anneme rko çeksem anca rahatlayacağım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hoslanmamasinin sebebi karsi tarafin cahil cuhela olmasi degil ki
Cocugun ailesi de ust seviyede egitimli , sevmemesinin nedeni ailenin sassynin babasinin arkadaslari olmasi
Kadin nefretinden kizinin mutlulugunu bile dusunemiyor
Bilemiyorum belki de baska bir sey gormustur. Karsi taraf cahil degildir elbet ama kadin doktormus, doktor buyuktur herhangi bir uni mezunundan diye dusunuyorum. Kendisine ve kizina layik gormuyor olabilir karsi tarafi

Bilemiyorum belki de baska bir sey gormustur. Karsi taraf cahil degildir elbet ama kadin doktormus, doktor buyuktur herhangi bir uni mezunundan diye dusunuyorum. Kendisine ve kizina layik gormuyor olabilir karsi tarafi
Karsisindaki profesor ama :)
Yok sassynin de dedigi gibi kadin tamamen babasinin arkadasi olmasi nedeniyle boyle davraniyor
Isin asli bambaska

abla karşı tarafın babası da profesör, annesi bir şirkette genel müdür yurt dışı masterlı filan. aileler aslında birbirine denk yani. mesela aralarında akademik olarak en yukarda olan benim babam ama sevgilimin ailesi babamın arkadaşı, annemin onlara tepki göstermesinin tek sebebi babam. babama olan hırsından onları beni kimseyi kırmaktan çekinmiyor işte.

onun annesi hep derdi bir yüzük taksanız diye böylece fırsat bulmuş oldu ama çok kırıldım sanki benim en kötü anımda böyle yararlanmaya çalışıyor gibi. bilmiyorum akşam konuşcaz işte.
Ne yuzugu yahu daha yasin 22. Snin daha kariyer zamanin,caninin istedigiyle gezme tozma zamanin. Sevgili kisisi kocaya donusmesin daha ne gerek var. Aman zaten koca denen sey iyi bir sey olsa adi koca olmaz goncagul falan olurdu be ablacim :KK66: sen salla hepsini yesinler birbirlerini gerekiyorsa.

Karsisindaki profesor ama :)
Yok sassynin de dedigi gibi kadin tamamen babasinin arkadasi olmasi nedeniyle boyle davraniyor
Isin asli bambaska
Baba profmus, anne genel mudur. Genel mudur kucuktur doktordan ahahahah. Ya sakasi bir yana kadinlar arasi savas da olabilir mesele,senin dedigin gibi babaya ve arkadaslarina uyuz olmak da olabilir. Cok da seyapmamak lazim aslinda.

Yahu ben doktor olsam peheyyyyt kimselere vermem kizimi :KK66:

Baba profmus, anne genel mudur. Genel mudur kucuktur doktordan ahahahah. Ya sakasi bir yana kadinlar arasi savas da olabilir mesele,senin dedigin gibi babaya ve arkadaslarina uyuz olmak da olabilir. Cok da seyapmamak lazim aslinda.

Yahu ben doktor olsam peheyyyyt kimselere vermem kizimi :KK66:
Doktorlar da insan dark :)
Ben mesleklere gore anlam yuklemiyorum insanlara
Ne doktorlar gordum cehalet akiyor pacalarindan
O yuzden pek katilmiyorum doktor oldugu icin bir insanin digerlerinden daha bilgili , gorgulu , kulturlu vb. Olduguna
Evet sassynin anne babasi mesleklerinde cok basarili ve gercekten kulturlu insanlar ama bu doktor olduklari icin degil zaten onlar da aileden gorgululer
Yoksa restorana gittiginde nasil davranacagini biomeyen dr da gordum ben
Meslek adap ogretmiyor insana
Bazi seyler aileden gelir

Ne yuzugu yahu daha yasin 22. Snin daha kariyer zamanin,caninin istedigiyle gezme tozma zamanin. Sevgili kisisi kocaya donusmesin daha ne gerek var. Aman zaten koca denen sey iyi bir sey olsa adi koca olmaz goncagul falan olurdu be ablacim :KK66: sen salla hepsini yesinler birbirlerini gerekiyorsa.

ay yok benim okulun bitmesine en iyi 3 yıl var daha birazcık okulu 7 yılda bitiriyor olabilirim de :oops:

bu akşam yine aynı lafı yapmaya çalışırsa annesi ben tepkimi belli ederim ama sanmıyorum bence kocasından ayarı yedi toparlamaya çalışır. resmen tehdit etmiş yüzük takmazsanız ben de karşınızda dururum benimle de uğraşmak zorunda kalırsınız diye.

