Apartmanda ki kadınlar.......

inanın yapabiliyorlar.hatta eğer sizin evreninizden değillerse üzerinize yürüyüp darp etmeye bile çalışıyorlar.
Yok artık ya böylesini ilk kez duydum. İşte fırsat wermeyeceksin böylelerine sessiz kalmayacaksın dağda mı yaşıyoruz darp edecekler Allahım ya valla ben konu sahibinin yerinde olsaydım açar kapıyı bi güzel Rezil ederdim birdaha yüzüme bakamazlardı

ben dediğinizi yaptım yetişkin oğlu ve kızıyla kadın üzerime yürüdü.kapı falan yumrukladılar kapıyı kapamasam neler olabilirdi bilmiyorum kucağımda üç aylık bebeğimle.polis çağırmak zorunda kaldım.o yüzden diyorum konu sahibi hamile kimin ne olduğunu bilemiyor insan.aslında dediğiniz gibi olmalı ama işte benim ağzım yanınca...

Öyle dağdan inmelerde war demek ki Allah kötülerle karşılaştırmasın. Gücü yeten yetene olmuş.

hamileliginiz 9 haftasi kritik donem ne derlerse desinler salla ne konusuyonuz kizim de gec onlara ne temizliginden caninin kiymetini bilmezsen kimse bilmez Allah sabir versin

Takmayın bu kadar

Lakin bu kpss de bu kadar abartılacak bir durum değil

7/24 çalışılmıyor

35 yaş üstü evli çocuklu çalışan ve kpss çalışan birisiyim

Evet apartman yıkamıyorum ama başka şeylere zamanım var her şeye ama sınav demiyorum zira bunun size zararı var çok stres oluyorsunuz gibi geldi

Sabah kütüphaneye gittim çalıştım çıktım çıcuğu okuldan aldım eve geldim yemek yaptım yedik yarının yemeğini yaptım çocuk ile oynadım duş yaptım deneme sonuçlarına baktım burada dolandım şimdi de gidip iş ile ilgili bir şeyler yapacağım yarın kurs var geç çıkacağım diye yarının işini de halledeceğim

Hamilelik umarım hafifler ama anneniz de pek hazırmış şehir değiştirmeye insan hani yardıma geleyim bir hafta der de toplandım geldik değişik geldi

Gerekirse pis olun kime ne ama her şeye bahane ya da gerekçe aramayın eşimin ayakkabısının içi beni ilgilendirmez mesela ama o lafı duyunca da açar kapıyı sana ne benim halımdan derim

Kavganızı da kendiniz edin adamı bulaştırmayın büyümesin hiçbir şey

ayrıca da veliniz mi ki o gidip çemkiriyor dedikodu kavgasına bulaşıyor insanlar daha çirkin şeyler söylerler arkanızdan üzülürsünüz

Kadinin dusmani yine kadin. Dedikoducu komsular ayri, burdaki cevaplar ayri. Hamilesin hasta degilsin,cok nazlisin, sosyal statu, ben de hamileydim cam sildim vs vs. Herkesin hamileligi farklidir, herkesin aile iliskileri de farklidir. Misal benim annem, 7 aylik hamileydim, yurtdisinda yasadigim icin 1 ay tatile gelmistim, disari cikarmazdi beni, cikinca da 5 dk.da bir iyi misin derdi, lavaboya gıtsem peşimden gelirdi. o oyle rahat ediyordu cunku, ben de ona uydum, evime gelince doguma 15 gn kala yine kendim temizledim en ınce ayrıntısına kadar. Konu sahibinin annesi de atanmasini onemsiyor belli ki, kendini kizina adamis, belki o oyle rahat ediyor, oyle bir psıkolojide, evlenınce duramamış gelmiş. Ama annene apartman sildirmen cok yanlıs. baska yollar bulmaya calış. deterjan parası falan yazmış arkadaslar mesela. sonra arkadas yenı evlı, balkondaki kullugu kontrol etmek aklına gelmemıs olabılır. Artık unutmazsın olur bıter. boyle seyler yasayarak ogrenılıyor. ve ne yaparsan yap ınsanlar konusacak, bunu sakın unutma. Hıcbır sekılde onları susturamazsın. O yuzden sen takmamayı ogrenceksın. INsanlar cok yargılayıcı, sureklı elestıren, empatı yapmayan, anlamaya calısmayan bir hale geldi, cok uzucu.

