Apaşık, musmutlu, huphuzurlu, dopdolu, epenerjik muhabbetler :))))

Günaydıınnn, musmutlu bir gün olsun inşaAllah :KK16:

Dün akşam dershanede Pazar günü çalıştığım konuları işledik, çokta iyi anladım. Artık böyle çalışıp gidicem dersleree :KK16:

Ders programımız da değişmiş. 2 saat Tarih,1 saat Coğrafya,1 saatte Türkçe olmuş Pazartesi günleri. Sanırım böyle olması daha iyi oldu. 2 saat üst üste Coğrafya kaldırmıyormuş kafam bunu anladım :KK1:

Bugün de Matematik-Coğrafya-Türkçe var. Artık çok çalışkan bir öğrenci oliciiimmm
:KK9:

Sibelim rica ederim kuzumm, daha bir sürü not var böyle Osmanlıyla ilgili falan, müsait bir zamanımda hepsini taratıp göndericem sana :KK16:

günaydın çalışkan hatunlarr, günaydın tubikkimm:KK3:

ben de dün tarih çalıştım 2. tbmm dönemini zaten inkilapla başladım 3-4 ünite ilerledim henüz bakalım, ama anlıyorum ya gelişme var:KK1::KK1: türkçeden soruçözdüm zaten sıkılınca türkçe bakıyorum kaçış yolu benim için çok severim türkçeyi hele dilbilgisini:KK16:

günaydın çalışkan hatunlarr, günaydın tubikkimm:KK3:

ben de dün tarih çalıştım 2. tbmm dönemini zaten inkilapla başladım 3-4 ünite ilerledim henüz bakalım, ama anlıyorum ya gelişme var:KK1::KK1: türkçeden soruçözdüm zaten sıkılınca türkçe bakıyorum kaçış yolu benim için çok severim türkçeyi hele dilbilgisini:KK16:

Ayçam günaydın kuzum :KK16:

Sende benim gibisin demek :KK1: Bende sıkılınca yada yapamayınca diğerlerini hemen Türkçeye başlıyorum keyfim yerine geliyor :KK9:

Ayçam günaydın kuzum :KK16:

Sende benim gibisin demek :KK1: Bende sıkılınca yada yapamayınca diğerlerini hemen Türkçeye başlıyorum keyfim yerine geliyor :KK9:

aynen tatlım ya moralim yerine geliyor cidden:KK9::KK9: çok seveerim türkçeyi , bi türkçe öğretmeni olaydım iyiydi:KK37::KK37:

haftasonu karşıya geçicem demiştim ya, geçtim ama aman allahım o nasıl bir kalabalıktır metrobüste, cevizlibağda ayakta binilmiyordu düşün:KK19: kaynak yaptım aradann:KK53::KK53: anadolu çok daha sakin karşıya göre :26:

aynen tatlım ya moralim yerine geliyor cidden:KK9::KK9: çok seveerim türkçeyi , bi türkçe öğretmeni olaydım iyiydi:KK37::KK37:

haftasonu karşıya geçicem demiştim ya, geçtim ama aman allahım o nasıl bir kalabalıktır metrobüste, cevizlibağda ayakta binilmiyordu düşün:KK19: kaynak yaptım aradann:KK53::KK53: anadolu çok daha sakin karşıya göre :26:

Bende bazen keşke Türkçe öğretmeni olsaydım diyorum :KK31:

Çok zor çoookk, ben her sabah minibüste neler çekiyorum Ayçam bi bilsen :KK19: Geçen sabah üşenmedim saydım ayakta tam 27 kişi vardı :KK22:

Bende bazen keşke Türkçe öğretmeni olsaydım diyorum :KK31:

Çok zor çoookk, ben her sabah minibüste neler çekiyorum Ayçam bi bilsen :KK19: Geçen sabah üşenmedim saydım ayakta tam 27 kişi vardı :KK22:

kuzum kıyamam ya çok zordur tahmin edebiliyorum ama gerçekten sıkıntı yaa sabah sabah çok zor oluyordur.