Doktorlar da insan dark :)
Ben mesleklere gore anlam yuklemiyorum insanlara
Ne doktorlar gordum cehalet akiyor pacalarindan
O yuzden pek katilmiyorum doktor oldugu icin bir insanin digerlerinden daha bilgili , gorgulu , kulturlu vb. Olduguna
Evet sassynin anne babasi mesleklerinde cok basarili ve gercekten kulturlu insanlar ama bu doktor olduklari icin degil zaten onlar da aileden gorgululer
Yoksa restorana gittiginde nasil davranacagini biomeyen dr da gordum ben
Meslek adap ogretmiyor insana
Bazi seyler aileden gelir
Oyledir illa ki,ama iste insanlar oyle bakabilir olaya. Mesela benim babam kimseyi begenmezdi,insan yerine de koymadigi cok kisi vardi :KK66: degistiremiyorsun boylelerini. Sanirim ben de onlardanim, tahsil,terbiye,kultur benim icin cok onemli ve bunu soylemekten cok uzgunum ki insan ayiriyorum maalesef.

ay yok benim okulun bitmesine en iyi 3 yıl var daha birazcık okulu 7 yılda bitiriyor olabilirim de :oops:

bu akşam yine aynı lafı yapmaya çalışırsa annesi ben tepkimi belli ederim ama sanmıyorum bence kocasından ayarı yedi toparlamaya çalışır. resmen tehdit etmiş yüzük takmazsanız ben de karşınızda dururum benimle de uğraşmak zorunda kalırsınız diye.
Sen cok zeki ve akillisin,halledersin diyorum. Burnun yere dusse alma kiz. Kimseyi de sallama.

Oyledir illa ki,ama iste insanlar oyle bakabilir olaya. Mesela benim babam kimseyi begenmezdi,insan yerine de koymadigi cok kisi vardi :KK66: degistiremiyorsun boylelerini. Sanirim ben de onlardanim, tahsil,terbiye,kultur benim icin cok onemli ve bunu soylemekten cok uzgunum ki insan ayiriyorum maalesef.
Bende insan ayiririm , kulturel anlamda fazlasiyla elitistim ama burdaki konu o degil
Karsi tarafin ailesi egitimli kisiler olnasaydi belki haklisin derdim ama karsi taraf da gercekten cok cok kaliteli insanlar , adami tanidigim icin cok net konusuyorum
Hatta sasynin annesi kompleks bile yapmis olabilir :) saka tabi bu ama buradaki sorun dedigim gibi annesinin babasina olan nefreti ve arada sassyi harcamasi

8. sayfada güncelleme var, konu bambaşka bir yere gitti.

kendimi şu an gerçekten yorgun bir savaşçı gibi hissediyorum. annem ve sevgilimin annesi gideli bir saat kadar oldu. ağlama krizim yeni geçti. sevgilim de ben de "ne yaşadık lan biz" diye boş boş oturuyoruz. bugün konuşmama kararı aldık, yarın sabah gecenin değerlendirmesini yapacağız.

kısaca annem beni rezil etti. hiçbir şeyden memnun olmadı ve bu memnuniyetsizliğini açıkça dile getirdi. zaten bir şey becerebildiğim yok ortaya hep atıştırmalık şeyler koydum peynir tabağı, füme et, çerez, cips, meyve gibi. kadın bayıldı yassycim harika düşünmüşsün her şey çok hafif çok güzel olmuş senin sunumlarına bayılıyorum dedi. benim annem ise yassy arkadaşlarınla takılacak gibi davranmışsın dedi. çok kırıldım sert cevap vermek istedim ama sevgilim fark edip "ben söyledim böyle olmasını, samimi olsun istedik" dedi. annem de belli dedi gıcık bir şekilde.

