Apaşık, musmutlu, huphuzurlu, dopdolu, epenerjik muhabbetler :))))

Günaydıınnn, musmutlu bir gün olsun inşaAllah

Dün akşam dershanede Pazar günü çalıştığım konuları işledik, çokta iyi anladım. Artık böyle çalışıp gidicem dersleree

Ders programımız da değişmiş. 2 saat Tarih,1 saat Coğrafya,1 saatte Türkçe olmuş Pazartesi günleri. Sanırım böyle olması daha iyi oldu. 2 saat üst üste Coğrafya kaldırmıyormuş kafam bunu anladım

Bugün de Matematik-Coğrafya-Türkçe var. Artık çok çalışkan bir öğrenci oliciiimmm

Sibelim rica ederim kuzumm, daha bir sürü not var böyle Osmanlıyla ilgili falan, müsait bir zamanımda hepsini taratıp göndericem sana

günaydın çalışkan hatunlarr, günaydın tubikkimm

ben de dün tarih çalıştım 2. tbmm dönemini zaten inkilapla başladım 3-4 ünite ilerledim henüz bakalım, ama anlıyorum ya gelişme var türkçeden soruçözdüm zaten sıkılınca türkçe bakıyorum kaçış yolu benim için çok severim türkçeyi hele dilbilgisini

Ayçam günaydın kuzum

Sende benim gibisin demek Bende sıkılınca yada yapamayınca diğerlerini hemen Türkçeye başlıyorum keyfim yerine geliyor

Ayçam günaydın kuzum

Sende benim gibisin demek Bende sıkılınca yada yapamayınca diğerlerini hemen Türkçeye başlıyorum keyfim yerine geliyor

aynen tatlım ya moralim yerine geliyor cidden çok seveerim türkçeyi , bi türkçe öğretmeni olaydım iyiydi

haftasonu karşıya geçicem demiştim ya, geçtim ama aman allahım o nasıl bir kalabalıktır metrobüste, cevizlibağda ayakta binilmiyordu düşün kaynak yaptım aradann anadolu çok daha sakin karşıya göre :26:

Bende bazen keşke Türkçe öğretmeni olsaydım diyorum

Çok zor çoookk, ben her sabah minibüste neler çekiyorum Ayçam bi bilsen Geçen sabah üşenmedim saydım ayakta tam 27 kişi vardı

Bende bazen keşke Türkçe öğretmeni olsaydım diyorum

Çok zor çoookk, ben her sabah minibüste neler çekiyorum Ayçam bi bilsen Geçen sabah üşenmedim saydım ayakta tam 27 kişi vardı

kuzum kıyamam ya çok zordur tahmin edebiliyorum ama gerçekten sıkıntı yaa sabah sabah çok zor oluyordur.

inşallah memur olunca evimize yakın işimiz olurrr bir bayan olarak işin eve yakın olmasını ben çok önemsiyorum evimi de ona göre tutucam işe bekliyorum

Ayçam bizde eve yakın olsun istiyoruz bakalım hatta o yüzden kesinleştiremiyoruz ev konusunu

kızlar merhaba
nasılsınız nasıl gidiyor çalışmalar tarihten osmanlıya geldim turkceden noktalama ve yazım kuralları da bitti coğrafya ve vat. da çok yavaşım

Canımikolaaarrr

Netimde sorun vardi yeni halloldu

İsin eve yakinligindan bahsetmissiniz yarin gorucem bende uzaklik nasi oluyor:18: yarim saat belki 45 dk yolum olacak

Heyecanliyim biraz yeni ortam falan

Ayrica vatandasligi bitirdim buguntekrarlara baslicam yarindan itibaren cep kitaplarindan yolda gider gelirken okurum hep:26:

Bende ses kaydi yapicam artık

Herkeslere mutlu aksamlar

Pınarmik günaydın

Özledim seniii

Yeni işin sana çok çok güzellikler getirir inşallah, bende sabah arkadaşla tartıştım biran önce kurtulmak istiyorum artık buradan

Dün matematik örtmenim sen olmuşsun didi Benim gibi düşünmeye başladın artık yaparsın ayrıca senin matematiğin sandığın kadar kötü diil didi sevindirik oldum

İnşallah yapabiirimm/yapabilirizz

kızlar merhaba
nasılsınız nasıl gidiyor çalışmalar tarihten osmanlıya geldim turkceden noktalama ve yazım kuralları da bitti coğrafya ve vat. da çok yavaşım

