Annelerin Güncesi

Terzi elbisenin kolunu yamuk yapmış delircem. Tekrar gidemem de şimdi. Evden bişey ayarlamam lazım sinir oldum:kızgın:
Onlarında içine girebilirsem tabi :kızgın:
Aklında bulunsun canım bu işlerde AVM deki terziler çok daha iyi iş çıkarıyor ve daha kısa sürede

Aklında bulunsun canım bu işlerde AVM deki terziler çok daha iyi iş çıkarıyor ve daha kısa sürede
Avm ye verdim zaten.
Hadi pazar yoğun pazartesi de çıkarmadı dün verdi. Kendim alsaydım denerdim para falanda vermezdim bu yaptığına.
Eşim şehir dışına gidecek yakında da terzi yok gerçekten sinir oldum. Gökçe tuvalet konusunu halletseydi giderdim kendim şimdi onuda yapamam.
Şu arabayı kullanmaya başlasam çok iyi olacak

Avm ye verdim zaten.
Hadi pazar yoğun pazartesi de çıkarmadı dün verdi. Kendim alsaydım denerdim para falanda vermezdim bu yaptığına.
Eşim şehir dışına gidecek yakında da terzi yok gerçekten sinir oldum. Gökçe tuvalet konusunu halletseydi giderdim kendim şimdi onuda yapamam.
Şu arabayı kullanmaya başlasam çok iyi olacak
Hadi ya kötü olmuş, keşke eşin getirdiğinde deneme şansın olsaydı, başka birşeyler düşün evdekilerden canım

dün akşam avm de 3 saat geçirdik tencereme hiçbirşey alamadım ne aradığını bilmemek kötü bişey :işsiz:

Kızlarcım yaa acik gelin şuralara
Sonra sen niye çekilişe katılmıyon
Bak bu son olcak artık fayika fayika tencerem olamadan veda edicim
Azıcık yazsana neler yapıyonuz bişiler aldınız mı
Size ne alınsa hoşunuza gider fln :KK51:

Kapagim sensen ne alsan hoşuma gider tatlım :KK59:ama ben seni eledim yine de sensen söylediğimi dikkate al:KK60:

Ben ilk hazirligima başladım bu hafta çıkamam alışverişe haftaya müsait olcam o zaman cikcam yavaş yavaş önümüzdeki hafta tamamlamayi düşünüyorum inşallah düşündüğüm herşeyi bulabilirim :dua:

Canımcım.bende değilim senin tenceren bence.bu ara yoğunluğum çok beni biliyosunuz.Aklım hep sizde.Pazar günü göçüyorum yeni evime.sonra rahat rahat alışverişime başlıyacağım

Kapagim sensen ne alsan hoşuma gider tatlım :KK59:ama ben seni eledim yine de sensen söylediğimi dikkate al:KK60:
Teşekkürler canımm ama kapağın değilim olsam sıkıştırırdım seni :cry:

Hc ustume alinmiyorumm:cool:
Niye beni beğenmiyormusun :KK30:

Ben ilk hazirligima başladım bu hafta çıkamam alışverişe haftaya müsait olcam o zaman cikcam yavaş yavaş önümüzdeki hafta tamamlamayi düşünüyorum inşallah düşündüğüm herşeyi bulabilirim :dua:
Yaa demekki sana çok tasarlanılabilir biri çıktı o ne demekse tabi:KK53:

X