arada çok fazla şeyler oldu yani annemin babamı çekiştirmesi, sürekli babamı eleştirmesi, benim her konuda nasıl yetersiz olduğumu söylemesi, evimin o söylemeden önce çok kötü olduğunu evde halı bile olmadığını anlatması. her şey yani her konuda beni küçük düşürdü. sevgilimin annesi de hep "olsun, genç onlar, tabi yassynin babasını da tanıyorum ama doğrudur" gibi yuvarlak cevaplar verdi geçiştirdi.

ama son olarak annem onu da delirtti. sevgilimin babası siyasetin içinden birisi. annem ondan pek hazzetmez burda adını söylesem çoğu kişi bilir zaten. üstü kapalı şekilde adama sallamaya başladı. kadının kocası yani o da anladı tabi ki. bir sustu iki sustu üçüncüde "geç oldu ben kalkayım" dedi ve annemin sözünü kesti kalktı. annemle vedalaşmadı uzaktan iyi akşamlar dedi biz yolcu ettik sevgilimle. ben geride duruyordum kadın duymadığımı düşünüp sevgilime "allah yardım etsin sana annem ne diyeyim" dedi. duymamış gibi davrandım ben de.

sonrasında annem de gitti zaten. sevgilime laf soka soka gitti. aman annen de ne çabuk kalktı filan dedi. sevgilim de ona uymadı da defolup gitti.

çok sinirlerim bozuk, ağlamayı durduramıyorum. ben bu kadını hak edecek ne yaptım gerçekten bilmiyorum. sevgilimi sevmiyor tamam o zaman görüşmeyi kabul etmeseydi. neden yani beni rezil edince eline ne geçiyor? böyle yaparak mı bizi ayıracak ne alaka neden ayrılalım? annesine çok ciddi rezil oldum. sevgilim takma boşver dedi ama biliyorum onun annesi de böyle şeylere dikkat eden bir kadın. sevgilime "yarın kahvaltıda evde ol, konuşacağız" diye mesaj attı az önce. gerçekten çok bitik hissediyorum ben bu kadar üzülmeyi cidden hak etmemiştim. annemden nefret üstüne nefret ediyorum gerçekten artık yüzüne bakmak istemiyorum. eğer bu onu rahatlatacaksa ölmek bile istiyorum eğer babama olan hırsını bu geçirecekse. niye yazdım bunları onu da bilmiyorum sadece konuşacak birilerine ihtiyacım var sanırım. ruhum daralıyor. ilerleyen günlerde sevgilimin annesiyle bir araya geldiğimizde veya telefonla arayıp gece için özür dilemeli miyim?

ekleme: yakında bir nişan veya evlilik yok. babamla tanışıyorlar o yüzden annemle de annesi tanışmak istedi, daha nişan veya evliliğin düşüncesi bile yok kafamızda.

Yaaa nolur analik babalik testi yapsinlar yaaa. Bazi insanlara senden ana baba olmaz yasagi verilsin yaa

Eğitimli bir insan 22 yaşında bir kızı nasıl evlendirmek ister anlamıyorum, gerçi ben 22 yaşında evlilik kararı verip bu sorumluluğu alabilen insanları da anlamıyorum, bu yaşta hala korkarım ben :)

Senin, sevgilinin annesini kibarlıkla evlilik için erken olduğuna ikna edebileceğine eminim, o konuda kaygılanmıyorum o yüzden. Senin ilk okuduğum konun, rahatsız olduğun halde babanın tatile gitmeye karar verdiği konuydu, çok üzülmüştüm. Dışarıdan bakıldığı zaman eminim bir çok kişi ne kadar eğitimli bir aileye sahip olduğun için sana özeniyorlardır, peki sen ne hissediyorsun?

