Annemi kaybettim

rabbim sana ve tüm ailene sabır versin canım.
annelerin herzaman bir melek olduğunu düşünmüşümdür.
o şimdi gerçek bir melek oldu.
başın sağolsuun.

Işte kelimelerin tükendiği anlardan biri daha. Allahim dayanma gücü versin sana mekani cennet olsun inşalllah

mesajımı yadırgayan eleştirenlerre söylüyorumyasakkelime
yazıları okudum da şok geçirdim
yazıları saptırıp da bu şekilde eleştirmeniz hiç hoşuma gitmedi:1no2:
hadi bana saygınız yok konuyu açan arkadaşa da mı yok
dikkat ettinizse iki kere yanlış anlamayın yazdım oraya
niyetim kırmak incitmek olsaydı ((yanlış anlamayın))
yazmazdım oraya umarım anlatabilmişimdir kendimi :1closedeyes:

meldos27 tekrardan başın sağ olsun ALLAH bir daha böyle acıları yaşatmasın canım..

Allah sabırlar versin.....zor imtahanlardan bitanesidir anne acısı....dualar azda olsa telkin eder sizi....mutlu anlarınızı hatırlayın en güzeli budur....sanırım evilisiniz ve çocuğunuz var bunu atlatmak adına şanstır bu inanın....bende 18 yaşında annemi kaybetmiş biri olarak neler yaşadığınızı anlıyorum....mekanı cennet olsun inşallah.....

başın sağolsun ,allah sabırlar versin arkadaşım...
allah seni çocuklarının başından eksik etmesin ,onların acısını göstermesin...

başın sagolsun mekanı cennet olsun ımtıhan dunyası herkes bı sekılde ımtıhan edılıyo allah sabırını bol versın

basiniz sag olsun, bak ramazan ayinda rahmetli oldu, mekani cennet olsun,
sizlere sabirlar diliyorum.

Allah sana dayanma gücü versin başın sağolsun :çok üzgünüm:
mekanı cennet olsun inşallah :Saruboceq:

canım ateş düştüğü yeri yakıyo:a015:
ne desek seni teselli edemez.Reabbim mekanını cennet eylesin.Allah sabır versin

evet arkadasım annem seker hastasıydı cok ama cok cekti tam 42 gün yogun bakımda cıkmadı,ayagı kesildi
bu dünyada cok cekti Yüce Rabbim öbür dünyada cektirmesin...

Başın sağoLsun hayatta en acı şeydir herhaLde anneyi kaybetmek söyLenecek söz yok Allah'ım sabır versin

başın sağolsun. allah mekanını cennet etsin. çok zor bi durum allah sana dayanma gücü versin. çook üzüldüm yaa

arkadaslar hepinize cok ama cok tesekkür ediyorum
bazı arkadaslar her ne kadar pc basındayım diye beni yadırgasalarda,
ben burda kendimi hic ama hic yanlız hissetmiyorum sizlerin yazdıgı her kelime bana moral oluyor...Yüce rabbim banada dayanma gücü versin...

Allah rahmet eylesin,mekani cennet olsun,
sizinde basiniz sagolsun,allah sabirlar versin .

Canım başın saolsun.Ateş düştüğü yeri yakıyor.Pc başında olmanda ne var anlayamadım.Tabi ki oturacaksın pc başına sıkıntılarımızı paylaşıcaz.Pc de olman anneni 6 günde unuttun anlamına gelmiyor kaldı ki eğer unutmuş olsaydın böyle konu açmaz başka topiclerde takılırdın.Allah sabrını versin canım.Sıkıldıkça gel yalnız kalma bi tanem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…