Apaşık, musmutlu, huphuzurlu, dopdolu, epenerjik muhabbetler :))))

günaydın kızlar hayırlı sabahlar...

tubi denemeenmi 85 yaptın :KK53: süper tebrik ederim

hellhööööö:KK53:

netten ders çalışıp soru çözdüğünüz siteleri istiyorum sizlerden zahmet olmazsa:26:

soru çözüyorum ama bana basit geliyor benim bulduklarım:82::KK60:
canım bence ordan bura soru bulup çözeceğine
soru bankalarının pdf indir..
mesela data çoğ tarih vatandaşlık için çok iyidir..

mat çözmek istiyosan çözümlu soru bankaları indirebilirsin..

http:// www. frmtr. com/ kpss/ aradaki boşlukları kaldır. buradanda
Kpss Süper Kaynak Arşivi (Ana Konu) konusuna gir.. üye olman lazım..
çok faydasını görceksin bunları.. ben iş yerinde hep buralardan çalıştım..

dışarda satılan soru bankaları bunlar.. bn mesela her kaynaği çözdüm.. ama bütün kitapları almadım.. zaten bütçede yetişmez:KK31:

kızlar mesela diyelim tarih dersiniz bitti. yeni derse geçiceksiniz..
o arada hergün x yayıncılık kitabından bi kaç ünite okuyun. öyle detaylı deil..
10 15 dknızı alacak şekilde..

sonrada datanın uzman kariyerin vs 30LU TARİH DENEMESİ var. bitanede onlardan çözün..
eğer yanlışınız çıkarda o konuyu açıp bir daha okuyun.. bu işlem 30 dk nızı falan alır..
yani bitirdiğiniz dersi günde yarım saat çalışırsınız unutmamak adına :KK31:

Son düzenleme:

dışarda satılan soru bankaları bunlar.. bn mesela her kaynaği çözdüm.. ama bütün kitapları almadım.. zaten bütçede yetişmez:KK31:

günaydın berfincim :KK16::KK16::KK16:teşekkür ederim kaynaklar için ama bunları indirip işyeri bilgisayarında bırakamam yaa:KK50:

nası yapabilirim başka:26:

bide kızlar oyun oynuyolar da orda yapmışlar 85:KK9::KK9:

kızlar mesela diyelim tarih dersiniz bitti. yeni derse geçiceksiniz..
o arada hergün x yayıncılık kitabından bi kaç ünite okuyun. öyle detaylı deil..
10 15 dknızı alacak şekilde..

sonrada datanın uzman kariyerin vs 30LU TARİH DENEMESİ var. bitanede onlardan çözün..
eğer yanlışınız çıkarda o konuyu açıp bir daha okuyun.. bu işlem 30 dk nızı falan alır..
yani bitirdiğiniz dersi günde yarım saat çalışırsınız unutmamak adına :KK31:

şu x yayıncılıgı herkesten duyar oldum ama bulamadım netten alayım diyodum hangi site iyidir canım bilirsin sen:KK16:

yolda falan okurum iyi olur yani:KK28:

günaydın berfincim :KK16::KK16::KK16:teşekkür ederim kaynaklar için ama bunları indirip işyeri bilgisayarında bırakamam yaa:KK50:

nası yapabilirim başka:26:

bide kızlar oyun oynuyolar da orda yapmışlar 85:KK9::KK9:

şu x yayıncılıgı herkesten duyar oldum ama bulamadım netten alayım diyodum hangi site iyidir canım bilirsin sen:KK16:

yolda falan okurum iyi olur yani:KK28:

oyunmu :KK52::KK52: bende net sandım :KK19::KK19::KK19:

canım flash belleğinde tut sende :KK43:
çok faydasını görürsün o yüzden soru bankalarının pdf elinde olsa çok işine yarar.

ben kitapsec.com alışveriş yapmıştım.

şimdide hepsiburadadan kendime erkek arkdaşıma alıcam x yayıncılıkları :KK31:

oyunmu :KK52::KK52: bende net sandım :KK19::KK19::KK19:

canım flash belleğinde tut sende :KK43:
çok faydasını görürsün o yüzden soru bankalarının pdf elinde olsa çok işine yarar.

ben kitapsec.com alışveriş yapmıştım.

şimdide hepsiburadadan kendime erkek arkdaşıma alıcam x yayıncılıkları :KK31:

flash bellek:KK28: :128::128:

kitap seçten baktım x yayıncılık göremedim yaa:26:eek:nline sitesine bakayım diyodum önce hepsi buradaya bakayım bende:KK31:

tekrar teşekkürlerrrr:KK54:

hellhööööö:KK53:

netten ders çalışıp soru çözdüğünüz siteleri istiyorum sizlerden zahmet olmazsa:26:

soru çözüyorum ama bana basit geliyor benim bulduklarım:82::KK60:

Pınarmik günaydııınnnn :KK16:
Bana da netteki sorular basit gibi gelmişti şimdi tekrar Berfişin dediklerine bakayım bende :KK28:

Ayy Coğrafyadan Türkiyenin ekonomisine geldik, ilk konu hariç yanlışım çıkmıyo pek şükür çözdüğüm sorularda :KK16:

İnşallah böyle devam edebilirim insan gerçekten isteyerek çalışınca oluyomuş demekki :KK9:

pınarcım benim nette bildiklerim ;
taarihte : hakan dede
matematik : şenolhoca- ekolhoca
coğrafyada : nihan ataman

soru çözmedim ben netten ama face de bütünn kpss sayfalarını takip ediorum soru paylaşıolar sürekli ordan da çok şey öğreniyorum ben mesela :KK31:

bugün osmanlı devleti kültür medeniyete kadar geldimm bakalım bikaç gün soru çözücem öyle başlıcam :KK31:

bugün gelmemiş pek kimseler pazartesi sendromumuu acebaaa :KK53:

bu arada ben instgrm aççtımm ama nedir pek bilmiorum sırf meraktan :KK52: ordaki meselaa bi fotoyu beğencez feystee çıkıomu şu kişinin fotosunu instgrmda beğendi diye ? :26:
2.soru mesela ben x i takip etmeye başladım onun profil resmine tıklayıp göremiommu minik mi görünüoo hep ölee ? :KK52:

ne çok yazdım yinee ıyhhh kaçıormmmm bilennn miniklerrr cvplayınn sorularımııı :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK23::KK23::KK23::21::21::21::21::21:

iyi gecelerrr :KK16::KK16::KK16:

Sibelikomm günaydıınnnn :KK16:

Valla facete bazen çıkıyo bazen çıkmıyo o kısmı bende tam anlamayadım :KK1:

Profil fotosunu da göremiyosun öyle minik kalıyo :KK9:

Berfişim günaydın kuzum :KK16:

Oyunda 85 yaptım ah keşke deneme olsaa :KK31:

Yarın yada perşembe akşam tg denemem var bakalım kaç yapacağım

Geçen 2 konu taramada 62 yaptım inşallah bu sefer daha iyi yapabilirim ama konular genel olacağı için gene de pek ümitli değilim malesef :KK31:

Berfişim günaydın kuzum :KK16:

Oyunda 85 yaptım ah keşke deneme olsaa :KK31:

Yarın yada perşembe akşam tg denemem var bakalım kaç yapacağım

Geçen 2 konu taramada 62 yaptım inşallah bu sefer daha iyi yapabilirim ama konular genel olacağı için gene de pek ümitli değilim malesef :KK31:

günaydın canım. zamanla oturur inşALLAH..
hangi TG adını söylermisin..
kardeşime diyeyim :26:

tatlımlaaarr:KK16:

yoğunuz bugün biraz :KK14:rapor günü :26:

denemelerden konuşmuşsunuz ben denemelerde puanları çok baz almıyorum önemli olan sıralama sonuçta

en son ki TG de 2000 küsürdeydim:26:

dün de ktd vardı matematik iyi geçmedi sırf karışım problemi sormuşlardı ben de henüz çalışmamıştım:KK50:

tarihten 2 yanlış yapmışım türkçede iyi çoğrafya direk bilgi idi çok çok iyi değil yani o yüzden

ama anladım ki artık matematik çalışmalıyım hem de çokun çoku olarak:18:

tubik senin mesai saatelerin nası canım ya:26:hafta içi akşam nası yetişiyon dersaneye :44:

ben hepsini bir götüremem diye haftasonuna yazılmıştım ama şimdide acaba hafta içi daha mı iyi olacaktı diyorum

hafta sonu evde kapanır çalışırdım dersaneye gittim mi soru çözemiyorum o gün artık :KK14:

ya da nasılsa evdeyim diye yatarmıydım acıba :KK53::KK9::KK9:

tubik senin mesai saatelerin nası canım ya:26:hafta içi akşam nası yetişiyon dersaneye :44:

ben hepsini bir götüremem diye haftasonuna yazılmıştım ama şimdide acaba hafta içi daha mı iyi olacaktı diyorum

hafta sonu evde kapanır çalışırdım dersaneye gittim mi soru çözemiyorum o gün artık :KK14:

ya da nasılsa evdeyim diye yatarmıydım acıba :KK53::KK9::KK9:

Pınarmik benim çalışma saatlerim 08.30-18.00 :KK31:

Dershanemde 19.30 da başlıyo. Özellikle İhtiyaç seçmemin sebebi akşam bu saatte başlamasıydı çünkü diğerleri 7 de başlıyordu.

19.10 gibi falan da dershanede oluyorum işte :KK31:

Bu arada artık buraya yazarken bile noktalama işaretlerine dikkat ediyorum Türkçe dersinde bilmeyip öğrendiğim tek şey saatlerin arasına : değil . konulduğu oldu :KK9:

Pınarmik benim çalışma saatlerim 08.30-18.00 :KK31:

Dershanemde 19.30 da başlıyo. Özellikle İhtiyaç seçmemin sebebi akşam bu saatte başlamasıydı çünkü diğerleri 7 de başlıyordu.