Konuyu okuduğumda sevgilinin annesinin ne düşündüğünü hiç önemsemedim, senin ne düşündüğünü merak ettim. Annen herkesin içinde bu hareketleri yapabiliyorsa, eminim baş başa iken daha çoğunu yapıyordur. Hiç hak etmediğin halde sana kendini değersiz hissettiriyor büyük ihtimalle ve maalesef hayatta ne kadar başarılı olursan ol bu değersizlik hissi ile baş etmek çok zor. Umarım annenin bu hareketleri sende böyle bir etki yapmamıştır ama dünyadaki en güçlü insan değilsen muhtemelen yapmıştır.

Ben bu yaşıma kadar annem tarafından hep değersiz hissettirildim, hep ne kadar başarısız olduğumu düşündüm, yapabildiklerime değil, yapamadıklarıma odaklandım, başaramadığım en ufak bir şeyde kendimden nefret ettim, bildiğin nefret ettim ama, bu durum da bana çok doğal geliyordu, ben her şeyi mükemmel yapmalıydım, nasıl bir beceriksizdim ki hata yapabiliyordum, hiç hata yapmamalıydım. Kendimi değersiz hissettiğim için hayatıma hep bana değersiz hissettirecek insanlar girdi, buna çok inanıyorum, sendeki enerji benzer enerjileri çekiyor, niye hep bu tarz insanları çektiğimi sorguladım, bulamadım.

En son bir arkadaşım sen neler başardığının farkında mısın bu hayatta dedi, ne başardım ki dedim, arka arkaya sayınca hiç az bir şey başarmamışım :) Durumun annemden kaynaklı olduğunu anlayınca da mesafe koydum, bunu yapabilecek en son insan benim belki her şeye rağmen annemi deli gibi severim ama bu konuşmakla çözebileceğim bir şey değil, bir kere denedim onunla bu durumu konuşmayı, eleştrilerini bırakmasını kimsenin mükemmel olmadığını elimden geleni yaptığımı, bu eleştrilerinin bana kendimi değersiz hissettirdiğimi anlattım, suçlama olarak algıladı daha da hırçınlaştı. 18 yaşından beri ayrı şehirde yaşıyorum zaten, gün içinde çok sık telefonla arardım, günde 5 kez belki ama şimdi haftada bir falan arıyorum. En azından kendimin ne kadar değerli olduğumu iyice anlayana kadar bu şekilde devam edeceğim.

Bizde hep ne olursa olsun anne baba derler, bende böyle düşünenlerdenim aslında ama bir yerde dur demeyi bilmek lazım. Annene dur de canım, hayatını olumsuz etkilemesine izin verme, sırf annenin uygun olmayan davranışlarını onaylamıyorsun diye senden maddi yardımı keseceğini sanmıyorum çünkü sana bu şekilde destek olarak aslında vicdanını rahatlatıyor, sana maddi yardımda bulunmadığı zaman o senden de zor durumda olacaktır vicdanını bir şekilde rahatlatamadığı için. Daha yaşın çok genç, umarım ailenin bu hareketlerinin tüm yaşantını etkilemesine izin vermezsin.

Eğitimli bir insan 22 yaşında bir kızı nasıl evlendirmek ister anlamıyorum, gerçi ben 22 yaşında evlilik kararı verip bu sorumluluğu alabilen insanları da anlamıyorum, bu yaşta hala korkarım ben :)

Senin, sevgilinin annesini kibarlıkla evlilik için erken olduğuna ikna edebileceğine eminim, o konuda kaygılanmıyorum o yüzden. Senin ilk okuduğum konun, rahatsız olduğun halde babanın tatile gitmeye karar verdiği konuydu, çok üzülmüştüm. Dışarıdan bakıldığı zaman eminim bir çok kişi ne kadar eğitimli bir aileye sahip olduğun için sana özeniyorlardır, peki sen ne hissediyorsun?

