Annenin sizi kadir gecesimi dourdu

TuzluCekirdek

Burası soğuk odalar!!!
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2007
3.734
94
merhaba bayanlarrrrr

eşimin ailesi özelikle yengeleri hep derki biz gelinlere anneleriniz sizi kadir gecesi doğurmuş..açılımıı yani mesela benim eşimin çok iyi bir insan olduğunu ve ben onunla evlenerek çok şanslı olduğumu düşünüyorlarrr. peki sizi anneniz kadir gecesimi doğurduu??? beni annemm kısmen kadir gecesi doğurdu sanırımmm:roflol:

aslında bütün erkek tarafı gelinlerin kadir gecesi doğurulduğunu savunurlar..çünkü bütün damatlar çok iyidir ya...işte okuyoruz dertleşiyoruz burada erkeklerin eşlerine yaptıklarını...şahsen ben şanşlıyım evet ama sadece ben değil eşimide annesi kadir gecesi doğurmuş çünkü oda benim gibisini bulamazmış...

Bende kadir gecesinde doğmuşumdur, eşimde çünkü oda benden yana çok şanslı olduğunu söyler hep.

ben arife gunu dogmusum oda Kadir gecesi kadar olmasada hayirli bir gun bende sansli sayilirim degilmi:tomato:

valla benim gibi bi eşi olduğu için bence annesi eşimi kadir gecesi doğurmuş olmalısırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

walla ne desem bos.ahhh ah ... ben kurban bayramında sabah sabah dogmusum.bu yuzden mı kı esımın aılesı benı kurmanlık gıbı goruyo kı??tyh keske en basında hıc soylemeseydık benım dogdugum gunun kurban bayramına denk geldıgını...

Ben bayan değilim ama, yine de birşeyler yazmak istedim :)))))ben de eşimden yana çok şanslı bir kadınım.Yani kadir gecesi mi doğdun sözünü ben de duydum.Cevabım ise, eşimde, ben de kadir gecesinde doğmuşuz.Çünkü ben eşimden ne kadar memnunsam, o da benden o kadar memnun.Sanırım pek iyi niyetli söylenen bir söz değil bu, kadir gecesi doğmuşsun lafı ."Oğlumuz iyi " deniyor ama ne gerek var, neden oğlumuz da kadir gecesi doğmuş denilmez ki iyi niyet varsa bu sözde?Sizce?

Ben bayan değilim ama, yine de birşeyler yazmak istedim :)))))ben de eşimden yana çok şanslı bir kadınım.Yani kadir gecesi mi doğdun sözünü ben de duydum.Cevabım ise, eşimde, ben de kadir gecesinde doğmuşuz.Çünkü ben eşimden ne kadar memnunsam, o da benden o kadar memnun.Sanırım pek iyi niyetli söylenen bir söz değil bu, kadir gecesi doğmuşsun lafı ."Oğlumuz iyi " deniyor ama ne gerek var, neden oğlumuz da kadir gecesi doğmuş denilmez ki iyi niyet varsa bu sözde?Sizce?

Aaaaaa olurmu hıc oyle sey:uhm:Oluyosa da cok nadırdır.Bu bı kuraldır ogullar iyi gelınler sanslı:bbo:

Aaaaaa olurmu hıc oyle sey:uhm:Oluyosa da cok nadırdır.Bu bı kuraldır ogullar iyi gelınler sanslı:bbo:

Canım benim ya, bak işte benim anlatmaya çalıştığımı sen bir cümleyle özetledin :))Dedim ya verilecek en iyi yanıt, gülümseyerek "eşimde kadir gecesinde doğmuşki benimle evlendi " demek. Dene istersen Şeniz

Özgürce sen bayan degilmiydin.Ben hep seni bayan zannetmistim yaaa.Tövbe tövbeeee.Kafam karistiiiii........:1shok:

Canım benim ya, bak işte benim anlatmaya çalıştığımı sen bir cümleyle özetledin :))Dedim ya verilecek en iyi yanıt, gülümseyerek "eşimde kadir gecesinde doğmuşki benimle evlendi " demek. Dene istersen Şeniz

