Apaşık, musmutlu, huphuzurlu, dopdolu, epenerjik muhabbetler :))))

Allah yardımcın/mız olsun Pınarım

Bende masamın şeklini değiştiriyorum kaç saattir. Kapının altından ayaklarıma soğuk geliyodu

Şimdi daha çok içime sindi ama çok yoruldum

Allah yardımcın/mız olsun Pınarım

Bende masamın şeklini değiştiriyorum kaç saattir. Kapının altından ayaklarıma soğuk geliyodu

Şimdi daha çok içime sindi ama çok yoruldum

Amin canimcim

Su ayak icin ufolar oluyor ya onlardan olsa keske:26:

Hic kullanmadim cok iyi diye duymustum

Muhasebede calisiyodun dimi sen:26:evvet evet hatta ben bisey sormustum vakti zamaninda sen beni aydinlatmistin

Bende yeni isim de mali isler sorumlusu olacakmisim

yiaaa ne çok konusmussunuzz heğ 1 sayfa okuyodum 3 sayfa okudum
bende bugün yeni konuma avrupa tarihine başlıcam
sabahtan sorulara baktım az hava güzell diii misler gibiii hopppp dışarı kaçtımmmm
dün akşam çalışamadım amaa arkadaşlarla oturduk
birazdan yemekten sonra bi oturcammm uyuyanaa kadar hiç bi güç beni kaldıramıcak

ve sabah yediiklim dershanesinde deneme varmış ilk deneme sınavına giricemm ben bakalım merak ediorum durumumu

pinarımmmmmm yeni işin hayırlııı olsunnnn darısı başımaaa tez zamandaaa
ama iyi yapıcaksın valla evli işte çalışan ve kpss çalışan bi hatunsun artık herşeyinn üstesindenn gelirsin inş kuzumm

öptüm çok siziii gece gelirimmm belkimmmm

Sibelikoo hosgeldin nirdesin bakiiiimmm gezentiiii iyilestin mi

Tesekkur ederim ayrica darisina sana gercekten

aöf noldu ciciiiiiimmmm:26:

Esim hepsini gecmis derslerinin

pasta yaptim basarini kutlamak icinnkutlayalim ki ayni azmi calisma istegini yeni donemde de gostersin

2 dersimiz kaldi artik insallah bitecek

Sibelikomm gördüm dun aksam resimlerinii gezenti oldun iyice sen

Ay ne güzel konulariniz bitiyor ben daha bastayim resmen

Bu aksam komsu cagirmis ama gitmicem yatana kadar ders calisicam bu aksam

Pinarim ellerine saglikkk eşine de maşallah inşallah yeni donemde de verir bütün derslerini bideee ayni basariyi bizde sinavda gösteririz inşallah

Tesekkur ederim tubik cok guzel oldu yahu

Hapur hupur yidik

Sibelikooo sen hangi kaynaktan calisiyon tubikim seni biliyom ihtiyac zati ayca da fem

Bende ihtiyactan calisiyom arada yargidan soru cozuyorum,yeterli degil gibi geliyo da:26:

Hapur hupur yidik

Sibelikooo sen hangi kaynaktan calisiyon tubikim seni biliyom ihtiyac zati ayca da fem

Bende ihtiyactan calisiyom arada yargidan soru cozuyorum,yeterli degil gibi geliyo da:26:

Afiyet olsun cicim

Ben ihtiyaç konu anlatima bakmiyorum pek derslerdeki yazdiklarimizdan bakiyorum simdilik bide video özlüyorum iste

Soru bankasi olarak data,yedi iklim,ihtiyac bide murat var ama murattan cozmuyorum su ara. Hii bide tasari var. Hepsinden cozmeye calisiyorum genelde.

