Annem evlatliktan reddetti arkadaşlar

Çiçekle gittik annemin elini öpmeye gitti annem git git istemez deyince annenden soğudum diyor
E eşiniz haklı. Burada kayinvalideler deli vb denince deliyse benim delim mi, bana ne diyoruz. Sizin anneniz de sizin deliniz, eşiniz neden çeksin ki bu dengesiz insanı?

Anneniz düzelmez, ne çağırın, ne bir şey bekleyin. Bugün o... diyen yarın neler eder. Yuvanızı yıkmaya çalışır. Elinize güzel bahane vermiş, görüşmeyi kesin, yoksa dozu artırarak devam edecek, biraz kendinize saygınız olsun. İnsanın annesi insana bu şekilde hakaret edip beddua edemez. Eşinize, evliliğinize sahip çıkın.

Doğuya geldim temmuzda 1 ay oldu es durumu tayinden .Önceki konularimdada vardı anlattiklarimdan annemle ilgili geldigimde demiştim gel diye ona o da toruna bakıyorum dedi eylüle kadar tamam dedim.Esimde 1 aylik goreve gitti tek kaliyorum. Zaten son olayda batidayken eşime kırgındı ona hosgeldin demedi diye bize geldiğinde o konudan bahsetmiştim. Geçenlerde aramıştı babamlada kavga etmiş sanırım. Hiç ağzımdan bidaha gel demedim diye laf cikmamis diye bana senin ne evine gelirim ne de o kocanın evine gelirim dedi evinde bir şeye benzese falan dedi bana o gün.
Ondan sonra bana laf ettikten birkaç gün sonra tekrar annem aramış rüyamda gördüm diye tekrar geri konuşmuştuk.
Bugün de babamla tartışıyor diye ben aradım naptin vs diye hiç anlaşamıyorum vs dedi. Ayrılmayı düşünüyorum ayrılırsam bir abinde bir onda kalırım zaten sendede vs kalınmaz dedi. Tekrar aramış akşama doğru bir şey yoktu öyle öğlen konuşurken bana hiç demedin kal vs diye sen o..rspuymussun ,kocanla iyice baş başa kal inşallah benden beter olur yuvan dağılır. Kocanda seni aldatır kocanı iyi bir sey sanıyorsun ama dedi göreceksin benden beter olacaksın dedi sen tam bir orospymussun. benim artık gerçekten psikolojim bozuldu ne yapmam lazım
Ben senin annen gibi insanlardan korkar, yanıma yamacima alamam . evladina beddua eden kadından herşeyi beklerim.

Doğuya geldim temmuzda 1 ay oldu es durumu tayinden .Önceki konularimdada vardı anlattiklarimdan annemle ilgili geldigimde demiştim gel diye ona o da toruna bakıyorum dedi eylüle kadar tamam dedim.Esimde 1 aylik goreve gitti tek kaliyorum. Zaten son olayda batidayken eşime kırgındı ona hosgeldin demedi diye bize geldiğinde o konudan bahsetmiştim. Geçenlerde aramıştı babamlada kavga etmiş sanırım. Hiç ağzımdan bidaha gel demedim diye laf cikmamis diye bana senin ne evine gelirim ne de o kocanın evine gelirim dedi evinde bir şeye benzese falan dedi bana o gün.
Ondan sonra bana laf ettikten birkaç gün sonra tekrar annem aramış rüyamda gördüm diye tekrar geri konuşmuştuk.
Bugün de babamla tartışıyor diye ben aradım naptin vs diye hiç anlaşamıyorum vs dedi. Ayrılmayı düşünüyorum ayrılırsam bir abinde bir onda kalırım zaten sendede vs kalınmaz dedi. Tekrar aramış akşama doğru bir şey yoktu öyle öğlen konuşurken bana hiç demedin kal vs diye sen o..rspuymussun ,kocanla iyice baş başa kal inşallah benden beter olur yuvan dağılır. Kocanda seni aldatır kocanı iyi bir sey sanıyorsun ama dedi göreceksin benden beter olacaksın dedi sen tam bir orospymussun. benim artık gerçekten psikolojim bozuldu ne yapmam lazım
Ana gibi ana

Bunların psikolojisi bozuk falan değil, hasta değil. Sadece AHLAKSIZ VE PİS HUYLULAR.
Anne olmaları da hiiç birşeyi değiştirmiyor.
Anî ve keskin bir şekilde bağı koparıp uzaklaşmaktan başka çözüm yok.