Konuyu okuduğumda sevgilinin annesinin ne düşündüğünü hiç önemsemedim, senin ne düşündüğünü merak ettim. Annen herkesin içinde bu hareketleri yapabiliyorsa, eminim baş başa iken daha çoğunu yapıyordur. Hiç hak etmediğin halde sana kendini değersiz hissettiriyor büyük ihtimalle ve maalesef hayatta ne kadar başarılı olursan ol bu değersizlik hissi ile baş etmek çok zor. Umarım annenin bu hareketleri sende böyle bir etki yapmamıştır ama dünyadaki en güçlü insan değilsen muhtemelen yapmıştır.

Ben bu yaşıma kadar annem tarafından hep değersiz hissettirildim, hep ne kadar başarısız olduğumu düşündüm, yapabildiklerime değil, yapamadıklarıma odaklandım, başaramadığım en ufak bir şeyde kendimden nefret ettim, bildiğin nefret ettim ama, bu durum da bana çok doğal geliyordu, ben her şeyi mükemmel yapmalıydım, nasıl bir beceriksizdim ki hata yapabiliyordum, hiç hata yapmamalıydım. Kendimi değersiz hissettiğim için hayatıma hep bana değersiz hissettirecek insanlar girdi, buna çok inanıyorum, sendeki enerji benzer enerjileri çekiyor, niye hep bu tarz insanları çektiğimi sorguladım, bulamadım.

En son bir arkadaşım sen neler başardığının farkında mısın bu hayatta dedi, ne başardım ki dedim, arka arkaya sayınca hiç az bir şey başarmamışım :) Durumun annemden kaynaklı olduğunu anlayınca da mesafe koydum, bunu yapabilecek en son insan benim belki her şeye rağmen annemi deli gibi severim ama bu konuşmakla çözebileceğim bir şey değil, bir kere denedim onunla bu durumu konuşmayı, eleştrilerini bırakmasını kimsenin mükemmel olmadığını elimden geleni yaptığımı, bu eleştrilerinin bana kendimi değersiz hissettirdiğimi anlattım, suçlama olarak algıladı daha da hırçınlaştı. 18 yaşından beri ayrı şehirde yaşıyorum zaten, gün içinde çok sık telefonla arardım, günde 5 kez belki ama şimdi haftada bir falan arıyorum. En azından kendimin ne kadar değerli olduğumu iyice anlayana kadar bu şekilde devam edeceğim.

Bizde hep ne olursa olsun anne baba derler, bende böyle düşünenlerdenim aslında ama bir yerde dur demeyi bilmek lazım. Annene dur de canım, hayatını olumsuz etkilemesine izin verme, sırf annenin uygun olmayan davranışlarını onaylamıyorsun diye senden maddi yardımı keseceğini sanmıyorum çünkü sana bu şekilde destek olarak aslında vicdanını rahatlatıyor, sana maddi yardımda bulunmadığı zaman o senden de zor durumda olacaktır vicdanını bir şekilde rahatlatamadığı için. Daha yaşın çok genç, umarım ailenin bu hareketlerinin tüm yaşantını etkilemesine izin vermezsin.

öncelikle çok güzel yazmışsınız, çok teşekkür ederim.

sevgilimin annesi evlilik değil nişan istiyormuş. tamam kimseye duyurmayalım oğlum ama aranızda adını koyun, okulunuz ayrılacak bak sizin aranız bozulur diye çok korkuyorum yassyden başkasını sana düşünemiyorum demiş, beni çok sevdiğini ve annemin yanında nasıl üzüldüğümü gördüğünü filan söylemiş. sevgilim de bu senin düzeltebileceğin bir şey değil anne biz zaten ayrılmayız veya yüzük olsa da ayrılabiliriz hayatın ne getireceği belli değil demiş. sonradan sertleşmişler ikisi de bağırıp çağırınca kadın da ben de karşınızda dururum o zaman yüzük takmazsanız demiş. nedir bu yüzük merakı bilmiyorum ben yüzüğün anlamını bile bilmiyorum bu literatürde o kadar uzağım konuya yani resmiyet tamam ama nasıl bir resmiyet bu? :))

annem bana kendimi değersiz demeyeyim ama bir robot gibi hissettiriyor. yassy sen başarılı olmak zorundasın, sen en iyi okulda olmak zorundasın, benim kızım devlet okulunda okuyamaz, benim kızım alt model arabaya binemez vs vs. kendisini gereksiz şeylerle üst seviyede göstermek için hep beni kullanıyor. biraz sıkıcı oluyor çünkü bunların hiçbir anlamı olmadığını 22 yaşımda ben biliyorum 55 yaşında o bilmiyor. babamla çok sorunlu ayrıldıkları ve benim aram babamla daha iyi olduğu için ise beni sevmediğini daha doğrusu benim üzerimden babamı vurmaya çalıştığını düşünüyorum. beceriyor da aslında yani üzülüyorum, babam da üzülüyor.

