Annelerin Güncesi

Kandil diye gorumcemi aradim birde kizi yarin sinava girecekti basarilar dileyim dedim konustuk kizi birisiyle konusuyordu haftaya istemeye geleceklermis ondan sonraki cumarteside evde nisan yapilacakmis ramazandan hemen önce yani kucuk oglumunda veda yemegi olacak cumartesi birgun ve Ramazandan önce muhtemelen ayni hafta olacak esimle konusurken oglum duydu çok uzuldu sinirli sekilde ben çok sanssizim dedi off ya iki arada bir derede kaldim esime sen nisana git ben yemege gideyim dedim birsey demedi birde ayip olur diye dusundum ne yapcam ben ya oglum aylardan beri sartlanmisti kep toreni vardi bizim sinifinki iptal edildi nisan kalabalik olacak evde benim yoklugum anlasilirmi acaba ne yapayim kizlar benim fikrim kizimi anneme birakip esim ve oglumla katilmakti suya dustu:KK43:

Mezuniyete git bence canim oglun daha onemli sonucta.Cok uzun surmez herhalde yemek ordan da nisana gecersiniz.Anlatirsin durumu.Ya da once nisana gidin yemek saati gelince kalkarsiniz ama yemegi iptal etmeyin bence oglun uzulur.

Kandil diye gorumcemi aradim birde kizi yarin sinava girecekti basarilar dileyim dedim konustuk kizi birisiyle konusuyordu haftaya istemeye geleceklermis ondan sonraki cumarteside evde nisan yapilacakmis ramazandan hemen önce yani kucuk oglumunda veda yemegi olacak cumartesi birgun ve Ramazandan önce muhtemelen ayni hafta olacak esimle konusurken oglum duydu çok uzuldu sinirli sekilde ben çok sanssizim dedi off ya iki arada bir derede kaldim esime sen nisana git ben yemege gideyim dedim birsey demedi birde ayip olur diye dusundum ne yapcam ben ya oglum aylardan beri sartlanmisti kep toreni vardi bizim sinifinki iptal edildi nisan kalabalik olacak evde benim yoklugum anlasilirmi acaba ne yapayim kizlar benim fikrim kizimi anneme birakip esim ve oglumla katilmakti suya dustu:KK43:
Oğlanı annane yada başka bir yakının götüremezmi ??

Kızlar gözüm birden şişti. Şimdi netten baktım arpacık gibi bişey. Yarında düğün var yok mu bunun açil çözümü

Mezuniyete git bence canim oglun daha onemli sonucta.Cok uzun surmez herhalde yemek ordan da nisana gecersiniz.Anlatirsin durumu.Ya da once nisana gidin yemek saati gelince kalkarsiniz ama yemegi iptal etmeyin bence oglun uzulur.
Evet canim bende iptal etmek istemiyorum gorumcemi de severim onlari da kirmak istemem konussam beni anlayisla karsilayacak bir kisi tabi digerleri laf eder:)ama dedigin gibi milletin konusmasi cocugumdan onemli degil millet unutur cocuk unutmaz bir sekilde katilcaz artik acaba ayip olurmu gorumceme diye tereddut ettim ama sen yazinca katilmam gerektigini de fark ettim sagol canim

Kızlar gözüm birden şişti. Şimdi netten baktım arpacık gibi bişey. Yarında düğün var yok mu bunun açil çözümü
Gecen gun esimde oldu goz drna gitti damla ve krem vermis bir daha olursa bebek sampuaniyla temizle demis birazdan sorayim tam olarak nasil olacagini canim yazayim sana

oğlınunki daha önce planlanmış bişey ve çocuğun yani istedikleri kadar laf etsinler ondan kıymetli değil sonuçta dediğin gibi onlar iki konuşur unutur çocuğun içinde kalır bence eşinde gelsin belli bi etkinlik falan olcaksa sonra gider

1 1h1r canim bebek sampuanini kucuk bir kapaga damlatip hafif çok az sulandirip kulak cubuguyla gozun alt kapagina surecekmissin bu dezenfekte ediyormus

oğlınunki daha önce planlanmış bişey ve çocuğun yani istedikleri kadar laf etsinler ondan kıymetli değil sonuçta dediğin gibi onlar iki konuşur unutur çocuğun içinde kalır bence eşinde gelsin belli bi etkinlik falan olcaksa sonra gider
Yarin sinif annesini arayacagim canim tam olarak ne zaman olacak saat kacta olacak eger yemek erken baslarsa once yemege katilmak istiyorum cunku nisandan kalkmak cok zor olacak biliyorum yemek gec baslarsa Ben giderim artik zaten bizim siniftaki velilerin cogu bosanmis esi vefat eden arkadaslar var onlarla takilirim esim gelmesede

hic tereddutsuz oglumla giderdim canim. Nisana gidemezsen kinasi var dugunu var. Ama bu mezuniyetin telafisi yok. Oglunda cok uzulur eminim

canim sarimsak iyi geliyo ama yakiyo. Dayanabilirsen kesip sür. Bi de cay soguduktan sonra paamugu cayla islatip gozune koy bekle bi sure. O da iyi geliyo. Antioksidan ozelligiyle mikrobu kiriyomus.
Bende cok cikar o. Minik bi kremi var eczaneye gidebilirsen. O daha iyi gelir

Niye ya bence de arkadas olurlar:emir_bebek:

Saol canim belli degil daha:emir_bebek:kmltm ben:cool:

Ben de seni cikaramadim:oops::KK70:

Bebiş varsa da yoksa da hayırlısı olsun canım ya bende merakla bekliyorum değer 5 e yalın yükselebilir diye düşündüm

E Esinn10 bencede yemeğe git ordan sonuna da yetişsen nişana git önceden belirlenmişti çocupun mezuniyeti dersin

Canım oğlun öncelikli olsun bence de. Ama sanırım nişan günü tam belli değil, eğer öyleyse rica edebilirsin bir gün one ya da geriye atsınlar. Evde olacakmış sonuçta. Mezuniyete katılmazsan oglunun cok uzulecegini belirt nisanda da bulunmak istediğini söyle gönül rahatlığı ile Mezuniyete git. Artık sonrasına onlar karar versin :KK66:

Kızlar oğlumun künyesi bulundu biraz önce aldık. Tahmin ettiğim gibi samsun da otoparkta düşmüş. Arayıp sormustuk ertesi gün yok demistiler. Şimdi gittik bi musteri bulmuş bırakmış çok duygulandim demekki oğlumun nasibiymis. Kopmuş düşmüş kolunun takıldığı aklımda kalmış iyiki:halay::rapci::spor::21::KK73:

Kızlar oğlumun künyesi bulundu biraz önce aldık. Tahmin ettiğim gibi samsun da otoparkta düşmüş. Arayıp sormustuk ertesi gün yok demistiler. Şimdi gittik bi musteri bulmuş bırakmış çok duygulandim demekki oğlumun nasibiymis. Kopmuş düşmüş kolunun takıldığı aklımda kalmış iyiki:halay::rapci::spor::21::KK73:
Hadi gözünydın:)

Yurtdışından misafirimiz geldi gezdirelim diye meryemana şirince turu aldık
Vee şok öykü yolda kustu üstümüz başımız battı ilk defa böyle bişey geldi başımıza :)

Yurtdışından misafirimiz geldi gezdirelim diye meryemana şirince turu aldık
Vee şok öykü yolda kustu üstümüz başımız battı ilk defa böyle bişey geldi başımıza :)
Hc kusmayan hatta yenidoganken bile kusmayan hirada yolda bikere kusmustu bidha olmadi snra

X