“Anneciğim sana dr randevusu aldım” dese ve gitse ne olacak ki? Eminim yıllardır hep aynı b.ktu. Kocası da kızı da kendisini kurtarmaya baksın.

Konu sahibi, bu kişiyle bağınızı koparmazsanız çürürsünüz

Neden her kötü kalpliye, pis huyluya, kaprisli,kıskanç, utanmaz ahlaksız kişiliklere hemen psikiyatris ve terapi öneriliyor ki anlaşılır değil.
Bunların psikolojisi bozuk falan değil, hasta değil. Sadece AHLAKSIZ VE PİS HUYLULAR.
Anne olmaları da hiiç birşeyi değiştirmiyor.
Anî ve keskin bir şekilde bağı koparıp uzaklaşmaktan başka çözüm yok.

“Anneciğim sana dr randevusu aldım” dese ve gitse ne olacak ki? Eminim yıllardır hep aynı b.ktu. Kocası da kızı da kendisini kurtarmaya baksın.

Konu sahibi, bu kişiyle bağınızı koparmazsanız çürürsünüz
Hayır halam da böyleydi geçmişi çok kötüydü sürekli kv den çok çekmişti ölümlerden dönmüştü kv öldü ve halam dengesizleşti aslında bu insanları da hasta eden birileri var yani annesine arkasını eminim istese de kimse dönemez bi şekilde yine koşacak o yüzden topluma kazandırılmalı geçmişinde ne yaşadı onu bu kadar ne hırçınlaştırdı bilemeyiz

Hayır halam da böyleydi geçmişi çok kötüydü sürekli kv den çok çekmişti ölümlerden dönmüştü kv öldü ve halam dengesizleşti aslında bu insanları da hasta eden birileri var yani annesine arkasını eminim istese de kimse dönemez bi şekilde yine koşacak o yüzden topluma kazandırılmalı geçmişinde ne yaşadı onu bu kadar ne hırçınlaştırdı bilemeyiz
Konuşamıyoruz o ne isterse o olsun istiyor benim de psikolojim bozuldu ama

Ergen ortaokul öğrencisi mi de topluma kazandırma ideasına girilecek? Bir pisliği kazanmak için yakınındaki 5 kişi eziyet çekip 5 kişi hasta olup 5 kişinin hayatı direk zehir olacak. Dolaylı zehir ettiği insanlar da komşu,market,sokak, otobüs.. cabası.. onlarca kişiye zarar. Biraz yalnız kalıp dersini alınca topluma kendini kabullendirmeyi kendi kendine öğrenir böyleleri
Böyle insanlara ahlaksız ve pis ağızlı pis huylu demekten kaçınmıyorum.
Ne çekti bilemeyiz miş miş.. Hepimiz çok şeyler çekiyoruz.
Şurda çoğumuz bir şekilde ölümlerden döndük.
Dert çektik diye kimseye bela olmuyor kimseye acı çektirmiyoruz. Kurban edebiyatı ayağıyla kötülük düşünmüyoruz

keskin bir şekilde bağlar koparılmadıkça daha çok kişiye zarar verir.

Bazı insanlar karşılarındaki insanların hayatında resmen çamaşır suyu etkisi yaratıyor. Amaç sadece yıpratmak . Herkesin bu konuda düşüncesi farklıdır elbet ama ben hayatımda beni dibe çeken kim olursa olsun hayatımdan çıkartıyorum. ( yaşadığım bir rahatsızlıktan sonra) . Mesela erkek kardeşimle 2 yıldır görüşmüyorum çünkü çok inişli çıkışlı bir insan sürekli tavırlı ve kaprisli. Kendi kendine küsüyor 2 gün sonra hicbirsey yok gibi arıyor. Sonra ama sen benim ablamsın ,beni sen anlamasan kim anlar vs vs. . Benim en büyük ve ilk sorumluluğum kendi beden ve ruh sağlığım. Sonra 2 küçük çocuğum var onlar. İlk zamanlar annem babam baskı yapıyordu kardeşler arası küslük olmaz barış diye. Ama onlara şunu söyledim; kızınızın hasta olması mı ? , 2 çocuğunuzun küs kalmasi mi?.

