Anneme artık anlam veremiyorum

bence hayatına takmadan devam et aile kuracak eş olacak anne olacaksın . Annen menapoza girmiş, evleneceğin kaygısıyla bocalamış, duygularını tam ifade edemiyor olabilir ama sana şunu söyleyim gideceğin gün ona tokat gibi gelecek yüzleşecek pişman olacaktır, sen üzülme kafana bunu takma annen düzelir inşallah. abine sarılmış, bocalamış, duygusunu ifade edememiş diye gör. kimse ailesini tercih edemiyor ama yaş aldıkça olgunlaştıkça araya hasret girdikçe iki taraf da daha çok anlar , annene sen olgunluk göster çok muhatap olmadan normal rutinine devam et ve geleceğine odaklan ablacığım. şimdiden hayırlı olsun.

Haklısınız her ne olursa olsun anne baba bu dünyada eşi benzeri olmayan tek varlıklar ..
Çok teşekkür ederim

Haklısınız her ne olursa olsun anne baba bu dünyada eşi benzeri olmayan tek varlıklar ..
Çok teşekkür ederim
aynen öyle, bir derdimiz olduğunda, dara düştüğümüzde, hastalandığımızda evladımız olduğunda her an yanımda isteyeceğimiz bir tek onlar olacaklar, yuva kurup çocuğa vs karıştığında daha da destekçin olacaktır, değer verecektir, o da anlayacaktır. muhtemelen menapoz psikolojisinde , değilse de öyle gör ne yapalım tercih edemiyorsak baş etmeyi öğreneceğiz :) Hayat çok acımasız bizler de daha çok zorlaştırmadan keyfini çıkaralım. Sen bundan ne öğrendin biliyor musun? Evladıma nasıl annelik yaparım onu nasıl anlarım, iyi bir insan olması için bana ne düşüyor? Yani +1 başlamış olacaksın ebeveynliğe. İyice düşün ve ne yapmaman gerektiğini öğren ders çıkar. :) baktın ki annen hala aynı yıllar öncesi gibi amaaan o zaman da boş vermeyi öğreneceksin annem de bu işte deyip geçeceksin o sana ne kadar gelirse o kadar gideceksin, ama zamanı gelince. Ok.

Çok güzel yazmışsınız siz arada bana yazın böyle motive oldum

Benim annem yemekteki etleri seçip oğluşunun tabağına doldurur
Ama bir ah dese ben kız kardeşim koşarız
Kendiside annesinden böyle görmüş , dayım için delirirdi rahmetli anneannem

Bir gün en küçük erkek kardeşim dolaptaki çilekleri yemişti
Annem de o abinindi niye sormadan yiyorsun dedi
Kardeşim canım çekti dedi , annem uzatınca mevzuyu mutfak kapısına 1 yumruk vurdu kardeşim , kapı içeri göçtü

Zaten bizimle yaşamıyor tatil beldesinde çalışıyor, yılda 1 kez geliyordu
Şimdi annemi sadece özel günlerde arar , baya soğuk
Ben zaten evlenip boşanıp döndüğüm için , her gün bu ayrımcılığı yaşıyorum ne yazık ki
Kavga ederim , tatlı dille anlatırım mümkün değil daha kötüye gidiyor hiç değişmiyor
Sonunda da ağlıyor zaten

Size tek tavsiyem değişir diye beklemeyin değişmezler
Sadece müstakbel eşinize anlatmayın bu durumu
Çünkü benim eski eş bu durumu fark etmişti , ayrılmak istediğim vakit
SEni sevmeyen annene mi gidiyorsun demişti
Bu benim hiç unutamadığım bir travmadır maalesef

Yaaa evet o söz gerçekten çok ağır olmuş , Rabbim size en güzel kapıları en güzel yolları açsın inşallah
Ben artık yüzüne diyorum oğlunun muydu sormadım ama diye orada alınıyor tabi ailem de çok iyi insanlar abim de ama işte bu tür şeyler insanı çok üzüyor .

Amin inşallah size de umarım evlenince gönlünüz sevgiden dolar taşar
EVet çok iyiler ama cahiller işte , psikolojiden anlamıyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…