Annemi kaybettim

Canım benimmm, başın sağolsun. Allah rahmet eylesin, anneciğinin tüm günahlarını affetsin Rabbim..

başın sağolsun,allah başka acılar yaşatmasın inşallah.arkadaşımızın yazdığı duaya da tüm kalbimle amin diyorum.

Rabbim sabır versin arkadaşım.
Annemizinde mekanı cennet olur inşallah.
Allahım kimsenin acısını yaşatmasın, dayanılmayacak dert vermesin hiç kimseye. Rabbim sabrını üstümüzden eksik etmesin, bol bol dua et hayatım hem seni rahatlatacaktır.

yazınız beni cok ama cok duygulandırdı elimi attıgım herseyde annemi görüyorum,
annem bunu severdi,annem olsa görürdü diye anlatılacak birsey degil bu ya gercekten cok zor...Allah kimseme böyle acılar yasatmasın,her ne kadar ölüm acı olsada her beden mutlaka tadacak...
lütfen arkadaslar annemizi üzmeyelim,kalplerini kırmayalım dünya bir anlık ilerde pismanlık duyacak seyler yapmayalım....
arkadasım duan icin cok tesekkür ederim tüm ölülerimizin ruhlarına gitsin,hepinizden Allah razı olsun....

Canım arkadaşım.. çok üzüldüm başın saolsun...

inan ne yazıcamı bilmiyorum annemi kaybettim yazısı bittirdi beni...

çok üzüldüm...senağlama

sagol canım hayat acımasız işte bu acıyıda tatdırdı bana ama sizin gibi doslarım var biraz olsun burda kafamı toparlıyorum...iyiki varsınız canlarım yoksa kafayı yerdim herhalde....

canım başın sağolsun.rabbim sabırlar versin.annenizin mekanı cennet olsun.gerçekten sözün bittiği yer .. sevgilerimle ....

BaŞIN SAĞOLSUN DEMİCEM BÖYLE Bİ ACIDA NASIL DENİR SEN SAĞOL ZOOOORR GERÇEKTEN KELİME BULAMIYORUM YA HAYAT İŞTE HEPİMİZE SIRA GELCEK BEN ANNEME ÇOK DÜŞKÜNÜM AKLIMA GELDİĞİ ANDA ÇILDIRACAK GİBİ OLUYORUM ALLAH GECİNDEN VERSİN... SANA TEK DİYECEĞİM SABIRLAR BOLL SABIRLAR ALLAH ÇOK BÜYÜK SABIR VERSİN....

Şuan için öyle düşünmeniz doğaldır arkadaşım.
Ben de babamı kaybettim,4yıl felan oluyo işte...
Canım babacımı o kadar özlerdim ki ilk zamanlar,hala özlüyorum.
Dün namaz kılarken aklıma geldi.Son bakışlarlarını asla unutamıyorum,unutamam da..
Öyle şevkat dolu,öyle sevgi dolu baktı ki :çok üzgünüm:
Herkes yaşayacak bu acıyı çıkarı yok :çok üzgünüm:
Anne acısı-baba acısı-diğer ölüm acıları belki de..Kaderimizi oynuyoruz sonuçta.
Ah elimizden bişi gelse de yapsak hani napılıyor.
Onların arkasından yapabileceğimiz şey bol dua etmek kabir azaplarını hafifletmek adına.
Arkadaşım sen de eğer mümkünse yani imkanın varsa perşembe ve cuma günleri özellikle cuma günleri 2rekat namaz kılp,ardından ''Yasin'' suresini okuyarak sevabını annene hediye eyle ..
Atlatıcaksın arkadaşım atlatıcaksın...İçinin yarası zamanla kabuk bağlayacak.
:çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…