Ergen ortaokul öğrencisi mi de topluma kazandırma ideasına girilecek? Bir pisliği kazanmak için yakınındaki 5 kişi eziyet çekip 5 kişi hasta olup 5 kişinin hayatı direk zehir olacak. Dolaylı zehir ettiği insanlar da komşu,market,sokak, otobüs.. cabası.. onlarca kişiye zarar. Biraz yalnız kalıp dersini alınca topluma kendini kabullendirmeyi kendi kendine öğrenir böyleleri
Böyle insanlara ahlaksız ve pis ağızlı pis huylu demekten kaçınmıyorum.
Ne çekti bilemeyiz miş miş.. Hepimiz çok şeyler çekiyoruz.
Şurda çoğumuz bir şekilde ölümlerden döndük.
Dert çektik diye kimseye bela olmuyor kimseye acı çektirmiyoruz. Kurban edebiyatı ayağıyla kötülük düşünmüyoruz

keskin bir şekilde bağlar koparılmadıkça daha çok kişiye zarar verir.
İnşallah o mesleği elinden alır Allah diyor ben büyüttüm meslek sahibi ettim diyor bende çok çabaladım okumak için

Kurtulduguna dua et...Annen iyi değil tedavi olmalı...

İnşallah o mesleği elinden alır Allah diyor ben büyüttüm meslek sahibi ettim diyor bende çok çabaladım okumak için
Küçük bir kız çocuğuna yedirdiği bir lokma ekmeği -ki bu çocuk da kendi evladı- başına kakmak kişilik bozukluğudur, huydur, kumaşının kötülüğüdür ama asla psikoloji değil.
Gayreti olmayan bir çocuğu okutsaydı bakalım okutabilir miydi.
Haa böylelerinin çocukları meslek sahibi olsun ki kendilerine baksınlar minnet etsinler, en sevdikleri şey. Seni bu günler için yetiştirdim diyor. Sen ona karşılığını susarak ve yüzüne attığı tokatlara denk bir tepki vermeyerek verdin. Aksi halde “Asıl or..pu sensin, senin yuvan yıkılsın vs vs” diyerek cevap verebilirdin.

Küçük bir kız çocuğuna yedirdiği bir lokma ekmeği -ki bu çocuk da kendi evladı- başına kakmak kişilik bozukluğudur, huydur, kumaşının kötülüğüdür ama asla psikoloji değil.
Gayreti olmayan bir çocuğu okutsaydı bakalım okutabilir miydi.
Haa böylelerinin çocukları meslek sahibi olsun ki kendilerine baksınlar minnet etsinler, en sevdikleri şey. Seni bu günler için yetiştirdim diyor. Sen ona karşılığını susarak ve yüzüne attığı tokatlara denk bir tepki vermeyerek verdin. Aksi halde “Asıl or..pu sensin, senin yuvan yıkılsın vs vs” diyerek cevap verebilirdin.
Her ay para gonderiyordum 3 bin beni bunla mi yagliyorsun dedi

Diğer kardeşler yakınsa söyleyin annenizi doktora götürsünler.Her ailede çöp kovası işlevi gören bir gariban vardır bu ailede o görev maalesef size düşmüş.Anneniz zihninin tüm kokuşmuş çöplerini size boşaltıyor.Evliliğinizin huzuru,ruh sağlığınız için görüşmeyi kesin sakın eve gelip çocuk baksın diye çağırmayın yuvanız dağılır.
Anam gelsin anam derseniz siz bosanır ve gerisin geri baba evine dönersiniz o zaman o müthiş anneniz sizi çok afedersiniz ama sokaktaki köpekten beter eder o potansiyel var.
Zaten aslında ondan da diretmedim batidayken eşimle araları açıldı bize gelse daha mı ortalık karışır dedim halbuki giderken yine de barismistik

Zaten aslında ondan da diretmedim batidayken eşimle araları açıldı bize gelse daha mı ortalık karışır dedim halbuki giderken yine de barismistik
Doğru tespit size gelse ortalık karışır savaş alanına döner.Huzur falan kalmaz. Aralarını yapayım derken kocadan olur her koşulda annenize yaranamaz gidecek kapı bulamazsınız Akıllı olun siz de annesiniz evladınız için huzurlu bir yuva kurmak zorundasınız ,anne peşinde koşarak bunu sağlayamazsınız

Herkes tersoyu koyunca hıncını sizden almış. Bu davranış paterni çok tanıdık bana. Biraz zaman geçsin hiçbir şey olmamış gibi kıyın kıyın arayacak. Babanızla da iki güne barışır. Kadının huyu o, kavga edecek hakaretler yağdıracak, zehrini atacak, rahatlayacak, hiçbir şey olmamış gibi sıfır özür sıfır gönül alma muhabbetine devam edecek. O yüzden boşverin.

X