Bu arada osmanliya kadar olan tarih notlarimi bitirdim bu aksam. Bide hakan dede dinledim. Hatta simdi yatiyorum ve hakan dedeyi dinleyerek uyuyacagim

İyi geceler tatlimlarr opuldunuz cokcana

heyy cancaaazlarımm benim nasılsınız bakımm

kaç gündür foruma girmedim deli gibi çalışıyorum sınava..
günde 1 konu bititirir oldum
türkçeden 3 konu bitirdim 1 haftadır cografya ve tarihte öyle matematiğe daha başlamadım sizde ne gelişmler var nasıl gidiyo..

birde bugun paragraftan 70 sorudan 10 yanlış çıktı sizce nasıl

maşallah canım
tarihte üzerine yok valla

Hapur hupur yidik

kesinlikle ihtiyac bir numara bende ihtiyac ve yediiklim takılıyorum..
ihtiyacın dershanesinde çalışan bi arkadaşım var ösym'nin tarzında ve ihtiyactan çalışanlar soru yakaldı falan demişti.

ayy inşallah kazanırız kızlarr

ivet geldim ben yine
gribin son evrelerini yaşıyorum gibi daha iyiyimm allahtan çabuk atlattım bu sefer
valla ya kimseyi kıramıyorum ben böyle pek gezmeyi falan çok seviyorm zaten evde fazlasıyla mahsur kalıom zati

neysem sabah deneme sınavına girdim türkiye geneliymiş 15 gün sonra acıklancakmış ben ne kadann zorlandımmm çözüm kitapçıgından baktım ve durummm vahimm benimm ben bu sınavı kazanamıcamı gördüm galiba
türkçeden 14 doğru gerisi yanlış (konuları bitirdim yuhlar olsun bana dedim )
tarihden 12 doğru 6 boş gerisi yanlış (hadi bu normal konuları bitirmedim )
coğrafya 9 doğru gerisi yanlış ve coğrafya bitirdiğim halde
matematik 6 soru çözdümm 4 ü doğru (okadar özel derse git gel vs bukadarmışım ben )
vatandaşlıktanda 5 doğrum var sadece :26:
mantık sorularını görünce zaten oldum bölee
doğru yanlış olarak baktım sadece net olarak hesaplamadım zaten moralim bozulduydu çok.

ilk girdim zamanla alışicam belki yada dahaa çooookk çalışıcammm halaa dershane bulamadım oda bi ayrı mevzu can sıkıcı !
pes etmiyorum etmicem diip yola devamm cancazzzlarımmm

aöfye gelince 9 dersin 2 si FF gelmiş geçen seneye göre çok çok iyi FF lerde çalışamadıgım yetişmeyen dersler zaten
onlarada moralim bozuldu ama dondurucam diye pek umursamadım açıkcası

pınarcımm bende ihtiyacın setini aldım ve tarihi falan data önerdikleri için bide data yayınları aldım.
konuyu önce ihtiyaçtan sonra datadan bitirerek ilerledim hep birinde kaçırdıgımı diğerinde yakalıyorum iyi oluyo ama yavaş oluyo aslında 2 kaynagında sorularını çözüyorum data da daha çok oluyo ihtiyaca göre bi bitseydi hayılısıylan hepsi konuların
neyse ne kadar uzun yazdımmm ya
öptümm sizi bebişler çok iyi bakın kendinize

Son düzenleme:
Günaydın canlarıııımmmm

Hazalcım çok sevindim senin adına, konuları bitirmeye başlamışsın İnşallah hep böyle aşkla çalışmaya devam edersin

Siboşum, kazanamıcam falan diye düşünme sakın ! KAZANICAZ !!!

Yanlış yaptıklarına bak bence tek tek hangi konularsa onlara daha çok çalışırsın. Ben öyle yapıcam şimdi denemelerden sonra.

Bakalım benimde bugün denemem var. Dün akşam yine Hakan Dede dinledim. Sonra kaldığım yerde bırakıp Osmanlıda dershanede son derste işlediğimiz konuyu ve bi sonraki konuyu dinledim. Videoyu da indirdim telefonuma yolda da dinlerim giderken

günaydınlarr..
iyi haftalar diliyorum herkesee, umarım çabucak geçen bir hafta olur

pınarım çok sevindim işin için canım inşallah çok çok içine siner canım, iş yerinde kafan rahat olursa yani çok yoğun olmadığı sürece akşam geldiğinde de çalışabilirsin rahatlıkla.. ben de işten gelip çalıştığım için artık alıştım bi şekilde götürürsün sende canım

tubimm için nasıl rahat edicekse o zaman yap kuzum nişanını.. ders ile evlilik hazırlığı birlikte zor gidiyor biraz, kafan rahat bi şekilde hazırlanamıyosun çünkü aklın hep derste kalıcak, şuan ben bunları yaşıyorum açıkcasıama tabi beklemek istememek te de haklısınnnnn , bende istemiyodum artık 6 yıl oluncaa