çirkeften kaçacaksın ar damarı çatlamış oluyor bazısının ...üzerine sıçrıyor gerek yok görmezden gelmek kaçmak en iyisi

Hamilesin ders çalışıyosun orasını kesin anladık zaten 10 kere yazmışsın çünkü. Herşeyi takarsan hiç bir evde oturamazsın ne derlerse desinler ne takıyorsun bu kadar

Dedikodu yapan insanlar her yerde bulunur taşinsaniz gittiğiniz yerde olmayacağı ne malum en iyisi fazla takilmamak ne derlerse desinler boşverin

Konuyu dagitmak gibi olmasin ama hamilelik ve mide bulantisini bu denli kücümsemeniz beni rahatsiz etti. Her hamilelik farklidir, konu sahibini bilemiyorum ne derece bulantilarini ama mide bulantisi herseye bahane olabilecek düzeyde birsey. Bendeki mide bulantisi cok siddetli oldugundan yazma ihtiyaci hissettim. Herseye bahane olur, birak cöp atmasini tuvalete bile kalkamayacak kadar kötüydüm. Siz sanslisiniz camlarinizi bile silebilmissiniz ama serumsuz ayaga kalkamiyordum.
Tepkim mide bulantisini bu denli kücümsemeniz. Insan is yapamiyor hele ki siddetliyse.

Yarıya kadar okudum ve devam etmedim iki lafın biri sınav... boşver komşuları bigün cikarsin karşılarına iki bağırır hadlerini bildirirsin sesleri kesilir

Kaynana gibiler resmen aman ne takıyorsun gül geç ne derlerse desinler sen kendini biliyor kendin için yapıyorsun onlar için değil ya.

Ay bosverin bölgelerini hic dinleme bos boğazlar amca gizlari laf yapar iste kendileri daha temiz olsunlar hic takma evin ayri duyma onlari

İyi yapms esinz bn oysam çıkar söymerdim. Mlletn balkonunudikizleyeck kadar boşlr.. sallma tmzlkcitutsnlr

Bende ayni sen gibiyim 8 aydir evliyim memleketimden cok uzaktayim esimin tayininden dolayi . Kpssye hazirlaniyorum bi cocuk isimiz tutmamis srninle:) hamilelikle ilgisi yok yabancisi oldugumuz icin daha cok alingsn oluyoruz bende oyleyim . Esim ise gidiyo bide brnim kimsem yok burda ee oturup ders calisiyorum . Buranin kadinlari gezmeyi tozmayi seven cinsten ve burasi het dairede en az 5 cocugun oldugu yer dusun beterin beteri var o cocuklarin birlesip bi anda spartmanda cingar cikarmasini mi yazim alakamiz olmadigi halde gunes enerjisinden su akitio diyr gelip evime bagirai mi yazim kapimiza fatura geliomus acip bakivskmisim diye laf mi sokani yazim beni gorunce karsi komsunun ole yanindakilere beni gosterip gulmesini mi yazim yani berbat bi durum bendede mevcut. Canim cok sikiliyor bu duruma ve sinir kupu oldum sayelerind3 kulturlerimiz yetismeletimiz okdr farkli ki . Bende sinavdsn sonra burada bizim gibi disaridan gelenlerin oturdugu bolgeye tasinicaz yoksa brn kafayi yiycrm

çok geçmiş olsun

beterein beteri vara örnek oldunuz

Ahh hahha aynı ben. Hiç muhatap olmuyorum kimseyle. İnsanlık değil dedikodu malzemesi lazım çoğuna.

herkesin hamileligi bir degil kimisinin cok rahat gecer kimisinin ayaga kalkacak hali olmaz nazlisin mazlisin lafina cok kiziyorum ayrica belki konu sahibinin dusuk tehlikesi var belki
Konu sahibî kpss çalışıyorum diyor, evînin günlük temizliğini de yapıyormuş. Ama iş apartman temizliğîne gelince niye annesi yapıyor?

Konu sahibi o kadar kötü olsa kpssye hazırlanıyorum, evimin günlük temizliğini yapıyorum demzdi. Işine geleni yapabiliyor bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…