Apartmana sıkışan kedim(?)

Kalbimmavi

Melegimi kaybettim...
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2017
921
1.146
Kızlar merhaba bizim apartmanda bir kedi var ben buna üzülüyorum yemek veriyorum ama komşularım verme gitsin diyorlar.
Apartman kapısı kapalı kedi sürekli damda geziyor ve merdiven dairesinde.

Ama komşularım bana düşman oldular, artık yemek vermeyeceğim.

Eşim yöneticiye birlikte kediyi dlşarı çıkaralım dedi adam oralı olmadı tek söyledikleri aç kalsın gider.

Sizce ne yapalım ben kocamla birlikte kedinin aşağıya inmesi gitmesi için uğraşacağım pazar günü.

Sonra geri gelir mi kedi gelirse boşa yorulmuş alacağım...
Sizce ne yapalım?

Kızlar merhaba bizim apartmanda bir kedi var ben buna üzülüyorum yemek veriyorum ama komşularım verme gitsin diyorlar.
Apartman kapısı kapalı kedi sürekli damda geziyor ve merdiven dairesinde.

Ama komşularım bana düşman oldular, artık yemek vermeyeceğim.

Eşim yöneticiye birlikte kediyi dlşarı çıkaralım dedi adam oralı olmadı tek söyledikleri aç kalsın gider.

Sizce ne yapalım ben kocamla birlikte kedinin aşağıya inmesi gitmesi için uğraşacağım pazar günü.

Sonra geri gelir mi kedi gelirse boşa yorulmuş alacağım...
Sizce ne yapalım?
İnanın geri geliyor.. bizimde binaya girdi yavrucuk. Elti kişisi istemedi. Bugün eşimi ikna edip. Sahiplendik . Defalarca goturduk biz girmeden o giriodu binaya..

Neden pes ediyorsun? Kedi düşmanı komşulardan ben de çok çektim, hiçbir pisliği zararı yok o canların.. Apartmanın içinde değil de dışarı çıkarıp dışarıda bakabilirsin, ama o kapıyı açık buldukça geri gelir bence.. En iyisi evde bakman sanırım..

Düşman olan komşulara inat yemek ver bana kalırsa , lanet ediyorum şöyle insanlara kendileri yardım etmiyorlar okey de yardım eden insanada laf ediyolar.
Hepsi tek tek kapıma dayandı kavga ediyorlar benle bu sabah biri kavga etti benimle kadının bir bağırması var...
Sinirlerim oynadı

Neden pes ediyorsun? Kedi düşmanı komşulardan ben de çok çektim, hiçbir pisliği zararı yok o canların.. Apartmanın içinde değil de dışarı çıkarıp dışarıda bakabilirsin, ama o kapıyı açık buldukça geri gelir bence.. En iyisi evde bakman sanırım..
Doşarı çıksa ben hergun yemek indiririm ona ama işte benim kapıdan ayrılmıyor

Barınağa götürmeyin, asla barınağa götürmeyin. Fotoğrafını çekip sosyal medyadan sahiplendirmeye çalışın. Gece merdivenlere mama döküp apartman kapısını açık bırakın çıkar kendisi. Yazık hayvana çok üzüldüm..
Ben de barınak taraftarı değilim sosyal medya kullanmıyorum ki.
Ama kardeşime söylerim paylaşır resmini

Yazık ya. Bu hayvanı yemek vermeye alıştırdınız kapalı ortama alıştırdınız şimdi başınızdan atmanın yolunu arıyorsunuz. Eğer devamını getiremeyecekseniz onu daha iyi şartlara alıştırmayacaksınız!! Şimdi nasıl uyum sağlayacak kışın en soğuk günlerinde yeniden dışarı atıldığı sokağa? Ömürlük bakamayacaksanız iki heves uğruna hayvanların düzenini bozmayın.

X