sibelim sibelim pes etmek yokkk, asla asla yok..sen bu sınava karşı duramazsan o da yener zaten seni.. bi emek veriyosun ilk deneme sınavında pes edilmez, çünkü kötü geçmesi çok çok normal.. asıl nisan-mayıstan sonraki denemeler önemli, ancak o zaman tam anlamıyla kendini ölçebilirsin he bi de genelde türkiye genelleri ve dersane denemeleri zor oluyor ya, kpss o kadar karmaşık olmaz emin ol

ne çok konuştum yavv

Günaydın..mutlu haftalar

Musmutlu epenerjik dopdolu olsun haftamızz

Umutsuzluga kapılanlar umut dolsun

Henuz bunun icin erken oldugunu farketsin

mayis lisanslar icin cok onemlidir sizinki eylulde sibelcim temmuza kadar yolun var daha yapamiyorum dediginde biter hersey unutma

Bu sinavi 2 sey kazandırır 1 inanmak 2 çalışmak!

Durmak yokvazgecmek yok

Cokun coku calisiciiiiizzz

Diger kelebeklerim operim hepinizikesir problemlerim bekliyor

Evveeetttt pes etmek yok !!!

Ayçam bende hayırlısı ne zamansa o zaman olsun diyorum artık. Çünkü gerçekten zor bir süreç

Hem şu ara derslere daha da ağırlık vermeye başladım. Kazanmam lazım bu sınavı, başka yolu yok !

kesinlikle tubimm, ya kazanıcaz ya da kazanıcazzz

Kesir problemlerim bittiiii annamışım

Simdi ne calissam:44:

Dun vatandasliktan yargiyi tekrar calistim sorularini cozdum idare hukuna gectimdi ama anlamadim onu da hic bida calisip sorulara geceyim bari :26:

Vatandasliktan bi konum kalmis olcak onu da yarin calisip bitereyim carsamba gunu de ise basliciiimm

Geriye matematik kalmis olcak bir tek dun dilbilgisini bitirdim çünkü

Aksam eve gelip 2 dersten tekrar yapip soru cozsem yeter sanirim:26:

Hadi sinav gelsin artiiiiiiiiikkkkkk

Pınarıımmm maşallah sana yahuu Nerdey bütün konuları bitirdinnn

Bende artık kaplumbağa hızında ilerlemekten vazgeçeceğim, kendi notlarımdan tekrar not çıkarıyodum artık öyle yapmıcam

Hakan Dedeyi dinlerken ufak notlar alıcam. Dershanede de artık yazmadan notlar üzerinden gidicez zaten bissürü not verdi hoca
Ve anladım ki kendi kendime yazmak yerine videodan çalıştığımda daha iyi anlıyorum

Matematikte de kendi hocamdan konuları işleyip diğer hocayla etüte girince çok iyi anlıyorum, etüt veren hocanın soru çözümleri çok iyi çünkü

Bideee burası Kpss günlüğümüz gibi oldu iyi ki var kk, iyiki varsınız

Tubikiiimmm sende iyiki varsinhepiniz iyiki varsiniz

Birde yavas yavas gitmek cok sıkıcı gercektenruhum darlaniyo benim oyle

Bugun calisiyorum ben bi konuya ya yarin yeni konuya gecmeden dunkunu tekrar edip oyle geciyorum gayet akilda kalici oluyo bu sekilde

Yavas gitme tatlimko hizlica bitir sonra tekrar sonra bi tekrar daha sonra yine tekrarolur insallah

Bi dünya sigara boregi sardim bugun yaadarlandim vallaha

Didiyom simdi vatandasliga

iyi geceler bebişlerr
tabiki pes etmek yokk Allahın izniyle yapıcaz hepimiz
baktım bende cvplara baya inceledimmm nerde sınav bulsam girimm bari artık
böle böle aşıcazz işte inşallah

tubikim mail için tekrarr tşklr öperim senii çokcanaaaaa

bugün bende 1 konu daha bitirdim tarihten kitap ve hakan dede olarak ilerliyorum işte

iyi geceler görüşmek üzere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…