Annelerin Güncesi

:KK70: dusun dusun kardes lazim
Ben kesin kes istemiyorum da bugün eşimin ağzını da aradım o çok isterdi acaba ben istemiyorum diye mi böyle konuşuyor ben de istemiyorum falan diyor diye düşündüm. Neyse ki o da hür iradesi ile başka çocuk istemiyormjş valla içim rahatladı :)))

Ben kesin kes istemiyorum da bugün eşimin ağzını da aradım o çok isterdi acaba ben istemiyorum diye mi böyle konuşuyor ben de istemiyorum falan diyor diye düşündüm. Neyse ki o da hür iradesi ile başka çocuk istemiyormjş valla içim rahatladı :)))
Oğlun biraz büyüyünce karariniz değişir belki çünkü çekilen sıkıntılar unutuluyor ve bir özlem başlıyor canim

Hemen olmasa da 3-5 sene sonra istersin kardeş kardeş diye tutturur seninki :)

Artık ‘80'lerde yaşamıyoruz. Kırmızı ruj sürüp, evi derleyip toplayıp, çocuğunu temiz pak giydirdiğinde “4 çekerli kadın” olduğun günler geride kaldı. Neslimiz lanetlendi… Çocuk yap; ama kilo alma. Kariyer sahibi ol; ama çocuğunun bakımını aksatma. Hem bebeğine hem kocana hem de kendine vakit ayır. Gece arkadaşlarınla dışarı çık; ama sabah yedide kalkıp yavrunun kahvaltısını hazırla. Etraf bekâr kadın kaynıyor, aman gözünü dört aç, kocanı kaptırma!
Hatta öyle ki bu devirde bir anneye yapılan en büyük iltifat: “Seni gören anne olduğuna asla inanmaz."21. yüzyıl kadınının "anne gibi anne” olması sessiz sedasız bir sözleşmeyle yasaklanmış da haberimiz yok.
Merhaba ben kim miyim?
A) Şefkatli bir anne
B) Ateşli bir sevgili
C) Kariyer sahibi bir iş kadını
D) Hepsi
E) Hiçbiri
Cevap veriyorum: Ben lanetlenmiş çoğu hemcinsim gibi “Hepsi” olmaya çalışan bir “Hiçbiriyim” aslında…

Aybike Ertürk - Bayan Hiçbiri

Hayirlisi olsun cnm en iyisini yaptn valla ikisi brden buyucek ayy ne guzl ya abi olcak oglun. Bnde seneye dusunuyorm:işsiz: ama sadece dusunuyorm suanlik :işsiz:

Bende iki üç sene sonra düşünüyorum sonra bi daha düşünüyorum iki üç yıl sonra bi kez daha düşünebilirim :deli:

Bence de kizlar:KK19:dusuncede kalmasin bir an once hayata gecirin:rapci::emir_bebek:

Ben hiç düşünmüyorum çok rahat oluyor :KK66:

Niye ya karaoglanin kardesi olmasin mi yani:duduk:

E ekskkalmym canım hayırlı olsun darısı isteyenlerin başına

Amin canim tesekkur ederim:KK19:

Yemedi kuymagi ya. Agzina tel gibi kasar gelince öğürdü. Cikardi bi daha da almadi. Guzelmiste. Oturdum kendim yiyorum :işsiz:
Kaşar da tel tel olmaz ki. Tel peynirde oluyor ama kaşarda eriyip gidiyor. Yoksa biliyorsun arende asla yemez kusar. İyice erittin dimi kaşarı?
Kızlar hafta içi kuafore gidip saclarimi kestirmek istiyorum stanki kestirmisti hatirliyormusunuz kısa bir model uzun zamandır kısa kestirmemistim öyle istiyorum tabi son anda vazgeçmezsem:))
Ben görmedim stankinin saçını ama sana yakışır diye düşünüyorum. Çünkü yüzün çok güzel. Benim eşim kesinlikle izin vermiyor kestirmeme.