inşallah memur olunca evimize yakın işimiz olurrr:KK16::KK16: bir bayan olarak işin eve yakın olmasını ben çok önemsiyorum evimi de ona göre tutucam işe bekliyorum:KK31::KK31:

kuzum kıyamam ya çok zordur tahmin edebiliyorum ama gerçekten sıkıntı yaa sabah sabah çok zor oluyordur.

inşallah memur olunca evimize yakın işimiz olurrr:KK16::KK16: bir bayan olarak işin eve yakın olmasını ben çok önemsiyorum evimi de ona göre tutucam işe bekliyorum:KK31::KK31:

Ayçam bizde eve yakın olsun istiyoruz bakalım hatta o yüzden kesinleştiremiyoruz ev konusunu :KK31:

kızlar merhaba :KK3:
nasılsınız nasıl gidiyor çalışmalar tarihten osmanlıya geldim turkceden noktalama ve yazım kuralları da bitti coğrafya ve vat. da çok yavaşım :KK19:

Canımikolaaarrr :KK16:

Netimde sorun vardi yeni halloldu

İsin eve yakinligindan bahsetmissiniz yarin gorucem bende uzaklik nasi oluyor:18: yarim saat belki 45 dk yolum olacak:KK14:

Heyecanliyim biraz yeni ortam falan:KK31:

Ayrica vatandasligi bitirdim bugun:21:tekrarlara baslicam yarindan itibaren cep kitaplarindan yolda gider gelirken okurum hep:26:

Bende ses kaydi yapicam artık:KK17:

Herkeslere mutlu aksamlar:KK16:

Canımikolaaarrr :KK16:

Netimde sorun vardi yeni halloldu

İsin eve yakinligindan bahsetmissiniz yarin gorucem bende uzaklik nasi oluyor:18: yarim saat belki 45 dk yolum olacak:KK14:

Heyecanliyim biraz yeni ortam falan:KK31:

Ayrica vatandasligi bitirdim bugun:21:tekrarlara baslicam yarindan itibaren cep kitaplarindan yolda gider gelirken okurum hep:26:

Bende ses kaydi yapicam artık:KK17:

Herkeslere mutlu aksamlar:KK16:

Pınarmik günaydın :KK16:

Özledim seniii :KK54:

Yeni işin sana çok çok güzellikler getirir inşallah, bende sabah arkadaşla tartıştım biran önce kurtulmak istiyorum artık buradan :KK19:

Dün matematik örtmenim sen olmuşsun didi :KK9: Benim gibi düşünmeye başladın artık yaparsın ayrıca senin matematiğin sandığın kadar kötü diil didi sevindirik oldum :KK9:

İnşallah yapabiirimm/yapabilirizz :KK31:

kızlar merhaba :KK3:
nasılsınız nasıl gidiyor çalışmalar tarihten osmanlıya geldim turkceden noktalama ve yazım kuralları da bitti coğrafya ve vat. da çok yavaşım :KK19:

Cicim bende tarihte Osmanlıdayım, Türkçe de evde çalışmıyorum ben dershaneye göre gidiyorum :KK31:

günaydınlarrrr:KK16:

tubacım işyerinde sıkıntı olunca hiç çekilmiyor dimi, insan kaçıp kurtulmak istiyosun, ben bağırıp çağırıp gitmek istiyorumm:KK53::KK53: normal hyatta çok farklı iş hayatında çok farklı insanlar, ben yavaş yavaş görüyorum artıkk:KK31:
matematik için de çok sevindim canımmm:KK16:

pınarr işin inşallah çok çok içine siner canımm:nazar::nazar:

merabalar leydiiiiisssss:KK16::KK16::KK16::KK16:

yeni işim hayırlı olsunnn:KK9:

teşekkür ederim ayrı ayrı:KK19:

tubikkkk bende özleyikim yaa:KK54:

bol bol buralarda durup çene çalasım var yahuu:KK53:

günaydınlarrrr:KK16:

tubacım işyerinde sıkıntı olunca hiç çekilmiyor dimi, insan kaçıp kurtulmak istiyosun, ben bağırıp çağırıp gitmek istiyorumm:KK53::KK53: normal hyatta çok farklı iş hayatında çok farklı insanlar, ben yavaş yavaş görüyorum artıkk:KK31:
matematik için de çok sevindim canımmm:KK16:

pınarr işin inşallah çok çok içine siner canımm:nazar::nazar:

Evet Ayçamik hiç çekilmiyor ama neyse ki hemen çözüyoruz sorunlarımızı :KK1:

Uzun sürse zaten daha da çekilmez olur burası :KK19:

Ama bunlar daha çok çalışmama engel değil tabisii çok çok fazla çalışıcam artık :KK1:

merabalar leydiiiiisssss:KK16::KK16::KK16::KK16:

yeni işim hayırlı olsunnn:KK9:

teşekkür ederim ayrı ayrı:KK19:

tubikkkk bende özleyikim yaa:KK54:

bol bol buralarda durup çene çalasım var yahuu:KK53:

Benimdeee sabahtan akşama kadar çene çalasıımm, gezesiimm, alışveriş yapasım var :KK53:

iyi geceler :KK16:
napiosunuz bakalım balküpüşleriiii :KK16::KK16::KK9:
gündüz ben tam yazıodum size laptop ısındı çok kendi kapanıverdi :26: bida açmaya üşendim bende kafayı yedi bu ara :KK47:
onca yazdıgımda gitti falan anca şimdi gelbildim yeniden :KK31:

tubikimm saoll bebekimm ya yerimmm senii zahmet olmadığı sürece ne varsa atabilin sen banaa :KK53::KK9:
tarihte osmanlıdayım bende bayıklardayım resmen böle bide konu oluyo onun alt konusu falanlar varya ne kadar tiksinç yaa :KK19:
dün hiç çalışamadm bugünde gündüz çalışamadım az önce bıraktım 3 saat çalışabildim 1 veriorum kendime :KK37:

bölee gün içinde hepimiz burda olsakkk yaa keşkeee :KK69: muhabbetinn dibinee vursakkk falannn yazıp yazıp kaçmasak keşkee :KK19:
azıcıkk flappy bird oynıcam şimdi uyucamm sonra kanser edicek beni bu oyun :KK52::KK52::KK52::KK52:

çokcanaa öptüm siziii :KK54::KK54::KK54:

Son düzenleme:
günaydınn canımikolaaaaarrrrrrr:KK16::KK16::KK16::KK16:

erkenden geldim bugün:KK54:

sabah yolda gelirken tarih çalıştım ilk türk-islam devletleri ve beylikleri:KK36:

birazdan netten soru çözücem:KK14:

mutlu günler hatta musmutlu günler:KK16::KK16:

iyi geceler :KK16:
napiosunuz bakalım balküpüşleriiii :KK16::KK16::KK9:
gündüz ben tam yazıodum size laptop ısındı çok kendi kapanıverdi :26: bida açmaya üşendim bende kafayı yedi bu ara :KK47:
onca yazdıgımda gitti falan anca şimdi gelbildim yeniden :KK31:

tubikimm saoll bebekimm ya yerimmm senii zahmet olmadığı sürece ne varsa atabilin sen banaa :KK53::KK9:
tarihte osmanlıdayım bende bayıklardayım resmen böle bide konu oluyo onun alt konusu falanlar varya ne kadar tiksinç yaa :KK19:
dün hiç çalışamadm bugünde gündüz çalışamadım az önce bıraktım 3 saat çalışabildim 1 veriorum kendime :KK37:

bölee gün içinde hepimiz burda olsakkk yaa keşkeee :KK69: muhabbetinn dibinee vursakkk falannn yazıp yazıp kaçmasak keşkee :KK19:
azıcıkk flappy bird oynıcam şimdi uyucamm sonra kanser edicek beni bu oyun :KK52::KK52::KK52::KK52:

çokcanaa öptüm siziii :KK54::KK54::KK54:

Günaydın şekerciikkk :KK54:

Bu ara çok geziyon sen kızcam ama sanaa :KK20::KK33:

Notlarımı arkadaşlara verdim dershaneden haftaya getirsinler atarım inşallah canımcımm :KK16:

Öyle tiksinç falan da deme o zaman anlayamazsın konuları. Ben geçen gün hocayla konuştum yazarak çok zaman kaybedersin aynı konulara bakma artık soru çöz hangi konu eksikse ona bak didi :KK31:

Dün akşam öyle denedim bende şimdilik iyi gidiyo tarih çalışmalarım bide çıkmış sorular kitabımdan çözzdüm dün akşam sanırım geçen sene bu kadar bilgim olsaydı çok daha iyi bi puan alırdım :KK31:

Bu sene olacak inşallah :KK16:

Ayrıcanaaa bende flappy bird oynuyorum ama iş yerinde minibüste falan :KK33::KK33: 77 yaptım :KK9:

günaydınn canımikolaaaaarrrrrrr:KK16::KK16::KK16::KK16:

erkenden geldim bugün:KK54:

sabah yolda gelirken tarih çalıştım ilk türk-islam devletleri ve beylikleri:KK36:

birazdan netten soru çözücem:KK14:

mutlu günler hatta musmutlu günler:KK16::KK16:

Günaydın Pınarcıkııımm :KK54:

Senin şu azmine bayılıyorum kuzum, kolay gelsin şimdiden sana da :KK16:

Musmutlu günler :KK16::KK16:

tatlımlaaaaarrrr:KK76::KK76::KK76:

nörüyonuzz:KK53:

he yaa noldu sizin örgü merakı:44:

gerçi sibeliko gezmekten bişi göremez oldu ama:KK53:

tubikim yoldu çalışıyorum valla nası geçiyo anlamıyorum çok çok iyi oldu yani:KK31:

cep kitapları birebir yol için:KK34:

sabah soru çözdüm tarihten bu akşam da matematik çalışıcam inşallah:KK31:

hafta sonu gelse ya:KK14:

not:işin ikinci günü:KK9:

tatlımlaaaaarrrr:KK76::KK76::KK76:

nörüyonuzz:KK53:

he yaa noldu sizin örgü merakı:44:

gerçi sibeliko gezmekten bişi göremez oldu ama:KK53:

tubikim yoldu çalışıyorum valla nası geçiyo anlamıyorum çok çok iyi oldu yani:KK31:

cep kitapları birebir yol için:KK34:

sabah soru çözdüm tarihten bu akşam da matematik çalışıcam inşallah:KK31:

hafta sonu gelse ya:KK14:

not:işin ikinci günü:KK9:

Ay bugün hiç halim yok, keyfim yok :KK31:

Sabahtan beri boş boş oturuyorum :KK14:

Bu ara pek depresif bir ruh halim var nedense, yarın sevgililer günü hediye dahi almadım :KK31:

Hiç birşey yapmak istemiyo canım, sadece akşamları ders çalışmak için hevesleniyorum :KK1:

Rabbim içimizdeki sıkıntılardan kurtarsın bizleri, hakkımızda hayırlısı ne ise onunla karşılaştırsın canlarım :KK16:

Ay bugün hiç halim yok, keyfim yok :KK31:

Sabahtan beri boş boş oturuyorum :KK14:

Bu ara pek depresif bir ruh halim var nedense, yarın sevgililer günü hediye dahi almadım :KK31:

Hiç birşey yapmak istemiyo canım, sadece akşamları ders çalışmak için hevesleniyorum :KK1:

Rabbim içimizdeki sıkıntılardan kurtarsın bizleri, hakkımızda hayırlısı ne ise onunla karşılaştırsın canlarım :KK16:

amin tubikim:KK16:

ders çalışırken oluyor ya o hayattan zevk alamama hali falan kendini zorunlu hissetme durumları:KK14:

bana da geliyolar arada :KK1:

Rabbim başka dert vermesin :KK16:

X