Apaşık, musmutlu, huphuzurlu, dopdolu, epenerjik muhabbetler :))))

merabalar :KK3:

öncelikle ayçayı tebrikle başlayım çok sevindim canım hayırlı uğurlu olsun inşallah çok daha mutlu olursun yeni işinde

bizler de feyz alalım senden:KK31:

çalışan kazanır :KK15::KK9:

benim de deneme sonucum açıklandı geçen hafta girdiğim pek parlak değil yine 74 puan ve 25 bin kişide 4 bin küsür sıra.:26:

nisan geldi nerdeyse daha çok çalışmalı:KK14:

Pınarmikk hoşgeldinnn :KK16::KK54:
Benimde denemem varmış bu hafta. Çarşamba ve Perşembe. Çarşamba günü girerim herhalde ben :KK31:

Bende sen gibi panik olmaya başladım Nisan geldi dediğin gibi ama bende hala hiç bir şey yok :KK31::KK31:

nannnn nerdesinizzz bakimm sizzz :KK20::26:
acayip bunalıma girer oldum ben yavaştan günler çabuk geçiyo Allahm tek istediğim ya olsa bitse kazansam-kazansakkk ! nolurr nolurrrrrrrrrrrr :KK25::18:

nannnn nerdesinizzz bakimm sizzz :KK20::26:
acayip bunalıma girer oldum ben yavaştan günler çabuk geçiyo Allahm tek istediğim ya olsa bitse kazansam-kazansakkk ! nolurr nolurrrrrrrrrrrr :KK25::18:

Bende onu sorcaktıımmm nerdesiniz siizzz :KK19::KK19::KK19:

Bende öyle Siboşum acaip bunalıma girer oldum. Mesela şimdi türkçede iyiyim ya ya sınavda yapamazsam diye düşünüyorum :18:

Off gelsin ve bitsin şu sınav ! Hepimiz de kazanalıımmm :KK16:

Günaydınlar :KK16:
aynen tubimmm yaa napcaz bilmiom :18:
lisanslara Allah sabır versin daha az kaldı onlara :26:
ben çok unutuyommm unutmamak için napmam lazım bugün araştırcam netten :KK53::KK9:

Günaydınlar :KK16:
aynen tubimmm yaa napcaz bilmiom :18:
lisanslara Allah sabır versin daha az kaldı onlara :26:
ben çok unutuyommm unutmamak için napmam lazım bugün araştırcam netten :KK53::KK9:

Günaydın bebetoomm :KK54:

Ben yakında ağlama krizlerine başlarım :KK1: Hele sınava bir ay kala düşünmek bile istemiyorum ne halde olacağımı :KK53:

Bende çok unutuyorum işte bulursan bi çözüm bana da söyle :KK1:

eskisi gibi yalnızmı kalsın burası yani :KK19:
pınarmikkkk nerelere kayboldun geneeee kuzucuk dahamı çok çalışıonnn
yine köyü bişiler olmamıştır inşallahhh
**
tubikkkk kuzucummm sende boş bırakma burayııı
sabahtan coğrafya tekrar yaptım sıkıldım bi bakim dedim kimseler yok
devam edicem tekrara akşamda tarih :KK25:

eskisi gibi yalnızmı kalsın burası yani :KK19:
pınarmikkkk nerelere kayboldun geneeee kuzucuk dahamı çok çalışıonnn
yine köyü bişiler olmamıştır inşallahhh
**
tubikkkk kuzucummm sende boş bırakma burayııı
sabahtan coğrafya tekrar yaptım sıkıldım bi bakim dedim kimseler yok
devam edicem tekrara akşamda tarih :KK25:

Bebekiimm geldimm, ben yalnız bırakmak istemiyom ama siz gelmiyosunuz :KK19:

Bende Pınartoşu merak ediyoruumm, inşallah sınava yoğunlaştığı için gelemiyodur :KK31:

Benim de ders programım değişmiş, Coğrafya bitti Sözel Mantık derslerim varmış artıkınn :KK31:

Vatandaşlık ne zaman görcez merak ediyorum valla
:26:

Bebekiimm geldimm, ben yalnız bırakmak istemiyom ama siz gelmiyosunuz :KK19:

Bende Pınartoşu merak ediyoruumm, inşallah sınava yoğunlaştığı için gelemiyodur :KK31:

Benim de ders programım değişmiş, Coğrafya bitti Sözel Mantık derslerim varmış artıkınn :KK31:

Vatandaşlık ne zaman görcez merak ediyorum valla
:26:

Ben her girmemde bakıyorumm amaa burayaa eskisi gibi ısssız oldu bura :KK19:
pınarım aynenn inşallahh daha çok yoğunlaşmıştır :KK31:
ya o mantıkları napıcaz ben türkçeyi bitirdim ama sözel mantıgı atladım mesela :26: bi baktım çok zor geldi ya olan konuları yaptık bitti yeni konular ekliyolar ya varyaa :KK47: 2012 de tam girip kazanmaa zamanıydı aahhh ahhh :KK50:
bende tarihte kurtuluş savaşını bitirdim işte test çözcem birazdan hızlanmalııyızzz artık bizde :26:

Ben her girmemde bakıyorumm amaa burayaa eskisi gibi ısssız oldu bura :KK19:
pınarım aynenn inşallahh daha çok yoğunlaşmıştır :KK31:
ya o mantıkları napıcaz ben türkçeyi bitirdim ama sözel mantıgı atladım mesela :26: bi baktım çok zor geldi ya olan konuları yaptık bitti yeni konular ekliyolar ya varyaa :KK47: 2012 de tam girip kazanmaa zamanıydı aahhh ahhh :KK50:
bende tarihte kurtuluş savaşını bitirdim işte test çözcem birazdan hızlanmalııyızzz artık bizde :26:

Kuzum günaydın, aynen bende gelip bakıyorum ama kimse yok :KK5:
Biz dün akşam sözel mantığa başladık dershanede, bana kolay geliyodu zaten. Anladım ama bundan sonra nolur bilmiyorum :KK5:

Dershanede deneme sonuçlarına baktım dün akşam, millet uçmuş ya. 86 lar 83 ler.. Ben hala aynı yerde.

Bu akşam Rehberlikçiye gidicem, program hazırlasın bana :KK53:

Kuzum günaydın, aynen bende gelip bakıyorum ama kimse yok :KK5:
Biz dün akşam sözel mantığa başladık dershanede, bana kolay geliyodu zaten. Anladım ama bundan sonra nolur bilmiyorum :KK5:

Dershanede deneme sonuçlarına baktım dün akşam, millet uçmuş ya. 86 lar 83 ler.. Ben hala aynı yerde.

Bu akşam Rehberlikçiye gidicem, program hazırlasın bana :KK53:

günaydınnnn bebişimmm benimmmm :KK16:
bilmiom ben bi baktım zor geldi en sona attım onuda :KK53: sonda hangi birine çalışcaksamm artık :KK9:
o milleteee yuhh diyorunmmm yaa :26: bizde görcezmi o puanları
benimde denemeye girmem lazım ya ne haldeyim görmem lazım of :KK31:

Son düzenleme:

günaydınnnn bebişimmm benimmmm :KK16:
bilmiom ben bi baktım zor geldi en sona attım onuda :KK53: sonda hangi birine çalışcaksamm artık :KK9:
o milleteee yuhh diyorunmmm yaa :26: bizde görcezmi o puanları
benimde denemeye girmem lazım ya ne haldeyim görmem lazım of :KK31:

Valla millet nasıl çalışıyo bilmiyorum kuzum ya, ya da bizde bi sorun var :26:
Mantıkları ben sana elimden geldiğince anlatmaya çalışırım :KK1:
Bana denemelerde de zor gelmiyordu zaten şimdi dersini görünce yaparım gibi geliyo :KK53:

Benim hala coğrafya çok kötü ya. Diğer bütün derslerde neredeyse ilerleme var ama Coğrafya aynı yerde devam
:KK50:

Valla millet nasıl çalışıyo bilmiyorum kuzum ya, ya da bizde bi sorun var :26:
Mantıkları ben sana elimden geldiğince anlatmaya çalışırım :KK1:
Bana denemelerde de zor gelmiyordu zaten şimdi dersini görünce yaparım gibi geliyo :KK53:

Benim hala coğrafya çok kötü ya. Diğer bütün derslerde neredeyse ilerleme var ama Coğrafya aynı yerde devam
:KK50:

bende bilmiorum hele tarihi öyle çabuk unutuyorm ki :KK53: aklım almıyo yaa :26:
bende bugün işyerinde akarsuları tekrar ettim ya onları ezberlemek de ayrı bi işkence zaten
şu tarih bitsinde bakarım detaylı bakmadım işte mantık konularınaa kuzum
ölede bölede yapcaz işte :KK31:

X