Apaşık, musmutlu, huphuzurlu, dopdolu, epenerjik muhabbetler :))))

Evet kuzucum bende o yüzden ses etmiyorum zaten baya zamanımız var bizim

Ay valla şu sınav bi gelip geçse yaa bizde rahatlasak

sen hele beni gööörrr bin parçaya ayrılmış durumdayım

yeni iş adaptasyon dönemi dersane evin işleri koca -ki bu en güzeli-ne kadar dayanabilirim bilmiyorum

error vericem yakında

tubikimmm sağol kuzummm cvpladığınn için sorumuuuu
pınarcımm bende kitapsec. den aldımm çalıştıgım seti falan dahada baya kitap alıcam ordann şu elimdekiler bitsin diye bekliyorum

sabahtan tarih çözdüm ben tekrar yapıp neden konular ve sorular farklı anlamıyorum yani belki zamanla oturcak tekrar yapıp soru çözdükçe ama soruları resmen başka türlü dolaylı yoldan soruyolar hep eksiğim çook çıkıyo dönüp geri o konuya bakıyorum falan baya sinir oldum bugün sabahtan öğlene kadar çalıştım öğleden sonrada anneemleenn gezmeleree gittimm stresimi attımmm şimdi başlıcamm tekrarr derse

ÇOK öptümmm

Günaydın kuzularr

Dün akşam dershanem vardı ama bir gram ders dinleme isteğim yoktu

Neden böyle oldum bilmiyorum 2 saat matematik 2 saat coğrafya işledik dün zorda olsa dinleyip anlamaya çalıştım

Ekonominin de sonuna geldik neredeyse haftaya bir saat coğrafya görücez muhtemelen diğer haftaya sarkacak ekonomi

Sonra Coğrafi bölgeler ve coğrafya bitecek

Bu arada hoca Pegem yayınlarını tavsiye etti coğrafya için soru tarzlarını falan çok beğenmiş bakmak istersiniz belki diye söylemek istedim

geç kaldım dimi bugüünn

anca toparlandım danabersiniz bakalım:26:

tubik beni de matematik baymıştı haftasonu son 15 dk hele kapadı beynim kendini resmen,zorluyorum ama yok anlamıyo yani :26:

son dersti ondan oldu.7 saat üstüste çok fazla yaa

o günden beri hala matematik falan çalışmadım zaten

bu demekki belli bi yerden sonra bıkkınlık mı geliyo bize hadi bugün kendime tatil yapıyım dediğim ne çok günüm var benimde çalışmak istediğimde de işim çıkıyo bugün mesela sabah kalkınca şartlıyorum kendimi planımı yapıyorummm bi tel gelio ! ve misafir hemen mutfağa gir onu yap bunu yap pert oluyon bide onlar gelip gidince pil bitiyo bugünde öyle geçti benim hiçç çalışamadım yarın telafi edicem artık

hatta bugün gazete almaya gitmiştim baktım habertrk deneme veriomuş lisans düzeyi ama hopp kaptımm yarın onları çözmeye çalışıcam bakalımm hem yarında lise-önlisans düzeyini vericekmiş soru sorudur (yargı yayınlarının bu arada )

çok yorgun olmama rağmen size bakıyım diye girdimm canlarrr hopp uçuorm yatağa şimdi öptüm çok

Günaydınnnnnnnnnn

Burda resmen bahar havasıı sıcacııkkk

Bu akşam da denemem var güne güzel başlamam iyi oldu

Dün akşam hiiiçç ders çalışamadım bugünde deneme var yine geç gelicem eve

Artık yarın akşam tam gaz devam ediciimmm

napiooonuzzzz bakimmm pınarcıkk hiç gelmemiş bugün niden acabaaa :26:

tubikimm denemeler nasıl kuzumm ? matı hallettinmi yaa :26:
bende dünle bugün aldıgım denemeleri çözdümm yanlışları kontrol edicem falan birazdann
hiç mat yapamıom ben yaa bildiklerimide resmen unuttum hepsi birbirine girik şekilde en sona bırakcam mecbur yeniden özel ders falan alırım heralde yapmam lağzımmmm çünkiiii

hadi uçtum boş bırakmayın burayı ya öptümm

Anaamm kimsecikler gelmemiş dahaaa

Bende işlerimi bitirdim hemencik geldim ama kimse yok :26:

Denemem çok garip geçti ama Tarih için üzülmüyorum çünkü gerçekten daha hiç işlemediğimiz konular çoğunluktaydı ve gene de fena sayılmazdı

Matematikten 15 soru yapmışım 9 doğrum var onda da gene çoğu görmediğim konulardı. Ama matematikte mantık sorularında hiç sıkıntım yok benim keşke hep mantık sorusu sorsalar

Ama türkçenin mantık soruları için aynı şeyi söyleyemiciimm
Onda yanlışlarım çıktı

Ve güncel konularla vatandaşlık sanırım artık çalışmaya başlasam iyi olacak bunlara da

Yaptığım hesaplara göre dünkü denemeden 70 falan aliciimm 2 tane 62 den sonra bi umut oldu bana yine de, artık önümüzdeki denemelere bakicizzz

günaydınlaarr gelmedim 2 gündür yahu çok yoğundum 2 dk girip bakamadım yani

tabi pek fazla ders de çalışamadım bu 2 gün

artık bugün ve yarın kapatıcaz açığı inşallah:26:

dersaneye gitmek istemiyorum yaaruhum daralıyo derste

unutmuşum ben öğrenciliği

Günaydın Pınarıımmm

İş kadını oldun da yoğun musun seennn yerim ben seni amaa

Öyle dershaneye gitmek istemiyorum falan da duymiim bi dahaa

Çalışkan öğrencileriz biz

gunaydın kızlar gelebılırmıyım bende

Gelebilirsin tabi canım hoşgeldin

hosbuldummm
nasılsınız bakalım tanısalım
bn nadia 21 yasındayım bankacılıktan muhasebecılıge yenı terfı ettım
aöf okuyorum

amante tubikkk

bişi itiraf edicim nikini ne zaman görsem amentü billahi diye sureye başlıyorum:26:

çalışkan öğrenciyiz evet ama dersaneye gitmesek yaa valla zaman kaybı gibi geliyor artık bana:26 gün komple gidiyo kafam şişiyo

eve gelince soru çözesim gelmiyo ablak ablak dolanıyorum

nadia hoşgeldin sende mi kpss taifesindensin:26:

gel çalışak beraber

bende ıstıyorum ya

Canım gel sende başla çalışmaya bizimle biz topikçene hergün çalışmalarımızı falan yazıyoruz buraya

Ayy Pınarmikk hiç öyle düşünmemiştim ben aklıma da gelmemiştiii

Kuzum senin bütün gün olduğu için öyle hissetmen normal aslında benim iki akşam olduğu için ve zaten akşamları o saatlerde o kadar ders çalışabildiğim için bana zaman kaybı gibi gelmiyo :26:
Hatta ben dershaneye gittiğim için daha çok vicdan yapıp çalışmam gerektiğini düşünüyorum
Ve bu yüzden bu kadar ders çalışıyorum tatilde resmen saldım kendimi ve iyi ki dershaneye gitmişim dedim kendi kendime :26:

Canım gel sende başla çalışmaya bizimle biz topikçene hergün çalışmalarımızı falan yazıyoruz buraya

A
pekı hangı yayının kıtaplarına calısıyorsunuz canım bn ortaogretımden gırıcem ama suan 2.sınıfım mezun degılım

pekı hangı yayının kıtaplarına calısıyorsunuz canım bn ortaogretımden gırıcem ama suan 2.sınıfım mezun degılım

Canım ben dershaneye gidiyorum. İhtiyaç Akademi ama daha önce kendi kendime çalışmaya çalışırken de gene İhtiyacın yayınlarından bakmıştım konu anlatımlara falan

İhtiyaç soru bankaları,Yediiklim soru bankası,data soru bankası(bunun soruları biraz daha ağır) var elimde soru bankası olarak

Yolda falan çalışmak için X Yayıncılık Kpss Defteri kitaplarım var.

Birde ihtiyacın cep kitabı var onuda her zaman yanında taşıyabilirsin.

İnşallah yardımcı olabilmişimdir

bnm ıcın onemlı olan kendı kendıme calısınca anlayabılecegım turden olması kolay anlatımlı olması yanı sen ne mezunusun canım ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…