Bunu bı ben bılıyordum bıde esım zaten.Aslında o hala bılıyor ama neyse.Onemlı olan bunun herkez tarafından ozellıklede onun aılesı tarafından bılınmesı.Hanı bunun soylendıgı ortamlarda tutup bı kadı gecesı dogmussun bak oglumla ewlendın var bıde belkı dıyeceksınız benım ıcın ne cok egosuna duskun dıe ama onure edılmek herkez gıbı benıde sevındırır.Oglum sankı kadır gecesı dogmusda boyle bı gelınım var.Hanı ıyı bısey de olsa soylenıs tarzı degıstırıyo ya anlamını.Amannn ole ısde.Bununla ılgılı ben baslayınca susamıyorum hatta aklıma gelen seyler sureklı degıstıkce konuyuda dagıtıyorumkafamçokkarıştı

Özgürce sen bayan degilmiydin.Ben hep seni bayan zannetmistim yaaa.Tövbe tövbeeee.Kafam karistiiiii........:1shok:
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=144181:roflol: :roflol: tıkla oku anlarsın canım, niye öyle dediğimi:))
Bunu bı ben bılıyordum bıde esım zaten.Aslında o hala bılıyor ama neyse.Onemlı olan bunun herkez tarafından ozellıklede onun aılesı tarafından bılınmesı.Hanı bunun soylendıgı ortamlarda tutup bı kadı gecesı dogmussun bak oglumla ewlendın var bıde belkı dıyeceksınız benım ıcın ne cok egosuna duskun dıe ama onure edılmek herkez gıbı benıde sevındırır.Oglum sankı kadır gecesı dogmusda boyle bı gelınım var.Hanı ıyı bısey de olsa soylenıs tarzı degıstırıyo ya anlamını.Amannn ole ısde.Bununla ılgılı ben baslayınca susamıyorum hatta aklıma gelen seyler sureklı degıstıkce konuyuda dagıtıyorumkafamçokkarıştı

Tamam işte benim dediğimi dene bir daha duyarsan ,hatta duymadan söyle ne olacak.Sohbet esnasında eşine "kadir gecesi doğmuşsun sen" de mesela olmaz mı:))

Özgürce canımsın yaaa.Ne cok optımıst bı yanın var.Benım soylemem gerek bırakmaz esım zaten o hep der.Ya aslında cok da boyle detaya gırmek ıstemedım ama ben oyle nefret edılen bı gelınım kı belkıde o yuzden boyle dusunuyorum sureklı.Ayrıca benım boyle dusundugum zamanlarda da esım yanımda olmayınca dahada mı kamcılıyorum ıcımdekı hırsı bılmıyorum.Fıkır olarak hep benım yanımda ama ben bı cok karmasık donemı o olmadan goguslemek zorunda kalıyorum.Esım o kadar cok uzakdakııııı..........

Özgürce canımsın yaaa.Ne cok optımıst bı yanın var.Benım soylemem gerek bırakmaz esım zaten o hep der.Ya aslında cok da boyle detaya gırmek ıstemedım ama ben oyle nefret edılen bı gelınım kı belkıde o yuzden boyle dusunuyorum sureklı.Ayrıca benım boyle dusundugum zamanlarda da esım yanımda olmayınca dahada mı kamcılıyorum ıcımdekı hırsı bılmıyorum.Fıkır olarak hep benım yanımda ama ben bı cok karmasık donemı o olmadan goguslemek zorunda kalıyorum.Esım o kadar cok uzakdakııııı..........

Canım amaç eşine duyurmak değilki ,eşinin ailesine duyurmak zaten.Yani toplu halde oturduğunuz zaman gülümseyerek söyleyeceksin.Can sıkıcı şeyleri de fazla düşünmeyeceksin.Soğukkanlı olacaksın.İnsanların zayıf yönleri, hatalı davranışları vardır, kendini ezdirmeyeceksin ama affedici olacaksın.Hepsinden önemlisi, biri senin canını sıktığında, acısını eşinden çıkarmayacaksın:)) Umarım herşey gönlünce olur . :içelim:

Yaklasımın ıcın tesekkur ederım.Tavsıyelerıne olurda bı gun aılesıyle karsılasırsam dıkkate alıcam Eywallah...

Benim kaynanamda bazen böyle ogullarini öve öve üc gelininde ne kadar sansli oldugnu söyler bir keresinde vallaha anne tamam biz sansli olabiliriz ama inanki sen ve senin ogullarin dahada sansli yoksa hayata bizim gibi 3 tane dört dörtluk gelin bulamazdin dedim.

Sonra yok siz sanslisiniz yok sen sanslisin diye diye kah kah bayildik gülmekten :roflol:bazen isin sakasina kacmak lazim kizlaryerimseniben

X