Cicim bende tarihte Osmanlıdayım, Türkçe de evde çalışmıyorum ben dershaneye göre gidiyorum

günaydınlarrrr

tubacım işyerinde sıkıntı olunca hiç çekilmiyor dimi, insan kaçıp kurtulmak istiyosun, ben bağırıp çağırıp gitmek istiyorumm normal hyatta çok farklı iş hayatında çok farklı insanlar, ben yavaş yavaş görüyorum artıkk
matematik için de çok sevindim canımmm

pınarr işin inşallah çok çok içine siner canımm

merabalar leydiiiiisssss

yeni işim hayırlı olsunnn

teşekkür ederim ayrı ayrı

tubikkkk bende özleyikim yaa

bol bol buralarda durup çene çalasım var yahuu

Evet Ayçamik hiç çekilmiyor ama neyse ki hemen çözüyoruz sorunlarımızı

Uzun sürse zaten daha da çekilmez olur burası

Ama bunlar daha çok çalışmama engel değil tabisii çok çok fazla çalışıcam artık

merabalar leydiiiiisssss

yeni işim hayırlı olsunnn

teşekkür ederim ayrı ayrı

tubikkkk bende özleyikim yaa

bol bol buralarda durup çene çalasım var yahuu

Benimdeee sabahtan akşama kadar çene çalasıımm, gezesiimm, alışveriş yapasım var

iyi geceler
napiosunuz bakalım balküpüşleriiii
gündüz ben tam yazıodum size laptop ısındı çok kendi kapanıverdi :26: bida açmaya üşendim bende kafayı yedi bu ara
onca yazdıgımda gitti falan anca şimdi gelbildim yeniden

tubikimm saoll bebekimm ya yerimmm senii zahmet olmadığı sürece ne varsa atabilin sen banaa
tarihte osmanlıdayım bende bayıklardayım resmen böle bide konu oluyo onun alt konusu falanlar varya ne kadar tiksinç yaa
dün hiç çalışamadm bugünde gündüz çalışamadım az önce bıraktım 3 saat çalışabildim 1 veriorum kendime

bölee gün içinde hepimiz burda olsakkk yaa keşkeee muhabbetinn dibinee vursakkk falannn yazıp yazıp kaçmasak keşkee
azıcıkk flappy bird oynıcam şimdi uyucamm sonra kanser edicek beni bu oyun

çokcanaa öptüm siziii

Son düzenleme:
günaydınn canımikolaaaaarrrrrrr

erkenden geldim bugün

sabah yolda gelirken tarih çalıştım ilk türk-islam devletleri ve beylikleri

birazdan netten soru çözücem

mutlu günler hatta musmutlu günler

Günaydın şekerciikkk

Bu ara çok geziyon sen kızcam ama sanaa

Notlarımı arkadaşlara verdim dershaneden haftaya getirsinler atarım inşallah canımcımm

Öyle tiksinç falan da deme o zaman anlayamazsın konuları. Ben geçen gün hocayla konuştum yazarak çok zaman kaybedersin aynı konulara bakma artık soru çöz hangi konu eksikse ona bak didi

Dün akşam öyle denedim bende şimdilik iyi gidiyo tarih çalışmalarım bide çıkmış sorular kitabımdan çözzdüm dün akşam sanırım geçen sene bu kadar bilgim olsaydı çok daha iyi bi puan alırdım

Bu sene olacak inşallah

Ayrıcanaaa bende flappy bird oynuyorum ama iş yerinde minibüste falan 77 yaptım

günaydınn canımikolaaaaarrrrrrr

erkenden geldim bugün

sabah yolda gelirken tarih çalıştım ilk türk-islam devletleri ve beylikleri

birazdan netten soru çözücem

mutlu günler hatta musmutlu günler

Günaydın Pınarcıkııımm

Senin şu azmine bayılıyorum kuzum, kolay gelsin şimdiden sana da

Musmutlu günler

tatlımlaaaaarrrr

nörüyonuzz

he yaa noldu sizin örgü merakı:44:

gerçi sibeliko gezmekten bişi göremez oldu ama

tubikim yoldu çalışıyorum valla nası geçiyo anlamıyorum çok çok iyi oldu yani

cep kitapları birebir yol için

sabah soru çözdüm tarihten bu akşam da matematik çalışıcam inşallah

hafta sonu gelse ya

not:işin ikinci günü

Ay bugün hiç halim yok, keyfim yok

Sabahtan beri boş boş oturuyorum

Bu ara pek depresif bir ruh halim var nedense, yarın sevgililer günü hediye dahi almadım

Hiç birşey yapmak istemiyo canım, sadece akşamları ders çalışmak için hevesleniyorum

Rabbim içimizdeki sıkıntılardan kurtarsın bizleri, hakkımızda hayırlısı ne ise onunla karşılaştırsın canlarım

amin tubikim

ders çalışırken oluyor ya o hayattan zevk alamama hali falan kendini zorunlu hissetme durumları

bana da geliyolar arada

Rabbim başka dert vermesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…