annemle zaten ayda bir belki görüşürüz, haftada bir telefonda konuşuruz. bağımız yok hiç. parayı bile otomatik gönderir o aylık uğraşmaz. bilmiyorum zaten hiçbir bağımız yokken böyle yapması beni daha çok üzdü. bundan sonra daha da soğuk durmayı düşünüyorum o zaten pek etkilenmez.

öncelikle çok güzel yazmışsınız, çok teşekkür ederim.

sevgilimin annesi evlilik değil nişan istiyormuş. tamam kimseye duyurmayalım oğlum ama aranızda adını koyun, okulunuz ayrılacak bak sizin aranız bozulur diye çok korkuyorum yassyden başkasını sana düşünemiyorum demiş, beni çok sevdiğini ve annemin yanında nasıl üzüldüğümü gördüğünü filan söylemiş. sevgilim de bu senin düzeltebileceğin bir şey değil anne biz zaten ayrılmayız veya yüzük olsa da ayrılabiliriz hayatın ne getireceği belli değil demiş. sonradan sertleşmişler ikisi de bağırıp çağırınca kadın da ben de karşınızda dururum o zaman yüzük takmazsanız demiş. nedir bu yüzük merakı bilmiyorum ben yüzüğün anlamını bile bilmiyorum bu literatürde o kadar uzağım konuya yani resmiyet tamam ama nasıl bir resmiyet bu? :))

annem bana kendimi değersiz demeyeyim ama bir robot gibi hissettiriyor. yassy sen başarılı olmak zorundasın, sen en iyi okulda olmak zorundasın, benim kızım devlet okulunda okuyamaz, benim kızım alt model arabaya binemez vs vs. kendisini gereksiz şeylerle üst seviyede göstermek için hep beni kullanıyor. biraz sıkıcı oluyor çünkü bunların hiçbir anlamı olmadığını 22 yaşımda ben biliyorum 55 yaşında o bilmiyor. babamla çok sorunlu ayrıldıkları ve benim aram babamla daha iyi olduğu için ise beni sevmediğini daha doğrusu benim üzerimden babamı vurmaya çalıştığını düşünüyorum. beceriyor da aslında yani üzülüyorum, babam da üzülüyor.

annemle zaten ayda bir belki görüşürüz, haftada bir telefonda konuşuruz. bağımız yok hiç. parayı bile otomatik gönderir o aylık uğraşmaz. bilmiyorum zaten hiçbir bağımız yokken böyle yapması beni daha çok üzdü. bundan sonra daha da soğuk durmayı düşünüyorum o zaten pek etkilenmez.

Erkek arkadaşınız çok güzel cevap vermiş, sizin bu konuşmaya daha fazla ekleyebileceğiniz bir şey kalmamış bence, annesinin bu kadar mantıklı cümleleri algılayamaması kendi talihsizliği. Ben yüzüğün insanları birbirine bağladığını düşünmüyorum, evlilik dahi bağlamıyor hatta, anlaşamadığı takdirde boşanıyor insanlar.

