anneme rko çeksem anca rahatlayacağım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Keşke annenle tanıştırmayi kabul etmeseydin. Bir de evde hic gerek yoktu. Disarida aksam yemegi yeseydiniz belki daha iyi olurdu. Nişanlilik evlilik ileride bile gözükmüyor. Annesi niye senin babanla tanışıyor, niye senin annenle tanışıyor. Üstüne sevgiline konuşacağız diye mesajlar atıyor. Bilemedim çok baskın bir kadın gibi geldi.

Annene çok kızmadım. Seni rencide etmiş ama karşı taraf bu stresi tolere edebilse mükemmel olurdu. Sen tolere edildi sanmissin ama etmemişler.

Kocasına sallıyorsa annen sallar siyasette olmak böyle bir sey. İlk kez duydukları şeyler değildir herhalde.

sabah aklıma geleni etiketledim, geç kaldınız küstüm size :KK53:

olay çözüldü, melek görünümlü şeytan kayınvalide adayının maskesi düşürüldü, mission complete :sampiyon:

daha evlenmiyorum onu da en az bir 10 yıllık rafa kaldırdık :p
yaa ne olduğunu yazmayacak mısın? merak ettim nasıl geçti yemek

yaa ne olduğunu yazmayacak mısın? merak ettim nasıl geçti yemek

annesinin dağıttığını babası toparladı güzelce. ikimize de okuyabildiğiniz kadar okuyun, okulu uzatın, bir üniversiteye daha başlayın onu da uzatın okul bitince işler değişiyor evlilik ve çocuğa dönüyor hiç tavsiye etmem dedi :KK70:

daha çok detayı var ama rahatladım sonuç olarak, annesinin neden böyle yaptığını bilmiyorum ama onunla da mesafe koyacağım artık arama.

Ben kayınvalide adayından aşırı kıllandım, bence o kadına dikkat et. Annen yine bir derece annen ama kadının birden sana bu kadar düşmesi bana anormal geldi.

ben başından beri kılım ona, dün sakin sakin durmasına da kıl olmuştum. benim annemle çok benziyorlar hatta o daha tehlikeli çok güzel rol yapıyor. bugün baya batırdı ama kocası toparladı. gerisi için de ben artık kendisiyle arama baya bir mesafe koymayı düşünüyorum.

annesinin dağıttığını babası toparladı güzelce. ikimize de okuyabildiğiniz kadar okuyun, okulu uzatın, bir üniversiteye daha başlayın onu da uzatın okul bitince işler değişiyor evlilik ve çocuğa dönüyor hiç tavsiye etmem dedi :KK70:

daha çok detayı var ama rahatladım sonuç olarak, annesinin neden böyle yaptığını bilmiyorum ama onunla da mesafe koyacağım artık arama.
iyi bari sevindim senin adına:) zaten işler tam resmiyete dökülmeden mümkün olduğunca tanışmamak görüşmemek en iyisi oluyor :KK70: eşimin annesi de sevgiliyken tanışmak vs istemişti de benimki sağolsun bana teklif bile etmeden savmıştı kadını :KK70: nasıl başlara öyle gidiyor bi süre rahatsız etmez artık seni :KK66:

ben başından beri kılım ona, dün sakin sakin durmasına da kıl olmuştum. benim annemle çok benziyorlar hatta o daha tehlikeli çok güzel rol yapıyor. bugün baya batırdı ama kocası toparladı. gerisi için de ben artık kendisiyle arama baya bir mesafe koymayı düşünüyorum.

Ay istisnaları vardır muhakkak ama hepsi fena bu kayınvalidelerin kuşum, bir falsosunu gördün mü uzak dur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X