Annesine Rağmen...

arkadaşlar sacımı deiştirmeden gittim bu seferde kıyafetime laf söylediler.ki gayet hanım hanımdım..kapalıydım..çok artistmişim..napim görünüşüm öyleyse benm sucummu bu..
ılk kez tanıdıkları bırıne yuzune karsı laf mı ettılıer yuh artık:1shok:

deli gibi aşık olsamda, aşkından ölsemde mümkün değil böyle tavizler vermem.
ya olduğum gibi kabul ederler ya da alsınlar çocuğunun turşusunu kursunlar tatlicadiarzu
böyle bir aileyle hayatımı geçiremem ben, asla mutlu olamam mümkün değil
beni doğurup büyüten insanlar bile bana karışmıyorsa, üzerimde daha hiçbir hakkı olmayan bir insan hayatta karışamaz.
asla taviz vermem :1closedeyes:

Ben olsam öncelikle, beraber olduğum insanı sağlıklı olarak değerlendirmeye çalışırdım.Çünkü evlilik allah ömür verirse, uzun bir süreç ve sağlıklı bir evlilik için kişilerin birbirlerini çok iyi tanıyıp anlaması gerekiyor.3 yıldır süren bir ilişkide,erkek arkadaşınızın ailesine, sizi olduğunuz gibi tanıtmak amacıyla küçük girişimleri,bahsetmeleri ve alıştırmaları olmalıydı bence.Oysa sizden istekleri göz önüne alındığında, sizi ailesinin beğenisine göre yönlendirmeye çalışan , bireyselleşememiş ve tercihini ailesine beğendirmeye uğraşan küçük bir oğlan çocuğu davranışları gösterdiği görülüyor.Yani, kendi zevklerine uygun bulup beğendiği kişiyi, başkalarının zevklerine uygun hale getirmek için değiştirmeye çalışıyor.Ailesinden bağımsız bir kişilik geliştirememiş, görüş ,fikir ve zevklerini çevresine karşı savunamayan bir erkekle ne kadar mutlu olabileceğinizi lütfen sorgulayın.
Sevgiler

olduğu gibi kabullensin tabi kide...
sakın boyatma saçını şimdiden ipleri eline veriyosun canımın içi sen ya.
bak aslında bunlar sana ilerisi için olumsuz sinyaller veriyo. dikkatli ol bence. çok kaptırma kendini. tamam seviyorsun ama sana şimdiden bu kadar müdahale eden bir aile evlenine hep senin evliliğin içerisinde olur.
sevgiler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…