19.10 gibi falan da dershanede oluyorum işte :KK31:

Bu arada artık buraya yazarken bile noktalama işaretlerine dikkat ediyorum Türkçe dersinde bilmeyip öğrendiğim tek şey saatlerin arasına : değil . konulduğu oldu :KK9:

19.30 iyiymiş canım ya ama geç çıkıyosundur dimi kaç ders işliyosunuz:26:kaç gün bide haftada benim sadece hafta sonu olduğundan bigün 5 bigün 7 saat işliyoruz kafam gözüm dağılıyo çıktığımda:KK1:

yazım ve noktalama çok gıcık ya ben genelde doğru yapıyorum ama sırf içgüdülerimle yani bildiğimden değil anlamıyorum çünkü mantığını mesela ; bununla : arasında nası bi fark var hala bilmem:KK30:

19.30 iyiymiş canım ya ama geç çıkıyosundur dimi kaç ders işliyosunuz:26:kaç gün bide haftada benim sadece hafta sonu olduğundan bigün 5 bigün 7 saat işliyoruz kafam gözüm dağılıyo çıktığımda:KK1:

yazım ve noktalama çok gıcık ya ben genelde doğru yapıyorum ama sırf içgüdülerimle yani bildiğimden değil anlamıyorum çünkü mantığını mesela ; bununla : arasında nası bi fark var hala bilmem:KK30:

Pınartoşum bizim önlisans olduğu için o kadar çok değil ders saati. 19.30-22.40 arası derslerim iki gün haftada

Ama şimdi Pazarları etütüm olacak mesela. Ve türkçede konular bitmek üzere coğrafya da öyle ve daha hiç vatandaşlık görmedik.

Bana kalsa Türkçeyi haftada 1 saate çeker 1 saatte vatandaşlık koyarım ama yönetimin kararı tabii
:KK19:

Pınartoşum bizim önlisans olduğu için o kadar çok değil ders saati. 19.30-22.40 arası derslerim iki gün haftada

Ama şimdi Pazarları etütüm olacak mesela. Ve türkçede konular bitmek üzere coğrafya da öyle ve daha hiç vatandaşlık görmedik.

Bana kalsa Türkçeyi haftada 1 saate çeker 1 saatte vatandaşlık koyarım ama yönetimin kararı tabii
:KK19:

doğru aslında bu kadar türkçe fazla geliyor dimi:KK31:ve asıl vatandaşlık özürlüyüz bizler:KK30:o kadar çalıştığım halde yapamamakta ısrar ediyorum ben mesela:KK36:

bizim de denemeler pazartesileri oluyor 3 gün gitmiş oluyorum ama pazar günü pertim çıkıyor resmen:KK50:

ama sıkıcam dişimi :KK15::KK15:daha iyi şartlarda bi hayat içinEn Büyük KK

doğru aslında bu kadar türkçe fazla geliyor dimi:KK31:ve asıl vatandaşlık özürlüyüz bizler:KK30:o kadar çalıştığım halde yapamamakta ısrar ediyorum ben mesela:KK36:

bizim de denemeler pazartesileri oluyor 3 gün gitmiş oluyorum ama pazar günü pertim çıkıyor resmen:KK50:

ama sıkıcam dişimi :KK15::KK15:daha iyi şartlarda bi hayat içinEn Büyük KK

Kuzum her şeyi iyi güzel ama bana sanki denemeleri tam oturtamadı bizim şube gibi geliyor

Ama onlara sorarsan Ön lisans olduğumuz için acele etmeye gerek yok son zamanlarda fazlasıyla deneme yapacaklarmış

Valla ben dershane olduğu günler eve 23.15 gibi geliyorum o da en erken yanii ama ne yapalım dediğin gibi bir sene sıkacağız dişimizi :KK31:

Kuzum her şeyi iyi güzel ama bana sanki denemeleri tam oturtamadı bizim şube gibi geliyor

Ama onlara sorarsan Ön lisans olduğumuz için acele etmeye gerek yok son zamanlarda fazlasıyla deneme yapacaklarmış

Valla ben dershane olduğu günler eve 23.15 gibi geliyorum o da en erken yanii ama ne yapalım dediğin gibi bir sene sıkacağız dişimizi :KK31:

ilk başta bizim de öyleydi şimdi oturdu artık zaten 1 tane konu tarama kaldı sonra ayda 3 tane tg var onlarda hep pazartesi günü olacak

dedikleri gibi aslında biraz daha zamanınız var bizim nerdeyse sadece 4 ay var :KK30:

ilk başta bizim de öyleydi şimdi oturdu artık zaten 1 tane konu tarama kaldı sonra ayda 3 tane tg var onlarda hep pazartesi günü olacak

dedikleri gibi aslında biraz daha zamanınız var bizim nerdeyse sadece 4 ay var :KK30:

Evet kuzucum bende o yüzden ses etmiyorum zaten baya zamanımız var bizim :KK31:

Ay valla şu sınav bi gelip geçse yaa bizde rahatlasak
:KK31:

X