Benim annemde aynı şeyleri yapıyor bana aslında ama bendeki karşılığı değersizlik hissi oldu, her insanda farklı tezahür ediyor demek ki. Türkiye'nin en iyi okullarından birini birincilikle bitirdim, yurtdışında çalıştım uzun süre, bir çok ülke gezdim, üç dil biliyorum, dr. öğretim üyesiyim, tenis oynar, piyano çalarım ama anneme yetmiyor yetemiyor, hep daha daha ama daha iyi olmalıyım. Şunu da öğrensene, şu kursa da gitsene der durur. Hiçbir şey bulamasa kıyafetlerimi eleştirir, hep fit, hep çok şık bakımlı olmalıyım, herkes parmakla göstermeli beni, o böyle dedikçe yapasım varsa da yapmıyorum söylediklerini çünkü ne yaparsam yapayım onu asla tam anlamıyla takdir edemeyeceğimi anladım. Maalesef bunu anlayana kadar ömrüm annemi memnun etmekle, onun takdirini kazanmaya çalışmakla geçti. İnsan elde edemediği şeyin esiri oluyor, o beni eleştirdikçe daha çok çalıştım takdirini alayım diye. Siz farklısınız ama anladığım kadarıyla, sizin farkındalığınız çok daha fazla, bu yaşta algılamışsınız yaşadığınız şeyi, sadece anlık sinir oluyorsunuz annenizin hareketlerine, sizde iz bırakmadığı müddetçe o kadar da önemli bir şey değil bu durum, takılmayın lütfen.

Anneniz cok ayıp etmiş yazık insan kızına nasıl böyle birşey yapabilir annenisin eline gecen sadece annenize duydunuz nefret ve öfke oldu yazık cok yazık sevgilinizi aile ortamınızdan uzak tutun annesinlede güzel bir dile konuşun

Milana22 Milana22 darkmore darkmore nameaver nameaver Nooption Nooption ay bana yardım edin ya ben bu kadınlarla başa çıkamam gerçekten çıkamam kendimi oyuna düşürülmüş gibi filan hissediyorum bu kadın bu olayı nerden oraya bağladı? sevgilimin babası aradı akşam bizi yemeğe çağırıyor. ben cidden neyin içine düştüm beynime tüküreyim.

anaa everiyorlar mı seni kız:))

sen olaylara müdahil olma zaten sevgilin annesine gerekli cevapları vermiş. kadın bulmuş fıstık gibi kızı kaçırmak istemiyor tabi:KK66:

Milana22 Milana22 darkmore darkmore nameaver nameaver Nooption Nooption ay bana yardım edin ya ben bu kadınlarla başa çıkamam gerçekten çıkamam kendimi oyuna düşürülmüş gibi filan hissediyorum bu kadın bu olayı nerden oraya bağladı? sevgilimin babası aradı akşam bizi yemeğe çağırıyor. ben cidden neyin içine düştüm beynime tüküreyim.

Ne evlenmesi yav daha çok miniksin :)
Erkek arkadaşın gayet mantıklı ve güzel konuşmuş canım gerekeni söylemiş :KK66:

Anneler konusuna girmiyorum bile

Buradaki bazı üyelerin cevaplarına çok şaşırdım
Açıkçası onlara, acıyıp, üzüldüm.

Bir diğer nokta; kimse ailesinin, ve sevgilisinin ailesinin profilini anlatmadan yazıyor, bu şekilde inandırıcılığını yitiriyor, ne bileyim deşifre olurum diye 40 takla atıyorum, ya eleştirdiğim insan da okuyorsa diye, çünkü biliniyor çevremde burda vakit geçirdiğim.

Verdiğin zenginlik detayları çok itici, ki yalan söyleyeyim burdan pek gerçek gibi değil.

İyisi olsun, her ne ise :)

anaa everiyorlar mı seni kız:))

sen olaylara müdahil olma zaten sevgilin annesine gerekli cevapları vermiş. kadın bulmuş fıstık gibi kızı kaçırmak istemiyor tabi:KK66:

Ne evlenmesi yav daha çok miniksin :)
Erkek arkadaşın gayet mantıklı ve güzel konuşmuş canım gerekeni söylemiş :KK66:

Anneler konusuna girmiyorum bile

sabah aklıma geleni etiketledim, geç kaldınız küstüm size :KK53:

olay çözüldü, melek görünümlü şeytan kayınvalide adayının maskesi düşürüldü, mission complete :sampiyon:

daha evlenmiyorum onu da en az bir 10 yıllık rafa kaldırdık :p

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X