da:26:

sen hangi sayfaları takip ediyosun feysten

instagram da sen ne biliyosan bende onu biliyorum yardımcı olamiciimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…