Valla 2 yaş beni de bitirdi bizimkinin tazıdan tek farkı 2 ayağı olması ve tek başına olmak çok yoruyo önümüzdeki sene istiyodum ama erteleyebilirim çol yorgun hissediyorum kendimi
Yaaa sizinkilerin en azından pütürlü sorunu yok çiş sızdırma sorunu yok kusması yok. Bence siz seneye kesinkes yapın :)

Yaaa sizinkilerin en azından pütürlü sorunu yok çiş sızdırma sorunu yok kusması yok. Bence siz seneye kesinkes yapın :)
İşte herkesin zorluğu başka inş bir an önce rahata kavuşursunuz sizde sizin işiniz kat kat zor

Valla 2 yaş beni de bitirdi bizimkinin tazıdan tek farkı 2 ayağı olması ve tek başına olmak çok yoruyo önümüzdeki sene istiyodum ama erteleyebilirim çol yorgun hissediyorum kendimi
Benimkine hareketli diyordum ama seninki de bayağı hareketliymis canim o gün inat etti o şekeri aldı:))
Kaşar da tel tel olmaz ki. Tel peynirde oluyor ama kaşarda eriyip gidiyor. Yoksa biliyorsun arende asla yemez kusar. İyice erittin dimi kaşarı?

Ben görmedim stankinin saçını ama sana yakışır diye düşünüyorum. Çünkü yüzün çok güzel. Benim eşim kesinlikle izin vermiyor kestirmeme.
teşekkür ederim canim saçlarım uzadı bayağı kırıklar var hem değişiklik olur diye dusundum eğer kisaltmaktan vazgecmezsem tabi

Benimkine hareketli diyordum ama seninki de bayağı hareketliymis canim o gün inat etti o şekeri aldı:))
Bayıldım valla seninkine ne güzel yedi önce yemeğini bizdeki inadı gördün mümkün değil yedirmek
Aç yaşıyo kaç gündür zorla ağzına sokuyorum tükürüyo falan
Ve hiç istemiyo arabaya oturmak falan bi de iki insan gördümü şımarıyo iyice
Ağlaması kendini atması
Koş koş koş başka bişey bilmez :)
Koşmaktan bacağımda derman zapdetmeye çalışmaktan kolumda derman kalmadı şu an hayatımda bir bebeğe yer yok :/

Bugün parkta kadın diyo benimki sakin diyodum ama sizinki de fazla hareketli bi durmuyo yerinde diyo ordan oraya deli dana gibi koşuyo anca 1 kere kayıyo bütün parkı koşuyo geliyo tekrar kayıyo :)

Bayıldım valla seninkine ne güzel yedi önce yemeğini bizdeki inadı gördün mümkün değil yedirmek
Aç yaşıyo kaç gündür zorla ağzına sokuyorum tükürüyo falan
Ve hiç istemiyo arabaya oturmak falan bi de iki insan gördümü şımarıyo iyice
Ağlaması kendini atması
Koş koş koş başka bişey bilmez :)
Koşmaktan bacağımda derman zapdetmeye çalışmaktan kolumda derman kalmadı şu an hayatımda bir bebeğe yer yok :/

Bugün parkta kadın diyo benimki sakin diyodum ama sizinki de fazla hareketli bi durmuyo yerinde diyo ordan oraya deli dana gibi koşuyo anca 1 kere kayıyo bütün parkı koşuyo geliyo tekrar kayıyo :)
Sağol canım bizimkinin de tutuyor bazen ama o gün iyiydi maşallah hatta son zamanlarda daha iyi gibi bazen inadı tutuyor yine ama idare ediyorum artık
Benimki sizinle gorustukten bir gün sonra senin kızının ismini söyleyip koşuyor diyor:)) aklında kalmış
Bazen zorluklar oluyor haklisin canim yorucu gercekten ben sana da üzüldüm o gün yemeğini soguttun hep ayaktaydin inşallah bir dahaki buluşmamızda daha rahat edersin benimki de son zaman su koyverdi Allahtan senin krakerler sayesinde durdu:))

Kızlar şu bezleri günlük çöpe atıyoruz balkona koyuyorum balkon bile kokuyor şu tuvalet eğitimini halletmek gerek sanırım ama nasıl ne zaman vallahi gözümde büyüyor:işsiz:

X