Annelerin Güncesi

Beğenmedi mi cadı ya bak
Bende sevmedim aslında kinetiksinkini pespembe hiç bana göre değil
Ama yinede aldık ışıklı görünce hoşuna gitti 49 muydu neydi fiyatı. Numara bulmuşken alalım dedik.
Bundan sonra rahat buluruz heralde artık ayakkabıları. Az da olsa büyüdü ayaklar.

Bizimkide adidas çiçekli bi ayakkabı beğendi 280 mi neydi beğendiğiyle kaldı tabi

Kızımın burnuna yakın dişin bitiminde aft çıkmış burnunu temizlerken bir kıyamet o kdr ağladı ki öyle farkettim acıyo da demedi hiç
İnşallah çabuk geçer

Beyaz ağırlıklı vardı kinetixde iki tane modeli güzeldi ama gökçeye göre yoktu. Ben diyorum ki bu ayaklar 26 olmadan istediğimiz modelleri zor alırız

Bizimkide adidas çiçekli bi ayakkabı beğendi 280 mi neydi beğendiğiyle kaldı tabi
Bende bi tane adidas beğendim 230 liraydı beğendiğimle kaldım
Adidas çok pahalı yaa :)

bu hafta yüksek ihtimalle perşembe en geç haftaya salı alışverişe çıkacağım tencerem için bu kez son hafta telaş yaşamamak hedefim..
henüz çam sakızı bile almışlığım yok ama işte yetiştircem..
he ne alırım hiç bir fikrim yok :kollarınıikiyanaaçmışkızsimisi:

Çok tatlısın ya

:Fikrimyoksimi:

kızım tutturdu doğum günü diye..
evim küçük onu çağırdın bunu çağırmadın bilmem ne evde yapmam zor
1 yaş da küçük bi kafe de yapmıştık ama tekrar öyle bişeyin içine girmek istiyor muyum bilmiyorum ama o kadar hevesli ki kırılsında istemiyorum
bi de o kafe artık doğum günü yapmıyormuş şikayet fln olmuş uyguna öyle bir yer nasıl bulacağım onu da bilmiyorum
:neyibiliyorumacabasimisi:

Kırmızı meyve istiyorum diye tutturdu. Elma verdim içi kırmızı değil diye kriz çıktı.
Rüzgardan uçmayacağımızı bilsem gidip alcam. Sinir oldum.

Bu arada sonunda sipariş ettiğim ipler geldi akşam başlamam lazım yoksa yetişmicek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…